Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia coreczki

Szukam Niani -SZCZECIN

Polecane posty

Gość mamusia coreczki

jak w temacie... jak sie ktos zgłosi to podam więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama coreczki
okolice komuny paryskiej ostatniej niani placilam 600 zł coreczka ma 2,5 roku. jest bardzo grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama coreczki
niania sie pochorowala i niestety musiala zrezygnowac bo juz wiek... puscilam ja do przedszkola i w kolko choruje i dr zasugerowala zeby jeszcze w dmku posiedziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhahahah
Dejzi czytać nie umiesz?! "córeczki" to jak ile tych córeczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa_mama_bliźniąt
Mamo poszukująco opiekunki! cytowane Dejzi69: "ja mam tylko neichec do nowobogackich suk,ktore same maja kase na wsystko,a 2 traktuja z gory i nie dadza mu zarobic,a sloma im z butow wychodzi,chwala sie,ze maja nianke,a ze jej placa grosz e i po twrminie i ucienaja pensje,to juz nie.pewnie,ze olac i to cieplym moczem albo wpier..dac ,to sie od razu paniusia obudzi.lachociag je..any." Nie wiem czy powierzyłabym dziecko komuś z polecenia Dejzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PewnaMama
dejzi69 litości odrobinę ogłady, mniej wyzwisk, kultura! w końcu, jak podkreślasz z duzej metropolii jesteś. Wyzywasz ludzi od wieśniar ale plując takim jadem, i co chwilę pisząc to samo, nic nie wskórasz i sama odstraszasz ew. pracodawców dla mamy. W końcu ona Ciebie wychowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa_mama_bliźniąt
Nie Dejzi-NIKT SIĘ MNIE NIE PYTAŁ! Ale z tego co wiem, Kafeteria to forum dyskusyjne (dyskusja-wymiania poglądów, opini) :) Jeśli mają takie doświadczenie, referencje i "wzięcie w branży" to dlaczego mama szuka pracy? Do mnie by nie przyszły, masz rację-jeśli są takie same jak Ty, napewno nie zwróciłabym uwagi na ich ofertę. "Taki typ pań" tzn jaki? Nikogo nie wyzyskuje i nie wywyższam się! Żyjemy bardzo skromnie, tylko mąż pracuje. Trochę pomagają nam rodzice i teściowie. Ja zostaję z dziewczynkami w domu-poświęcam im cały swój czas. Niani potrzebujemy tylko dorywczo i płacimy jej 20zł/h -gdy wychodzę do lekarza, na większe zakupy, do kina z mężem. Tak! Widać moją życzliwość (co prawda nie w stosunku do Ciebie:P ) w stosunku do mamy poszukującej Niani dla swojego dziecka. O ile się nie mylę, na wątku "wynagrodzenie niani..." również rzucasz wyzwiskami, a każda matka to wg Ciebie-"suka" PRZERAŻAJĄCE!!! Jak Twoja mama ma tak dużo chętnych, w tej Waszej metropolii, to po co odpowiedziałaś na to ogłoszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa_mama_bliźniąt
Żyję skromnie, to nie znaczy, że mnie na coś nie stać :) po prostu nie jestem jak to określiłaś, "nowobogacką suką" - nie szpanuje, nie wydaje fortuny na ubrania, nie szastam pieniędzmy na prawo i lewo! Właśnie wprowadziliśmy się do swojego nowego domu-wybudowaliśmy do za za swoje własne, ciężko zarobione pieniądze! Co mnie to? To mnie to, że jak sama napisałaś, od tego jest forum (zresztą nie pokusiłaś się tu o nic orginalnego, powtórzyłaś fragment mojej wypowiedzi). Śledzę tematy dotyczące niań, bo wkrótce chciałabym wrócić do pracy i będę potrzebować pomocy. Z resztą, jak sama powiedziałaś, mogę pytać ze zwykłej, ludzkiej ciekawości :) Po pierwsze nie jestem "cipą"-bluzgaj sobie gdzie indziej! Innych sposobów nie znasz? Widzę, że nie z Tobą kulturalne dyskusje. To, że siedzę w domu, to moja sprawa. Nie jestem bynajmniej kurą domową. Córeczki wymagają stałej opieki-zdecydowałam się dlatego na urlop wychowawczy. To chyba dobrze, gdy matka zostaje z dziećmi w domu? Nie uważasz? Poświęcam im cały swój czas, dbam o ich rozwój :) a co do tego "pasożyta"-> to uważasz, że zajmowanie się dwójką małych dzieci, domem, pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie etc. + śpiewam w chórze i pracuję społecznie, to jest NIC? Mąż pozostawił mi wybór-praca czy dom. Dopóki dzieci są małe, chce zadbać o nie najlepiej jak tylko mogę. Jak dorosną do przedszkola, wrócę do pracy. Mam wyższe wykształcenie i pracę-w której błagali mnie, żebym nie szła na wychowawczy. Czekają na mnie :) nie boję się, że nie będę miała gdzie wrócić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa_mama_bliźniąt
ooooo co za zmiana tonu :) znudziły Ci się wulgaryzmy? brawo! nareszcie! ozłocić? a za co? że jestem dobrą matką i żoną? a zresztą jeśli tak uważasz, proszę bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa_mama_bliźniąt
a Ty w moim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaMama
Dejzi69 jak rodza dziecxi to źle, jak się nimi nie intersuja źle, jak siedzą z nimi w domu źle, biorą ślub źle, nie biorą źle. Dziewczyno zastanów się co piszesz. Jak juz napisałam w innym temacie naprawdę nie mam nic do Ciebie, ale zawsze trwożą mnie ludzie którzy ociekają bezzasadną agresją. jesteś młodą chyba jeszcze dziewczyną skąd ten cynizm i zgorzknienie? Odrobinę luzu, to tylko forum:) Tak sie składa, że mojej kuznce trafiła się bliźniacza ciąza, w dodatku w nieplanowanym momencie. Ma tez synka starszego o 3 latka. Nie wiem czy zdajesz siobię sprawe jak cięzki jest blixniaczy wózek? wniesienie go do tramwaju graniczy z cudem. Wejscie z dwójką dzieci po schodach ok, ale bez zakupów. Próbowałas z jendym dzieckiem iśc po zakupy? Twoja mama jest nianią wiec wiesz jak to wygląda, polowa sklepów jest dla Ciebie niedostępna a z blixniakami? Do lekarza z jendym cięzko iść bo to jedno na ręce, a drugie ubieraj...Także zanim zarzucisz komuś lenistwo, odrobina empati:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnaMama
ach i zresztą nianie są od tego, że jeśli kogoś stać, mają nam ułatwiac życie. Bez przesady nikt nikogo z altruizmu nie zatrudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dejzi to chora
kobieta, nie zauwazyliscie?Nie traktujcie jej powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa_mama_bliźniąt
dziękuję za "poparcie" :) wciągnęłam się w dyskusję z Dejzi ponieważ nie lubię być obrażana, nie ważne, że to tylko forum internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitta.19
życzliwa_mama_bliźniąt - i masz racje, chyba nikt nie lubi :) I wydaje mi się,ze dejzi69 whcodzi na kazde forum i szuka rozrwyki w obrazaniu innych, więc Tobie juz podziekujemy :):) mamusia coreczki - Jestem zainteresowana Pani ofertą, jestem z Polic :) Jeżeli jeszcze Pani nie znalazła odpowiedniej osoby to proszę o kontakt :) e-mail : marta.burakowska@wp.pl gg : 3556842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×