Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubsza od słonia

Jestem gruba i chciałabym schudnąć! Macie propozycję?

Polecane posty

Gość Grubsza od słonia

[cześć]Jestem gruba[wściekły] lubie dużo jeść zwłaszcza słodkiego. Jak byłam młodsza nie zwracałam na to uwagi ze bede gróba. Chciałabym schudnąć. macie jakieś propozycję? pomóżcie plis. Liczę na was:) Pozdro dla was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch i ograniczenie kalorii , rezygnacja z słodyczy i słonych przekąsek.Dużo białka do południa, a pozniej warzywa , owoce i nabiał , nie jeść po 18:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubsza od słonia
Nom ok ale jak sie do tego zmotywować? bo to nie jest w cale takie łatwe. Już próbowałam wiele razy ale i tak jak w sklepie cos słodkiego zobacze to musze chociaż jakiś batonik kupić. :( HELP!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana ja tez sie nie moglam zmotywowac zeby zrzucic pare kilosów :) ale sie udało nie wiem jakim cudem poprostu schydłam jak narazie 4 kg mialam remont mieszkania 2 tyg wyjete z zyciorysu , a potem jak zobaczyłam jak fajnie jest zgubic pare kilogramów to juz jakos poszło, najwazniejsze ograniczyc slodycze i nie jesc po 18, a zobaczysz da to rezultaty ja sie ciesze i to bardzo bo teraz ciepło sie zrobilo i nie musze sie wstydzic juz za duzego brzucha lub pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×