Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem beznadziejna

Moje zycie i malzenstwo...wszystko jest do dupy

Polecane posty

MASZ ZA SWOJE. Hajtnęłaś sie z gościem bo miał kase. Jak sama mówisz, dopiero z czasem go POLUBIŁAŚ. Potem z głupoty zaszłaś w ciąże (tylko prosze nie mów że byłaś młodym dzieciakiem, 17 lat - już każdy wie o kondomach, tabletkach, itd, nawet gdyby miał/a być dziewicą przez kolejne 10 lat). Tak więc sama pośrednio wybrałaś taką rolę - zamiast studiów, pracy (choćby przez jakiś czas) - dom, dziecko, gary. No a że gość przegina to już inna rzecz. Po prostu Cie nie kocha już, czas się faktycznie pakować, weź adwokata - dostaniesz lepsze alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na twoim miejscu
a te drobniaki które tak skrzętnie zbierałaś ?? To na jego oczach zbierałaś ??? Jesli uważasz że to zbieranie w czymś może pomóc, (pieniądze na czarną godzine zawsze się przydadzą) to i jak się uzbiera kilkaset zł to zamienić od razu na banknoty, żeby się nie rzucały w oczy i oczywiście na przyszłośc lepiej w ukryciu zbierać w tajemnicy przed nim... i to w dobrym, pewnym ukryciu (jeśli nie w banku to może u mamy? Mama powinna wiedziec w jakiej jesteś sytuacji! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na twoim miejscu
Faktycznie nie zwróciłam uwagi na date. Ktoś odgrzał topik historyczny, i kazdy widać uznał odruchowo że topik jest aktualny ale przy podejsciu autorki to nie sądzę aby się przez te 10 miesięcy wiele zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioni .
Może nie jestem az tak dobrym doradcą ale musze ci powiedziec . Wszystko zalezy od ciebie , to ty w tej sytuacji musisz zacząc rozdawać karty . Zadbaj o siebie , postaw na swoim ,zacznij mowic o swoich potrzebach , wyjdz gdzies na sile , nawet jak nie bedziesz miala gdzie to nawet na spacer .twoj facet zdominmowal cie ,stlamsil . moja zona bardzo szybko mnie otrzasnela z stagnacji , nie bylo az taich skraichych akcji jak u ciebie ,ale byla stagnacja . Zadbała o siebie i zaczołem ja postrzegać w nowym swietle . Kobiety sa zdecydowanie silniejesze psychicznie od facetów , twoj maz jest slaby , daj mu powód zeby przemyslal co moze stracic . Jezeli nie wpadnie na to szybko to daj sobie z nim spokówj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żygać mi się chce jak czytam
takie gówno on sobie zaplanował dziecko ale nie pytal cię o zdanie??? a jak lazłaś z nim do łóżka bez zabezpieczenia to nie wiedziałaś że możesz zajść w ciążę, tępa łycho??? fragment o bogactwie kolesia i kolejce chętnych bab do niego pominę listośćiwym milczeniem jakbyś miała jaja - to zostawiłabyś mu tę dwójkę dzieciaków na wychowanie i odeszła żeby się zająć prawdziwym i normalnym życiem. a on jak chciał dzieci - to niech ma. ale tego nei zrobisz bo przecież kobieta MUSI się zawsze poświęcać i zawsze trwać przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jey jey
tak to jest jak pusta lalunia, bez wyksztalcenia, pracy, na utrzymaniu faceta,sama nic nie ma , nie potrafi sie utrzymac, kretynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jey jey żal mi ciebie człowieku ze jestes takim przychlastem, oby ciebie krzywda nie spotkała za twoja znieczulice, demencje trzeba leczyc!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@beznadziejna żona Ja bym takiemu wygarnela ze przecież opieka nad dzieckiem to nic takiego przecież sam powiedział i mnie nic nie obchodzi lecę do pracy część ale by pamietal ze jak coś się stanie dziecku zgłaszam a co do kompa kupilabym laptopa i oj zabrakło na jedzonko hahaha ma problem . Ja jestem wredna już bym takiego ustawiła . Mój chodzi jak w zegarku . Powtarzam mu przy klotniach jak się nie podoba niech w********a. Tylko o tyle dobrze że mam własne mieszkanie więc jak się nie podoba nuech spada . Ty też masz przewagę . Powiedz że jak mu nie pasuje sprzedajcie chatę i cześć bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki dawno już tu nie ma. Bardzo stary temat. I z jednaj strony współczuję takim młodym kobietą że są w takich złych sytuacjach i uważam że powinny się szybko rozstawać z kimś takim bo szkoda życia i dzieci jeśli są a z drugiej strony przecież nie ma niewolnictwa nikt nikogo nie może zmusić do ślubu nawet gdy jest ciąża. Żenią się ludzie dorośli biorą odpowiedzialność za sex bez zabezpieczenia ( jakaś edukacja sexualna przecież istnieje). A później gdy kobieta nie pracuje bo dzieci małe... zawsze można dorobić na różne sposoby. Mam koleżankę która z malutkim dzieckiem przy sobie sprzątała domy. Faceci potrafią być bezduszni i wykorzystywać okazję ale kobiety nawet w bardzo młodym wieku (17-18 lat) mają swój rozum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma dziś 31 lat. Jak dalej sie potoczyło jej życie tego nie wie nikt, można się tylko domyślać że odchodzą od facetów te z natury samodzielne kobiety o mocnej osobowości czyli ona gdyby taka była to by już wcześniej działała i nie zakładałaby tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek123456
Tak to jest jak szukacie księcia i lecicie na kase........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No albo da się tłamsić . Ogólnie co za problem w środku nocy wyjść , zwiać do mamy i cześć . Potem sprawa rozwodowa , zostawić mu dzieci jak tak bardzo chciał i ją wrobił a samemu zacząć życie od nowa . Praca nad dzieckiem to przecież nic . Chłop jest dorosły se poradzi . Ja tu kiedyś pisałam: jestem chamska i mściwa , taki miałby ze mną przewalone . W życiu niestety trzeba być twardym. Mój się kiedyś zdziwił że za dokuczanie mi go skopałam i podrapałam . Ja mam zbyt silną naturę niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odzyskany
Ja żałuję tylko dzieci. One nic tu nie zawiniły. Ale ty kobieto sama jesteś sobie winna. Do teraz chyba kochasz byłego chłopaka ? Trzeba było iść za głosem serca. Wybrałaś jednak głosy znajomych a przede wszystkim kasę. Co z tego że polubiłaś tego drugiego. Przecież każdego w miarę normalnego człowieka można polubić. Pokochać jednak już nie. Myślę że Twój mąż czuje wie że wyszłaś ze niego dla pieniędzy. Dlatego nie masz ich od niego. Nie bronię go, nie jest bez winy. Ja nigdy bym sobie kobiety nie kupił choć by była nie wiem jak piękna i młoda. No cóż każdy z nas ponosi konsekwencje swoich czynów. Jak rozwiążesz swój problem Twoja sprawa. Pamiętaj jednak o dzieciach. One tu w niczym nie są winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz do kobiety która pisała tu w 2008 roku? Chyba naprawde nie masz co robić tylko oceniać kogoś kto nawet tego nie przeczyta. Poza tym nie ocenniaj jak czegoś nie przeżyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj stamtąd. Nagraj jakieś kłótnie, zdobądź świadków tego, jak Cię traktuje. Potem weź rozwód i wyprowadź się do mamy - i tak teraz sama zajmujesz się dziećmi, tam Ci mama pomoże, a i alimenty na dzieci będziesz dostawać. Dzięki temu za jakiś czas będziesz mogła pomyśleć o tym, by pójść do jakieś pracy, będziesz mieć swoje pieniądze, odżyjesz. Masz dopiero 23 lata, całe życie przed Tobą, a w zbyt młodym wieku wpakowałaś się w bagno. Tylko o nim świadczy to, że zmusił 17 latkę do seksu i że specjalnie zapłodnił... Masakra jakaś. Ale jeszcze nic straconego, jesteś młoda, zapewne ładna i wszystko możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie, sorry, 33 lata masz już :P ale jakby co, to w tym wieku też jest szansa na nowe życie. x Odzyskany, nie wprowadzaj ludzi w błąd, po co odgrzebujesz stary temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem bardzo ciekawa jak potoczylo sie Twoje zycie,dzis jestes starsza ode mnie za pare mc koncze 30 lat a mezatla jestem od ponad 7,tez teraz za kolorowo nie jest miedzy nami niestety ale to i tak w porownaniu z innymi to widze,ze ja mam prawie raj.a co do daty wpisu to po co sie czepiacie,tez dzis dopiero znalazlam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzieci zodtawic..boze na bank siedzisz z matka na bloku sam bo doslownie tylko cos takiego mogla napisac ROWNIE TEMPA CHOCHLA jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×