Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wewewewewe

CV problem

Polecane posty

Gość wewewewewe

Piszę właśnie cv, ale mam pewien problem, pracuje jako sekretarka w biurze nieruchomosci ale nie podpisalam umowy o prace ani zadnej innej umowy, pracuje tam niedlugo okolo 3 miesiecy i odkladalam to na pozniej a takze z tego wzgledu ze nie widzialam czy chce tam pracowac poniewaz to co sie tam dzieje to jeden wielki burdel dosłownie. Pracowalabym tam ale z pewnych wzgledow wspomnianych jestem zmuszona zmienic prace:( A teraz nie wiem czy moge wpisac ta prace w cv poniewaz nie mam jej udekumentowanej a poprzednia prace rozwiazalam sama dajac wypowiedzenie:( ehh Czy moze mi ktos pomoc kto sie na tym zna? Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że spokojnie możesz wpisać. Pewnie później będziesz musiała dostarczyć świadectwo pracy więc to wyjdzie. Wpisz to w cv a na rozmowie powiesz co i jak. Liczy się twoje doświadczenie a nie papierek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopiec...
hahaha, tylko kto uwierzy w doświadczenie bez papierka? Chyba że ci będą testy robić. Proszę kliknąć lewym przyciskiem myszki... O, jak ładnie. To na seksretarkę się pani nadaje, zapraszamy już dziś wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
nie wpisalam tego w cv nie wiem czy dobrze czy zle no ale papierka rzeczywiscie nie mam i nie bede miec, ktos jeszcze sie wypowie? narazie dziekuje za odpowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamond bicz
Zgłość do inspekcji pracy, to i papier się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewewe
wiec jak myslicie? wpisywac czy nie? Sama sobie w pracy walne pieczatke jako potwierdzenie mojej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
Tak to jest gdy się nie myśli moja wina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpisuj
jak pójdziesz na rozmowę to powiesz, że pracowałaś tyle że na czarno, na pewno Ci uwierzą....(możesz dodać że właśnie z tego powodu odeszłaś z firmy, bo nie miałaś umowy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
Nie wiem co mam z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
może ktoś coś doradzi jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka4564576
ja bym wpisala po prostu w CV "praca bez umowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×