Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrezygnowanaaa

do dziewczyn majacych od 27lat i bedacych w wolnym zwiazku

Polecane posty

Gość zrezygnowanaaa

dlaczego nie wyszlyscie za maz? czy chcialybyscie? czy nie odczuwacie potrzeby posiadania dzieci? czy wolny zwiazek jest waszym wyborem czy drugiej polowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PODNOŚNIK...
kontynuacja topiku o ślubie z wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marjane Satrapi
a po co chcesz wychodzić za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie mamy gdzie mieszkac
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
ja mam 28 jestem w związku bez ślubu (bo wolnym bym tego nie nazwała) i nie śpieszy mi się do ożenku. główną przyczyną jest chyba to że jestem już rozwódką i nie gloryfikuje instytucji małżeństwa. zresztą po co miała bym sie wydawać, znowu składać jakieś przysięgi (których dotrzymanie i tak nie zależy ode mnie), wykosztowywać się na imprezę skoro i tak żyję tak jakbym ten ślub miała. do płodzenia dzieci według mnie ślub nie jest potrzebny. z moim partnerem dzieci mamy już zaplanowane, a ślubu jeszcze raczej długo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub jest potrzebny
to że niektórzy nie potrafią urządzić sobie życia to już ich problem. Ślub daje parę zalet: - w razie śmierci małżonek dzieziczy - w razie rozwodu jest podział sądowny majątku, nie ma tak że mąż bierze wszystko a żone wywala (jak u konkubentów) - dzięki ślubowi jest szereg ułatwień w urzędach - wspólne rozliczanie się, często ma się pełnomocnictwo tylko dlatego że jest się współmałżonkiem (nie trzeba gromady papierów wypełniać). Wad małżeństwa nie widzę. Chyba że ktoś ma 20-25 lat i chce poużywać życia - to ślub jest niewskazany. Ślub kosztuje tylko 50zł, ludzie to nie majątek! O ślubie kościelnym się nie wypowiadam, bo jestem ateistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
83 w warszawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batalia baxis
ja mam mala corke i tez nie mam slubu..przynajmniej cywilnego i w kosciele..bo mam w innej wiarze..ale on dla mnie sie nie liczy....nie spieszy mi sie do jakiegos prawnego uregulowania naszego zwiazku...bo to nic nam nie da ...jesli mamy byc razem to bedziemy..zreszta mam taka mala schize..moj brat wzial slub, a teraz jest w trakcie rozwodu..takze ten papierek nie gwarantuje trwalosci zwiazku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli co jak ktos ma 27 lat
i nie jest po ślubie to przegrał życie? Co za wierutne bzdury:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×