Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile ile ile

ile płacicie za obraczki?

Polecane posty

mam te same obraczki co SĘKATA, przynajmiej wnioskuje po opisie i tez ze stelmacha, wiec pewnie to ten sam model. NO i robie je u znajmoego, ktory wykonuje obraczki dla kruka, aparta i stelmacha tylko, ze duzo taniej, bo nie dorzuca tego, co oni do kazdego kompletu. No i place 1000,00 za pare wiec 500,00 zl mniej niz sękata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina119a
A jak się przedstawia cena złota na chwilę obecną??? Jakie są ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastepna na sierpien
1300zl tytan z bialym zlotem, a moja dodatkowo diamencik:) z dyplomem unikat:) robione u zlotnika-artysty, jedyne, niepowtarzalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIIIAMENCIK
Nasze 1500 klasyczne złote zaokrąglone po brzegach 6 mm szerokość.Z poczatku chcielismy z dwukolorowego złota,ale po dłuższym namysle wybraliśmy klasyczne żółte.Już mi się nie podobaja z dodatkiem białego złota.po pierwsze to ładnie tylko wyglądają jak się ich nie ma na palcu,a jak taka załozyłam to mi sie wydała taka tandetna,że zrozumiałam że to nie dla mnie.Po drugie na to białe złoto moda minie za kilka lat,a klasyczne złoto jest i będzie zawsze modne i elaganckie.Po trzecie: białe złoto wygląda gorzej niz srebro i bardzo sie gryzie z innymi zlotymi pierścionkami na palcu. Ale to tylko moja opinia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka453
my zapłaciliśmy 1000,łączone białe i żółte złoto,są śliczne....odradzam zakup w aparcie,tam płacisz za nazwę "Apart"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaliśmy swoje złoto, znaczy ibrączki narzeczonego ktore dostał od swojego chrzestnego i je oddaliśmy , mamy jeszcze dopłacić ale całość nas wyjdzie w zależności czy dołożymy jeszcze troche złota czy nie w pierwszej opcji 400 z brylancikiem, w drugiej opcji 600 z brylancikiem, a wzór z aparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam co prawda rok temu
1200/para, biale złoto. Kupowaliśmy w kruku, niby solidna firma, ale widzę, że już trochę zaczyna się ścierać i moja jest ciut porysowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssaaa
kurcze my3.450 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×