Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ile ile ile

ile płacicie za obraczki?

Polecane posty

1025 zł za komplet /z 15% rabatem, pierwotna cena 1206 zł/ w sklepie White Stone, szerokość 4 mm, żółte złoto z paskiem białego w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwoląg to ty jesteś, pomarańczo:-P Miej cywilną odwagę krytykować mojego męża pod czarnym nikiem, a nie anonimowo:-P Mi mała - wiem, pamiętam, bedą. Nie mam jeszcze w domu neta i znów zapomniałam płytki ze zdjęciami do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mała, a układa się fajnie, w zasadzie niewiele się zmieniło, ale wszystko ma taki fajny nowy smaczek:-D Jestem zdumiona tym, że ten facet wszystko potrafi zrobić: od zaorania pola traktorem, poprzez naprawę odkurzacza, aż do zakręcenia mi włosów na wałki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, nas dzieliło 20 km, z tym że jak przyjeżdzał do mnie w sobotę, to rozstawaliśmy się dopiero w poniedziałek, więc praktycznie w weekendy mieszkaliśmy razem:) A teraz mieszkamy już cały czas razem, i razem jeździmy do pracy - 30 km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domatorka11
my placimy 1250 za pare.Wczesniej mielismy kupowac podobe w Aparcie,tylko z prawdziwym kamieniem za 2800 a to chyba przesada tyle kasy.Chciaz bylismy zdecydowani na nich,juz nawet dalismy zaliczke,ale potem babka nam ja oddala :-) Takie same znalezlismy za pol ceny,tylko ze zwykla cyrkonia,ale kto by sie tam znal co to za kamien,na pierwszy rzut oka wyglada tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Yes mije obrączki kosztowały 2000 a w innym zwykłym sklepie 1500 wiec jestem zadowolona a to i tak sporo przy tych wszystkich kosztach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 zwykłe, 7 mm żółte złoto, zaokrąglone, klasyczne! grawer od środka. dla mnie Piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1200 zwykłe, 7 mm żółte złoto, zaokrąglone, klasyczne! grawer od środka. dla mnie Piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka130
witam, 1980 zł za parę APART, biało-żółte złote, w damskiej brylant ... dla mnie śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk girl
powiedzcie mi dziewczyny co myslicie o tym zeby miec dwie rozne obraczki,to znaczy pan mlody inna a pani mloda inna.Mysle sobie tak bo ja z moim narzeczonym mamy troche inny gust,hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też myślałam nad takim rozwiązaniem, ale ostatecznie uznaliśmy, że to nie najlepszy pomysł i szukaliśmy tak długo, aż znalazły się takie, które pasują nam obojgu - w końcu bycie razem to sztuka kompromisu ;-) dlatego nie upierałam się przy moim upatrzonym modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jeszcze co prawda nie mamy obraczek bo mamy czas ...ale te same co nam sie w aparcie podobaly co kosztuja 1200 zl za sztuke w aparcie chyba bym oszalala jakbym tyle miala dac to identyczne kosztuja u normalnego jubilera 1200 ale za pare a nie sztuke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
320 złotych:) mieliśmy własne złoto- narzeczony wybrał zwykłą płaską obrączkę- moja z białego i żółtego złota z wzorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi i tu masz racje....zgadzam sie w 100% z toba ze w aparcie i kruku to sie placi za firme..z reszta podalam przyklad...wyzej jak mialam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
1000zł i mieśliśmy zniżkę po znajomości. Na obrączkach nie chciałam oszczędzać, bo to coś co mi się bardziej przyada aniżeli buty czy welon...Długo też je wybierałam, chciałam mieć ładną obroczkę. Oosbiście bardzo mi się nie podobają kobiece obrączku super proste, perfidnie złote. Wg mnie szpecą dłoń. Ja mam białe złoto, nie cierpię złotej biżuterii i nie noszę więc złota obrączka potem by mi się "gryzła" z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
fakt;] ja kupowałam w troche mniej uznanym sklepie niż wymieniony Kruk czy Apart. O wyborze sklepy zadecydował fakt, iż pracuje tam przyjaciel wiec i obsłużono nas porządnie ( a brew pozorom nie zawsze nawet w tym porządnych sklepach obsługa jest na poziomie- babeczki z salonów ślubnych biją mistrzostwo chamstwa i prostactwa) i dzięki niemu mamy zniżkę. Oficjalnie to on je kupił a on ma oczywiście taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proxy
Witam My daliśmy 2600 zeta w Aparcie, moja jest z dwoma brylantami. Wzięliśmy od ręki, bo się nam podobały. A poza tym to jest prezent od ojca narzeczonego, więc nie m,a problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkaka
Witam, mój pierścionek zaręczonowy jest z białego złota. W jakim kolorze obrączka, w białym, żółtym, czy mieszane? Mój narzeczony raczej chce zółta, tylko czy to będzie pasowało do mojego pierścionka? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123456
ja płące 1800 zł ale podobają mi sie te obrączki - takie zdobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellap
Nasze 2200zł Cudne 6mm, białe i żółte złoto, świetna grawerka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgbvmj
widze ze wszyscy maja zloto laczone-biale i zolte albo z samego zoltego zlota. ja chce miec same biale zloto, bo srebro troche glupio;) matowe biale zloto bedziemy mieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka1
1900 zł z mieszanego złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×