Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kattie

ETIAXIL

Polecane posty

Gość il0na
mam etiaxil i poczatkowo dzialal( ale nie tak zeby nie bylo wogule plam) teraz to juz nie dziala. powiedzcie mi czy jest ses kupienia anditralu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddfffff
aptekaslonik kupowałam za 29zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmm
a co to jest ten aptekaslonik?? to jakis lek czy mialas na mysli nazwe apteki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyśbyłamcałkiemładna
aptekaslonik to aptekaslonik taka apteka w internecie niskie ceny tam maja. U mnie w aptece etiaxil 45zł a tam 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamexx
czy to mozliwe,ze ten niebieski etoxil rózni sie od czerwonego? zgubiłam gdzies czerwony uzyłam go raz i wszytsko było ok,teraz kupiłam niebieski smaruje drugi dzien i efektu brak,a szczypie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaX
Niektórzy twierdzą, że niebieski jest słabszy, ale ja nie wiembo na mnie żaden nie działa. Co do aptekisłonik to się zgadza, bardzo tam tanio mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiaaaa
tak ale wliczcie sobie jeszcze cene przesylki (ok. 10zl) i koszt wyslania tego na poczcie.. takze to w sumie na to samo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiaaaa
mialam na mysli wyslania tego druczku na poczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniexx
A stosowal moze juz ktos driclor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginia
Kupilam Perspirex - jest to dokladnie to samo co Etiaxil ale w zamian 12.5 ml jest go 25 ml w prawie tej samej cenie. Mozna go podobno kupic jedynie za granica Polski i jest to dokladnie to samo ale pod inna nazwa. Jestem po zastosowaniu 3 aplikacji godnie z ulotka. Po prysznicu osuszam sobie pachy dodatkowo chusteczka higieniczna, aby nie zostalo zadnej wilgoci ( tak na wszelki). Smaruje niewielka warstwa i osuszam trzymajac rece do gory dosyc dlugi czas. Boli mnie bardzo, szczypie, kluje, swedzi. Budze sie w nocy, drapie i zasnac nie moge. Ale jest to do wytrzymania! Pachy mam opuchniete, skora zaczerwieniona, w ciagu dnia troszeczke boli. Zastosowalam to 3 noce z rzedu, za kazdym razem to samo. Ale rezultaty super!!! Nie mam ani kropelki potu, zeo doslownie zero!!! Wczesniej pocilam sie okropnie, niezaleznie od pogody, nastroju. Moglam siedziec i ogladac telewizje, a cala koszulka pod pachami byla mokra. Nie moglam nosic koszulek takich jak chcialam, w gre wchodzily jedynie szerokie i koloru czarnego lub bialego. Wtajemniczenie wiedza o co chodzi! Dyskomfort pelna para! A teraz jest juz trzeci dzien i tylko siedze i dotykam sie jak durna pod pachami ciagle nie wierzac ze mam tam sucho! Boje sie, ze to moze dzialac tylko przez jakis czas i pozniej powroca moje mokre kola pod pachami! Modle sie aby nie! Dzisiaj robie sobie przerwe, zastosuje jutro ponownie i bede sie starala stosowac co drugi dzien lub trzeci, gdyz paszki musza dojsc do siebie :) Pozdrawiam :) Poki co moge powiedziec ze to jest cud! 3 dni sucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenkaaa28
Hej. Ja mam straszny problem z poceniem się. Najpierw Antidral a teraz Etiaxil. I nic!!! ;// Początkowo stosowałam co dwa dni. Teraz stosuje 3 dzień i tak nie działa. Może źle stosuje? Co zrobić, żeby zadziałał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnitegozabronic
To gowno wogole nie dziala,naciagacze!!!!!!!!!!! Tak samo jak leki na chrapanie! Ktos powinien za te oszustwa odpowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidddd
witamm.. moglbym prosic o pomoc?? o ile to nie uciazliwe.. bo zakupilem etiaxil w zeszły czwartek.. i stosowalem go przez trzy dni tak jak napisane na ulotce.. po tych 3 dniach nie bylo zbyt duzych efektów gdyz pocilem sie tak samo jak przed to zastosowalem go 4 dzien... po czym z robilem dzien przerwy i znowu zastosowalem.. i zadnych efektów... prosze bardzo o pomoc bo w sobote mam studniowke i chcialem chociaz jakos ten problem zmniejszyc.. bo moja potliwosc ze tak duza az czuje sie nieswojo:( prosze o pomoc.. jk to stosowac.. bo moze zrobilem jakis blad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
w ulotce pisze że tzry dni stosować? ja stosowałam z tydzień potem co drugi dzień na noc. Obecnie juz nie mam potrzeby wystarczy mi zwykły dezodorant ( stosowałam z 5- 6 lat) a przyznam że pociłam sie straszliwie . Stosuj do skutku a na dzień jak masz podrazniona skóre pod pachami to może alantan do kupienia w aptece kosztuje jakies 10 zł to powinno złagodzic podraznniona skóre i również troszkę zmniejszyć pocenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P.Justyna
Witam serdecznie. Mam problem z poceniem się i to bardzo uciążliwy. Od bycia nastolatką pociłam się pod pachami, pamiętam te ogromne mokre plamy na bluzkach. Lato - chodziłam w bluzach, nigdy nie mialam kolorowych bluzek, tylko zawsze czarne. Myślałam że to okres dojrzewania i nie kupowałam żadnych preparatów. Jednak gdy miałam 17 lat kupiłam Antidral. Niestety nie pomógł. Nie szczypało ani nic, jeżeli nie goliłam pach przed użyciem. Po roku wyrzuciłam opakowanie bo się chyba przeterminowało bo było całe takie gęste i porobiły się takie kuleczki. oO Teraz mam 19 lat i ciągle nie mogę się wyleczyc tego problemu. Mam to po mamie chyba, bo ona tez bardzo sie pocila i poci. Kupiłam Bloker z Ziaji używałam zgodnie z tym co na ulotce, niestety znow nie pomogl. Czytałam dużo opinii na wizażu i na kafeterii i wszyscy są zadowoleni. Ja jedna może na 300 osób jestem na NIE. Mam trzy opakowania i po wszystkich nie działa, więc nie są zepsute ani nic. Koszt 5 zł mało, ale nie działa. Tydzien temu kupilam etiaxil dla skory wrazliwej bo paniw aptece polecila mi go na poczatek. Kupilam w promocji za 42 zł. Dzisiaj uzylam trzeci raz i jak narazie nie widze zadnego efektu. Jednak no chyba nie mozliwe jest to zeby po 3 razach odrazu sie nie pocic. Widze mala roznice, jednak dalej sie poce. Musi mi to pomoc bo normalnie sie zalamie. Czy siedze w domu, czy wychodze, czy lato czy zima i tak jestem spocona. Moj brat ma problem z potem ale na czole. Moze to dziwne ale on nawet siedzac w domu ma mokre czolo. Najgorsze jest dla niego lato. Czesto poca mi sie rowniez dlonie i etiaxilem tez je smaruje. Dam znac pozniej czy pomoglo czy nie. PS. gdy pierwszy raz nalozylam etaixil to wogole nie pieklo. Drugi dzien rowniez nie. Wtedy nie ogolilam pach. Dzisiaj ogolilam i i troszke swedzi ale da sie wytrzymac. Duzo osob pisze ze nie da sie wytrzymac, ze trzeba zmywac itp JA SIE Z TYM NIE ZGADZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tages
Jesli ktoś z was rano po użyciu stosuje antypersirant to etiaxil moze nie zadziałać, wiem to po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocenie
ja kupila perspirex do stop i dloni uzylam dwa razy i dzisiaj rewelacja!!! caly czas macam stopy a tam sucho!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaKasia
A jeżeli macie puste opakowania to ja chętnie przygarnę a nawet odkupię za niewielką kwotę czy doładowanie:) basiak788@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geoida
Mam pytanie Jak myślicie, czy już po wyschnięciu etiaxiulu (np. ok 1 h) można by go zmyć i działałby tak samo? W sumie co się miało wchłonąc to się wchłonęło, a to co zostaje strasznie przeszkadza mi w nocy. Wiadomo, że pachy są lekko wilgotne, bo nie oddychają (nie śpimy z podniesionymi rękoma) i wtedy zaczyna się dramat. Jak myślicie można by to zmyć od razu znaczy po ok 1h? Może ktoś już tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolka zo
Ja używam czerwony i dla mniej jest rewelacyjny. A tak na prawdę to czym one się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora i butek
Słuchajcie, a gdzie można kupić etiaxil? Jak często się go stosuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do apteki, tam najszybciej dostaniesz własnie ten antyperspirant. A dziala bo sama go stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W super pharmie widziałam ze maja nawet w niezłej cenie. I chyba od razu masz 1 gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora i butek
Kupiłam już w swojej osiedlowej aptece :) Szybko działa, w końcu trafiłam na porządny i skuteczny antyperspirant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba one jest jednak najskuteczniejszy z tych wszystkich antyperspirantów. Sama tez sprawdziła na sobie i rzeczywiscie daje konkretne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za moją namową kupili go sobie mój mąż i siostra, obydwoje są zachwyceni, że jest tak skuteczny i szybko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, ze jest tak skuteczny antyperspirant, muszę koniecznie go nabyć bo już mam dość ciągle mokrych bluzek pod pachami, tylko nie wiem czy od razu ten silniejszy kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vardons
Kup Perspirex, to Etiaxil pod inną nazwą, na dodatek tańszy: http://allegro.pl/listing/listing.php?string=perspirex - ale to wszystko metody doraźne, tak samo jak botoks wstrzykiwany pod pachy. Jedyną metodą, dzięki której zapomnisz o problemie jest laserowe usuwanie gruczołów potowych pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupować to już znany preparat a nie jakaś podróbkę, skoro etiaxil jest skuteczny to myślę, że żadne inne zamienniki mu nie dorównają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vardons
Sama jesteś podróbka ;) - wybacz, ale jeśli się na tym nie znasz to nie twórz wyimaginowanych teorii, obydwa produkty pochodzą z tej samej firmy - matki, po prostu zasilają inne rynki, a produkty są identyczne, jest to ten sam produkt, pod inną nazwą. To gdzie ta Twoja podróbka? A zdanie: "skoro etiaxil jest skuteczny to myślę, że żadne inne zamienniki mu nie dorównają" - co ma niby znaczyć? Wiesz co to jest zamiennik? - zamiennik to produkt, który może być stosowany zamiast innego, by wykazywać podobne działanie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamiennik był lepszy. Wybacz moje nastawienie do Twojej wiadomości, ale mam nadzieję, że dzięki uzmysłowieniu Tobie, ukazaniu Tobie jaki to Twój komentarz jest mało wartościowy, następnym razem zastanowisz się - pisząc coś - dzięki czemu nie wprowadzisz innych ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×