Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Marzenie każdego mężczyzny

Polecane posty

ale nie wiez jakie zalety ma funkcja podnózka ! zawsze cos od dołu mozna zobaczyc i do celu bliżej ;) a stopiki zapewniam cię, mam wyjątkowo delikatne ehhhh..zreszta jak wszystko inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to stanowisko to sobie jakiegoś fetyszystę weź:o zostaje przy obwarzankach :o a ja mam gości jutro :o i pojutrze :o kurrrrrrrrrrrrrwwwwaaaa po weekendzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Funkcja BHP-owca jest wolna .....chcesz ? :) oj to przyjdzesz w poniedziałek z obolałą głową :) dudniówki nie zazdroszczę :o w niedzielę mam odnowe biologiczną ---> spacerkiem po Rynku i nów mnie zniewoli zapach kebaba :o no chyba że zamienię go na obważanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ? :) masz na mysli to Tesco przy Wielickiej ? :) to ja u Greka na Grodzkiej albo pod Bagatelą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o miejscowy to na poziomie -1 w wielkim domu xD zapomniałem jak się nazywa ta knajpka.... Ale kebab niezły :o Ostatnio nawet dychacza napiwku zostawiłem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TA LALA
MARZENIE KOBIETY:-) - PIĘKNA SŁONECZNA POGODA -LAZUROWE WYBRZEŻE -MEGA PRZYSTOJNI, OPALENI , DOBRZE ZBUDOWANI MĘŻCZYŹNI W STRINGACH ( LUB BOKSERKACH JAK KTO WOLI ALE W STRINGACH BARDZIEJ EGZOTYCZNIE HEHEHEHE) WACHLUJĄCY NAS NA PLAŻY LIŚCIEM Z BAMBUSA I DONOSZĄCY DRINKI Z PARASOLKAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ...życzę ci Manius udanego wekendu i zebyś się nie przemęczył zbyt mocno przechylaniem :classic_cool: 👄 I wszystkim pozostałym również duzo słońca ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło i wiosennie ;)👄🌼 Giętki, mamy cos wspólnego...tez nie znosze poniedziałków Powiedz jak udała Ci się podwójna krótka imprezowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brumko ja mam tylko WC-akcelerator :o Warkocz 👄 Familia była :o grill - 2,5 litry wódy 3 pijących :o, nie wiem kto znosił zwłoki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giętki -WC akcelerator się nie przyda :-( Gratuluję kondycji. Szacunek. Całkiem niezly wyczyn. Cześć Kometa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy jest czego gratulować :o chyba niedzieli wyjętej z życiorysu :o Obiad to odrazu mogłem do kibla wylać :classic_cool: bo po co pośrednicy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie wiesz.....to pewnie ty byłes tym wynoszonym :D ale świadczy to o tym, że impreza się udała :D ja w sobote imprezowałam do 4 jeszcze dzis czuję tego skutki :o Dlatego własnie nie znosze poniedziałków...kocham piątki :D ciekawa jestem czy moja stopka się udała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stopki nie mam jak sprawdzić :o bo mi głośniki zaje... :o ale jakiś fetyszysta od stopek na pewno sprawdzi :classic_cool: Moja za to się nie udała :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz korde....to nie dla fetyszystów bo to piosenka !!! moja ulubiona, a kiedy i gdzie możesz posłuchac ? a twoja stopka jest sperdzielona bo nie wyswietla :o brum...brum....heyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×