Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciastuniaaa

Ile ciast na komunię ??

Polecane posty

Gość ciastuniaaa

Ile ciast robicie na komunię ? Ja pomagam piec mojej cioci,i dala mi wolną rękę w tym co chce upiec,i ile. I tak sie zastanawiam,bo ona robi 7 ciast,czyli wystarczy że upiekę jeszcze z 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile bedzie osob
bo inna liczba na 15 a inna na 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuniaaa
Nie żartuję,nie wiem ile osób będzie,koło 30 jakoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuniaaa
Chodzi mi o to,czy 5 wystarczy,czy pokusić się o szósty. Bo 2 spodów już upiekłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuniaaa
Eeee.nie ma szans żeby wystarczylo.nie wiem jak u Was,ale zawsze się daje gościom na wynos jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tyle liczyłam na wesele i jeszcze dawaliśmy gościom, a co dopiero na komunię :). Nawet jak upieczecie w sumie 12 blach, to niech będzie te 5 osób na blachę to by wystarczyło spokojnie, bardzo spokojnie na 60 osób. Myślę, że nie ma też co przesadzać, bo co potem z tym zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastuniaaa
No ja nie wiem co ciocia z tym zrobi :-) Myślę że zjedzą wszystko,mam nadzieję :-) W każdym razie z szóstym dam sobie spokój... A Snickers miał być ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile bedzie osob
ja bym upiekla 3 lacznie :D ewentualnie piec jakbym miala parcie na pieczenie :D A nie 12!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może zjedzą. Komunia nie trwa całą noc, tylko kilka godzin w trakcie których podawane są też inne rzeczy. W tym ciepły posiłek :). Także nie wiem, czy upchną tyle w siebie, ale to już nie mój problem. Myślę, że 5 zdecydowanie wystarczy, nie piecz już tego 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodkie zawsze zostaje
po co takie wariactwo??? 12 ciast :-D to może 30 po jednym na głowę - każdemu dasz na odchodnym całą blachę i po sprawie? ;-) 3 ciasta zupełnie wystarczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde 12 blach to czysto szaleństwo!!!!! Na wesele liczy się 1 blache na 10 osób.Więc na taką komunie zrobiłabym 3,MAX 4!!!!! I tak uważam że 4 to zdecydowanie za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam komunie na 45 osób i było 16 ciast i 4 rodzaje ciastek , na drugi dzień zostało po kawałku ciasta. Po komunii oczywiście każdy dostał po paczuszce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×