Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To ja taka ja

33tc WAGA DZIDZI.

Polecane posty

Gość To ja taka ja

Mam pytanie ile ważyły wasze dzieci w 33tc moje 1744g czy to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W porównaniu do mnie to mało, ale to wszystko zależy od wielu czynników. Np. od tego jak duża Ty jesteś, czy mąż, abo jak duże dzieci się rodziły w Waszej rodzinie. A co powiedział lekarz? Jest powód do paniki? Może będzie po prostu malutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja taka ja
Nic nie powiedzial ja mam 180 a moj narzeczony 193 bardzo przytylam 26kg a mimo to dzidzia mala. Ilosc wod prawidlowa itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz tam na tabelke centyli: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3741770 Wedlug mnie twoja dzidzia jest drobna, ale miesci sie w normie. A za miesiac pojdziesz i moze sie okazac, ze juz bedzie calkiem w normie. Poza tym usg tez sie myli. Na moim podaja wage plus minus 200 gr. Skoro moja corka wazyla 2000 gr w 33 tc to rownie dobrze, zakladajac maksymalny blad mogla wazyc tylko 1800. Kolezance powiedzieli przed porodem ze jej synek wazy ok 3700, a jak sie urodzil wazyl 3220, wiec spora roznica :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała wazyła w 33 t.c.
2350 g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tośka24
usg często przekłamuje - granica błędu to 500gram - mi w 36tc wyszło 2500 a urodziłam w 39tc i Michałek ważył 3950 więc sama widzisz - a i też utyłam 20kg w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak w ta wage to tak nie za bardzo mozna wierzyc... ja 4 godziny przed urodzeniem corki mialam usg i mala miala wazyc 3200g a jak sie urodzila wazyla 4020g... drobna roznica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku 35 tygodnia Anna 2300 Małgorzata -2000, prawdopodobnie tak jak twoja w 33.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×