Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGUSgdynia

A MOZE JAKIES POZYTYWNE SKUTKI BRANIA TABLETEK ANTY?

Polecane posty

pytam tu głównie kobiety które je brały latami, ja je (yasminelle) biore dobiero 4 miesiace i jak narazie zadnych nawet najmniejszych komplikacji nie ma. czytajac wypowiedzi dziewczyn o ich szkodliwosci to naprawde zaczynam sie bac. Ale chyba nie wszystkim szkodza co? i nie zawsze po ich odstawianiu zaczynaja sie problemy? i nie wszyscy maja odrazu zator płuc, tyja 10 kg, traca włosy i maja problemy z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge pocieszyc ze po tabletkach (biore ponad 8 mcy ) urosly mi piersi do rozmiaru duzego C a mialam male B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zażywam juz kilka
lat pod stała kontrolą ginekologa , robię badania i jakos jeszcze żyję , sama nie wiem jak to mozliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba największym pozytywem jest fakt iż nie zajdzie się w ciążę w czasie ich brania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda a jakie tabletki bierzesz? :D ja tez bym sie nie obraziła jak by troche urosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno to, że dają mi komfort psychiczny bezpiecznego seksu juz od kilkunastu lat ich stosowania, poza tym miesiączki mam regularne co do dnia ...efektów ubocznych brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaaa
nie na każdego działają tak samo to że jej urosły nie znaczy ze i ci urosną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Par lat temu brałam Marvelon. Żadnych skutków ubocznych. Z plusów - poprawa cery, zmniejszenie bolesności i obfitości miesiączek (co dla mnie było zbawieniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanir
Ja mogę żyć normalnie dzięki tabletkom. Wcześniej to był koszmar - długie, nieregularne cykle, puchnięcie, napięcie, długie krwawienie. Po tabletkach jest jak w zegarku, żadnych obajów, krótkie, lekkie krwawienie. Co więcej - przestały mi się włosy tłuścić, mam ładną cerę, przestała mi się świecić twarz. No i tabletki wyregulowały mi też bardzo ładnie migreny - dostaję je tylko w tygodniu odstawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×