Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

a teraz powaga, tutaj wchodzi tysiące ludzi, nie chcę stracić anonimowości :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez fakt, a z pomarańczami to będzie pewnie połowa Polaków plus trochę Polonii :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz ja mam jedno pytanie ale do osoby której tu nie znalazam:P chciałabym wiedzieć ile retro ma lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry Ty mnie rozwalasz,:) Z resztą co ja sie bede denerwować...Zawsze sie mozna nauczyć jak ładnie owijać w bawełne od Szukania i polaoli ) Nefry dziwie Ci sie ze odpowiedziałaś na moje pyt...to takie bez sensu przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, ziarnko do ziarnka lepiej dmuchac na zimne strzeżonego Pan Bóg strzeże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, moze być, to się sprzeda! i mamy dobry moment, wstrzelimy sie w koniec ery Dody jest tylko jedno zastrzeżenie, zatrudniam swojego sobowtóra, zeby mnie reprezentowała, bo mnie :classic_cool: żaden najlepszy ekspert od wizerunku na pinkówę nie będzie w stanie ucharakteryzować (mam za inteligentne oczy, no chyba, ze okulary przeciwsłoneczne, ale to z kolei zaburzy nasza wiarygodność :-P ;-) :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to się nakłada tyle tuszu na powieki żeby inteligencję ukryć, dałby radę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samica, bo mnie to bawi:P Czemu znowu Cie rozwalam?? 😭 Pola, no be przesady z ta ostroznością:D Szukanie.. anonimowość jest wszędzie względna. No i co ztego ze przestane byc anonimowa? Po IP dojdziesz jakie miasto, czego nie ukrywam zresztą. Adresu już nie:D Jak wyglądam?? mam fotke w sieci:P:P:P Więc o co chodzi z tą animowością???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że od dawna jestem na kafe.. z przerwą prawie dwuletnią, oraz sporo bywalam na czatach, mam do tego dystans jak cholera:P Faktycznie, niektóre moje znajomości forumowo/czatowe przeniosły sie do reala i dobrze:D I przestałam sie przejmować ze ktoś syczy na moje poglądy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowakotka zdarzyło ci się dostać maila z ofertą reklamową, która mogłaby cię nawet zainteresować, tylko się zastanowiasz, skąd jakaś firma wie, że potrzebujesz pralki czy w czerwcu wyjeżdżasz na wakacje i właśnie jest promocja taniego przelotu? Anonimowość w dobie Naszej Klasy nie polega na nieumieszczaniu danych o sobie w sieci. Raczej na tym, że nie masz wpoływu na późniejsze ich wykorzystywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam profilu na naszej klasie. Nie zatanawiam sie bowiem podaję zawsze jedna poczte na forach/grach/itd, więc wiem że ten mail bedzie wykorzystany. Co najsmieszniejsze.. oczywiści jakis super haker mógłyby po poczcie dojść jaki to komp gdzie jest itp. Ale po co?? A do tego, jeszcze niedawno używalam na zmiane kompa i laptopa, a laptopa w róznych miejscach:D Nie uważam sie za ąż tak ważna jednostke żeby ktoś zadał sobie tyle trudu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma inna wrażliwość, inni są niemal ekshibicjonistami, inni świrują, bo wyobrażają sobie, ze ktoś ze znajomych może ich skojarzyć tak to jest, i każdy ma prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dałam 3 znajomym zeby sobie poczytali kafe 2 facetom i jednej kobiecie..... Faceci mnie rozpoznali kobieta nie:O Nie umiem zmieniać charakteru,jestem taka na kafe jak w życiu.Nie podałam adresu,ani gdzie pracuje.Ja wybieram z kim pisze na gg czy @ wiec nie widze zagrożeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×