Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

wiesz jeżeli chodzi o tematy zwane tuczniki vs wieszaki to osobna bajka :P dlaczego bo jakoś tak nie wiem może poprostu nie lubię jak ktoś generalizuje a w/w istota robi to regularnie a poza tym to takie topy są rzadkością chyba że w wykonaniu pani R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
i czujesz się w obowiązku taką kobietę zwyzywać? czy gdyby to był real to postąpiłbyś tak samo? czy byłbyś w stanie ją uderzyć i uważałbyś ze sama jest sobie winna? PS znów powtarzam-pytam z ciekawości,lubię poznawać ludzi,to nie jest jakiś atak na Ciebie czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cierpienie uszlachetnia
Czyli jak zwykle było o Retro, troszkę o Gnomie i jego wulgarnych wypowiedziach, no i podstawa - o kotach :). A ja już mam długi weekend, cieszycie się ze mną? To się cieszcie, bo ja się wcale nie cieszę :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam 😴 NJ miło Cię "widzieć" 🌻 zaglądnij znowu :) Gnomek 🌻 reszta ludziów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę strzelać w realu nie jestem w stanie i nigdy bym nie udeżył kobiety ale zwyzywać i zgnoić potrafię o czym już się kilka przekonało a potrafię być bardzo niemiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
dobranoc Pestka:) ja mam tu takie małe hobby,że czasem kogoś sobie wypytuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
ale mi chodzi o powody-nie wiem czy sie rozumiemy kobieta-nic nie zrobiła Ci personalnie,nawet do Ciebie się nie zwraca,ale Ciebie ona wkurza-w realu ją zwyzywasz?bo masz takie prawo? bo po co Cię wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
jeszcze bardziej upraszczając-słynna akcja"bo zupa była...."-jesteś takim typem faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mnie wkurza to musi mnie czymś wkurzać a takie zachowanie moje na kafe wynika właśnie z reala bo jakoś pomijając przypadki odosobnione to kobiecie do wkurzenia mnie nie potrzeba za dużo a jednocześnie jest mnie cięzko wyprowadzić z równowagi tak mała sprzeczność. A czy nic mi nie zrobiła to jest wzgledne :P urażona męska duma czy jak to się mówi + solidarność plemników:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo kotka przegonic po
smietniku? kobieta tucznik? co to za okrelenia sa? oj bo komus pojade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem typem faceta ktory z powodu zupy się nie piekli tylko idzie sobie zrobić kanapki ale jak ktoś przesala zupę celowo to już go wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
tylko ja wciąż tego nie rozumiem:D napisz czy chcesz kontynuować rozmowę,bo jak ja nie rozumiem to pytam,pytam,pytam....a może już Ci się nie chce gadać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz ja tam mogę gadać dopuki mnie od kompa nie wyrzucą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
to pojedź jackowi czy innemu jarkowi-chyba oni mówią że tu wszystkie kobiety to tuczniki,podałam to za przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo kotka przegonic po
wyrzucamy cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
to fajnie,bo są tu ludzie którzy odbierają to jako atak i się strasznie denerwują:D ale jak Ty nie masz z moją ciekawością problemu to ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo kotka przegonic po
jarusia kotka juz przegonilam po smietniku, moge tez inne. a kobiet wy barany sie nie obraza. szkoda slow na oslow.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
A czy nic mi nie zrobiła to jest wzgledne urażona męska duma -właśnie tego nie rozumiem. Przecież ona nie mówi o Tobie,dlaczego Ty czujesz się urażony??? wytłumacz mi jak krowie na miedzy,serio:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo kotka przegonic po
uuuu jak gdzies przegielam o nie chcacy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego sie czepiasz
Gnom mial racje ,to ta baba przegina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
no i poszedł sobie Gnom:D a pytałam czy chcesz rozmawiac,trzeba było powiedzieć że nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to tłumacze jak krowie na granicy 1. każda kobieta ma prawo czuć się urażona zachowaniami facetów i odwrotnie. 2. każdy użytkownik forum powinien przestrzegać netetykiety. 3. wyrażanie opini nie jest niczym złym 4. w jej przypadku urażona duma i opinia nie jest niczym złym jedynie netetykieta zostaje naruszona czyli ilość topików przekraczająca granice rozsadku i dobrego smaku powoduje że takie zachowanie jest denerwujące idąc dalej na każdym normalnym forum dostała by już bana ale to inna sprawa ale jej zachowanie powoduje że przejście obojętnie to akceptacja takiego zachowania. Jak zauwaźyłaś nie czepiam się zbytnio a tylko "delikatnie" staram się zareagować bo to co pisze przechodzi już granice dobrego smaku i co ciekawe co się tyczy treści sama się mota:P dobra jestem czepliwy ale ona przegina na całej lini i to nie tylko ja mam jej dość ale to tyczy się większości osób na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj piątak 🖐️ coś ty taki zasmutany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rację ma każdy swoją :) czasami jedno słowo znaczy wiecej niz tysiąc innych czasami jedno słowo potrafi zniszczyć życie człowieka czasami jedno słowo to o jedno słowo za dużo czasami jedno słowo wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę strzelać
ale mi nie chodzi o to że ona Cię wkurza tylko o formę w jakiej to wyrażasz:) ona sobie psioczy na facetów jakichś tam a Ty obrażasz ją personalnie PS tutaj 99% ludzi powinna dostać bana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×