Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

no wlasnie nie wiem co im przeszkadzali ze ich oszukali 😭 :p ;) tam zaloba... ale terryego mi zal pyka w tej czelsi i pyka jeden strzal, slupek i dupa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
finaly druzyn z jednego kraju zawsze sa nudniejsze taki urok gdy w lidze mistrzow graja po 4 druzyny z jednego kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki moj plan, ale nigdy mi nie dadza i tak samemu ogladac :o :p chociaz chyba wolalbym, denerwuje mnie jak ktos mi steka na nieudane zagrania wlasnie :D potrafie stac sie nagle bardzo neiprzyjemny :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale o spalony chyba nie pytasz? :p :D i nie wczuwaja 😡 tylko sie solidaryzuja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytkowa to ja cię budzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe w jaki sposób:P Jeny... piszę nosem, bo jestem tak zaspana.. a koty dostały ogłupca:D Aaaa i przeczytałam te idiotyzmy na temat uduchowionej miłości i zycia bez seksu do slubu i poplułam monitor ze śmiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe to jest :P ja tak sięuduchawiam co jakiś czas i jak jestem dobrze uduchowiony coś w granicy 2 promili to faktycznie nici z seksa :P nefry mogę ci kołysankę góralską zaśpiewać to nie zaśniesz z dwóch powodów po pierwsze bo to kołysanka góralska HEY po drugie bo to ja będę śpiewał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok,spiewaj. Nic mnie nie ruszy od czasu jak jechalam autem z pewnym znajomym i on zaczął wydawać dziwne dźwięki. Mocno zaniepokojona zapytałam czy sie źle czuje... na co on powiedział że śpiewa.. Zatkało mnie. Wiesz, te wszystkie dyrdymały o seksie uduchowionym i czekaniu doprowadzają mnie do drgawek ze smiechu. Nic na to nie poradzę. Widać strasznie zepsuta jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahaha to znaczy że znajomy tak ładnie mruczał :P:P:P no nie wiem czy jesteś aż tak zepsuta :P ja jestem zwolennikiem seksu dla seksu ale niestety jakoś mało osobów ma takie podejście :P a jak jużto ograniczają się do klasyki z kilkoma wariantami :P normalnie nuda :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×