Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Gość Psedłonim
I on był Twoim prawdziwym przyjacielem, Samica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica, a kto każe mowić wszystko???? Nawet moja przyjaciólka nie wie o mnie wszystkiego (i niech tak zostanie). Ja zawsze najlepiej czułam się właśnie nie w stałych związkach, tylko w takich przyjacielsko-eortycznych układach. Z jednej strony ktoś, z kim można i pogadać, i poseksić, kto w razie potrzeby pomoże, a z drugiej strony brak poczucia ograniczenia. Płytkie? Ale za to jakie przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry :D:D:D Jeżeli można mieć wszystkie korzyści bez kosztów? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma korzyści bez kosztów zawsze jakieś się ponosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
Dzień dobry:D Z przyjacielem? Fuj:o No chyba że przystojny:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
:-) Czy ja jestem przystojny, p. Justynaaa? Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie facetów,lubie z Nimi rozmawiać o wszystkim..... Z przyjacielem nie wyszło,a dlaczego?bo to co Mu nie przeszkadzało w przyjaźni zaczeło drażnić z chwilą gdy stał sie moim partnerem:(.Stał sie zazdrosny,nie ufał itd. Po za tym-dopóki sie nie rozwiode sie,formalnie nie bede sama,nie ma sensu budować czegoś stałego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outsider M
O samiczko, kolejne info do mojej prywatnej bazy danych o kafeteriuszach i kafeteriuszkach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
outsider tylko uważaj na tą swoją bazę żeby ktoś ci jej nie złamał :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
Sami, ale tu chyba chodzi o tzw. fuckimg friend. Przyjemność bez zobowiązań - a przyjaźć kwitnie. Psełdonimie, oczywiście, że jesteś przystojny. A na pewno byłeś 20 lat temu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Samica? Chcesz ze mną poromansować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś...no to należy tak robić, zeby zmaksymalizować korzyści minializując koszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
Gnomi, Ty jesteś tylko programistą. Czy nie? Włamywanie się to nie Twoja fucha. Ale wiecie... musimy nasze wypowiedzi archiwizować, jak to Szukający twierdzi, dla potomnych.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo...nie chce,nawet jako kochanka chce mieć wszystko pod kontrolą,z chwilą gdy coś poczuje mówie Pa.:( Trudny ze mnie przypadek,nie ma w co sie wgłębiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju, tego mi tylko brakuje, żeby mój potomny zobaczył, co mamunia wypisuje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju ja jestem bardzo uniwersalny ale się nie włamuję chyba że muszę :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gnom Ty już siebe tak nie zachwalajwszyscy wiedza jaki jestes:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
No ba, Aguś Gnom jest kochaaanyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outsider M
"outsider tylko uważaj na tą swoją bazę żeby ktoś ci jej nie złamał" Hehe, byłaby to straszliwa broń na kafe. Wyobraźcie sobie np. takiego komiczne, czy Jarka, który wie wiele na nasz temat. Więcej niż byśmy chcieli. Oj, działo by się, działo. O retro nie wspominając :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
Komiczny o mnie wie dużo za dużo. Ale tego nie wykorzystuje. Co by Retro tą info zrobiła - wolę się nie przekonywać. A rozpoznał Was ktoś już? Mnie koleżanka jakiś czas temu powiedziała, że wi, że tu piszę. Rozpoznała po często zmienianych telefonach komórkowych, o których pisałam. Nieźle, nie? A reszta? Cóz, łudzę się, że nawet nie wiedzą, co to jest kafe.:P:P:P Ale tylko o dwie osoby się obawiam. Już raz myślałam, że jedna z nich mnie nakryła - i byłam bliska odejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie trzeba sobie robić reklamę :P outsider to byłby horror :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ktoś rozpoznał z mojej poprzedniej pracy bo mi tutaj napisał to.. a powiedział cos o czym nie mówiłam i nie mógł tego nikt wiedzieć, ae sie nie ujawnił wiec nie wiem kto to mogl być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejrzewam teraz kogoś ze mnie zna(pisze na kafe),ale nie jestem pewna na 100% .Staram sie go unikać i nie wchodzić na topik gdzie on akurat przebywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju..............
Spodobała mi się ta pani od maila. Co nie wiedziała, czy ma dziś randkę, czy nie. Ech, te głupie maile...😭 Idę sprawdzić pocztę.:P:P:P Najbardziej mnie wkurza, jak ktoś nie odpisuje. A ja mam manierę odświeżania skrzynki co minutę od momentu wysłania wiadomości. Już po kilkunastu minutach zaczynam się zastanawiać, co ja takiego złego zrobiłam, że nie odpisuje... Głupie medium😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory nikt mnie nie \"odkrył\" co zresztą mnie malo obchodzi. Komiczne i A tak po prawdziewiedza o mnie bardzo duzo... Żadne z nich nigdy nawet nie zrobiło aluzji do tej wiedzy:D Jesli chodzi o Retro... mam wrazenie że npisalaby nastepny topik ... Justyna Ty to niecierpliwa jesteś jak cholera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×