Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

Złosliwa postanowiła zerwać zzzzz ...... seksem i kuszacymi strojami:D:D:D:D Średnio jej wychodzi bo ona bedzie seksowna nawet w worku po kartoflach:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy G
bry wskoczyłem na momenta a widzę że złośliwa cosik kombinuje chyba jest chora myślę że banan z ogórkiem by jej pomógł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy G
złośliwa lepiej ci bez :P cze justyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij złośliwa zdjęcie to Ci powiem bo w wyobraźni to muszę Ci powiedzieć że super oj to miałaś smutne dzieciństwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy G
oj złośliwa to raczej się nie uda:P ty jesteś za bardzo zboczona :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa zrzucaj tę garsonkę - zawsze mam wrażenie że takie ubrania są właśnie po to:) aha i rozpuść włosy;):) Po co babeczka z taką werwą i pazurkiem wciska się w uniform:)?? Ja się pytam się:D Ju nie więrzę Ci towarzyska dziewuszko:) a jeśli tak było nie wiedzieli co tracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy G
złośliwa na to nie licz jak chcesz pogadać z facetem o pogodzie to musisz szukać meteorolaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowałaś:D o pogodzie to można sobie pogadać z nielubianą sąsiadką:D:D Ciekawe jak szybko byś wykopała takiego "wrażliwego" delikwenta :D zresztą żebyś nie wiem co włożyła to se ne da jak mawiają:D i bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwa pewnie jak by się taki znalazł co by o pogodzie tylko chciał gadać to też byś marudziła " on tylko o pogodzie i o pogodzie a natura odłogiem leży :("

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×