Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

nie, bo niby liczy sie ten lezacy poza boiskiem tez :p fajny mecz, najlepsy ze wszystkich agus, bez sensu, w koncu i tak sie ktos obrazi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my się będziemy trzymać dzielnie nie będziemy się obrażać? sami sumienie, brzydal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumie, ale po co się obrażać? Jaki w tym sens? Strzelić focha, żeby innych wziąć na litość czy jak? Nie rozumiem, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co justys, myslisz ze zmienilem zdanie bo nasi przegrali? pewnie ze naszym :p i jeszcze cos pograja a mistrzowie swiata dostali wlasnie 3 siaty oni dopiero beda wlosy z tych swoich wloskich glow rwac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię Włochów:P, dobrze im tak - ale Wy tegop nie piszcie, bo zostaniecie uznani za faszystów.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko Justka nasi nie w każdym meczu graju:) tylko w 3 na początek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, nie zmieniam, przecież anty i kibicka były na potrzeby topików. A tak to przeciez mnie rozpoznajecie chyba... I nie obrażam się, kiedy niby i na kogo? Ja już wyluzowałam po tamtych podszywkach i na razie się nigdzie nie wybieram:classic_cool: Jak to kogoś martwi, to przykro mi bardzo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych, Samiczko.:)🖐️ Chodzi o to, że jestem zdania, iż bez sensu jest unikanie topiku z powodu niechęci rozmowy z jedną osobą. Ale co kto woli, ja się już dość naprosukowałam i więcej mi się nie chce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie Justynaaaaa
"Gnom sieg hail faszystko i znikaj bo takim jak ty nalezy się tylko łańcuch na twarz nie zasługujesz nawet na to żebyc cię nazwać człowiekiem" Cały Gnom... A ja się starałam mu coś uświadomić.:( Chyba wystarczy, prawda? Cytat ze względu na perspektywę. No, dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sędzia kalosz . Mam chęc bluzgania, ale się opanuję, bo by wyszła niezła wiązanka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomot...
bluzgaj ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łomot...
cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×