Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

😭 niezla gra? :o bez przesady pilka odbija sie od krzynowka, lewandowski nie pokazuje tego swojego spokoju w srodku do ktorego juz zdazyl przyzwyczaic smoalrek jednej pilki nie dostal zyrawski swoje spieprzyl nikt sie nie pokazywal wiem ze trudno z niemcami, ale jak pilka ci odskakuje od nogi to nie ma to zwiazku z przeciwnikiem, a z psychika raczej a podolski fajny chlopak i szkoda mi sie go troche zrobilo az :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjna kibicka
Dobranoc, Brzydziu.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie piatek, z niemcami to sie przegrywa nawet po niezlej grze, a po slabej to juz w ogole nie zagrali tak jak mogliby zagrac chyba, a tylko wtedy mozna o dobrym wyniku pomyslec e tam kubica :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne.. widzialas sedziego w meczu austrii? :D dzis sie smucimy od jutra wraca fanatyzm :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumienie nie widziałam sędziego - w tym meczu także :D byłam w Tesco... przyziemne ale nie budzi jakichś skrajnych emocji:D:D ale za to ...siatki nie opuszczam:):) Tamci wiedzą co mają robić;) Piąte masz urlop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piąte, chcesz powiedzieć, że ja musze pracować po to, żebyś Ty mógl odpoczywać???? :P ehh... życie nie jest sprawiedliwe... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ich to chyba cos poraliżuje jak grają z niemcami dobrze że mamy Podolskiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie było fasolko przyszedł angol i powiedział Ty na urlop i bez gadania i co miałem robić wiec na urlopie teraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślisz że sam chciałem w ten gorąc jechać przyszedł i mówi na urlop i albo na cypr albo na kanary i bez gadania no zapierałem się że ja nie chcę że mi sie dobrze pracuje anglia jest piękna i mi sie tu podoba musiałem coś przyściemniać żeby mnie nie wysłał na ten urlop ale nie dało sie go przekonać no więc jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×