Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ju....

Nowy temat-tym razem zainspirowany tematem Brzydala28

Polecane posty

hahah...no ja na seksie w ciąży to się nie znam ;):P hahahha.... fakt ...nie jestem wysoka ...ale sa to większa od Ciebie ...Bosze jaka z Ciebie chudzinka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa nie martw się pewnie wszystko przed toba ;) chociaż nie powiem że to fascynujące łóżkowe doświadczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym wzrostem to się czuje troszke oszukana zawszer byłam pewna że mam pełne 158- a jak zmienialam dowód 3 mies temu to mi wparli siła że mam 156 bo niby ta miarka tak pokazywała- oszukańcy za to lubię wysokich chlopów były mąz miał 2 metry, kochanek 195 i teraźniejszy mąż 185 i moim zdaniem jest troszkę za niski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.... to nie temat na forum.... w każdym razie jestem wygodna :O niestety..... :( i jakoś tego nie czuję ... zobaczymy co czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike to przynajmniej wiem że ty mnie od szkieletów wyzywać nie będziesz:P:P:P pestuś jeszcze nie on dostaje wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie czujesz to fakt lepiej nie mieć niż miec i nie wiedziec co z tym zrobić ja bardzo chcialam miec i domiego i teraz zuzkę ale nie powiem że okres dzidziusiowy przyprawia mnie o euforię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię dzieci ale na chwilę ....małą chwilę dosyć..... i żeby nie wrzeszczały bo jakos mnie to płoszy okrutnie :O Gnomuś..... ale już jest wieczór..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnom ja uwielbiam chudych facetów- niestety wszystko co spotykam na swojej drodze tuczę chomika spasłam biale myszki spasłam byłego meża spasłam teraźniejszego spasłam domi jak był malutki to się wylewał teraz pasę zuzankę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D oj tam to przenosi się drogą kropelkową net jest bespieczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz ide oddać sie mojemu nałogowi palenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike to gdzie się mozna do ciebie na tuczenie zgłosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestuś na tłuczenie to ja się do dresów mogę zgłosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fakt.... :) kolega kiedyś se szedł.... koło grupki ludzi przechodził... oni coś się przegadywali.... jeden chciał sprzedać drugiemu z pięści...tamten zrobił unik..... i trafiło pięknie w mojego kolegę..... 2 miesiąca był zadrutowany :O Normalnie Milczenie Owiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurrrrrrrrrcze muszę sobie albo wille wybudowac albo założyc jakies schronisko bo nie pomieszcze nadmiaru kafeterian i zwierzaków kafeterian;) no nic to ide jak nic- bedziemy filmy oglądać z meżusiem z sexa nici bo mam trudne dni- chociaż wcale się jeszcze o nie nie prosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike.... no przecież miałaś wczoraj....i przedwczoraj .... o matko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefry nie mam zielonego pojęcia- mój mąz sciąga nagrywa całe plytki i leciiiiiiiiiiiimy:D zazwyczaj horrorowate bo ja lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego jak mi się jeszcze chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze tak mamy tydzień możemy chodzić bez- a potem tydzień odwrotnie nasexić się nie możemy- mezowi dobrze on powie- ziucia kochasz siusiaczka to bierz- a ja co:( biedna ikuś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba muszę iść do lekarza :O normalnie się załamię przy Ike :O :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem i komedie lubie ale muszą byc serioo dobre- ostatni film z podobnego gatunku to był gwiezdny był jezdziłam na brzuchu i sikałam w majtki- chociaż to nie do końca czysta komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×