Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiiietka

mój facet- zero odpowiedzialności nie jest w stanie utrzymać rodziny

Polecane posty

Gość no niestety takie czasy
"jak kobieta chce mieć rodzinę to musi ją utrzymać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego niestety
same o to walczylyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"on na to że nie zamierza się ze mną żenić, bo jestem tylko panienką do zabawy i nie wiadomo ilu mnie posuwało a jak chce miec rodzinę to sama powinnam być w stanie ją utrzymać\" i pewnie nadal jesteś z kimś kto mówi o Tobie w ten sposób? może jeszcze chciałabyś żeby Ci się oświadczył trochę szacunku do samej siebie najpierw, dopiero potem wymagać tego od innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIE WALCZYŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIE WALCZYŁAM
ale mniejsza o to :O Tekst typu w dzisiejszych czasach trudno o normalnego faceta :O żałosne 😭 i taka pusta panna gotowa wziąć ślub bo przecież nic lepszego ją nie spotka 😭 a potem będzie pisać "wyszłam za mąż bo myślałam że nigdy się nie zakocham a teraz się zakochała " 😭 brak słów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jako facet obserwuję że większość tzw "związków" to przekonanie o niekończącej się miłości o tym że będzie to trwało w nieskończoność większość nie potrafi przeskoczyć tej granicy kiedy kończy się nastoletnia miłość a zaczyna dorosłe życie. Jeśli sam facet nie będzie w stanie wziąść na swoj***arki odpowiedzialności to co to za facet. Owszem... rodzice też mają duży wpływ na dziecko , rodzice też popełniają pewien błąd wychowawczy. bo jesli rodzice wszystko za niego robią , chcą mu rąbek nieba uchylić wogóle nie pokazując mu rzeczywistości to ja współczuje takim facetom . Potem kończy się tak że siedzą w domu i do trzydziestki zostają maminsynkami. A tacy rodzice i tak nie widzą problemu bo przecież mój syn taki nieporadny to sobie przecież nieporadzi. Zamiast pchać go do życia to ograniczają umysłowo ... potem wychodzi co wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzice robią z facetów fajtłapy życiowe to co się dziwicie ze takie chodzą takie nieporadne co nawet nie umieją prawka zrobić ani nic ... tylko za rączke do mamusi i myśli że ma życie jak w madrycie... a dajmy na to rodzice umierają i co? nic ... zesra się do gaci bo zostanie sam ojejku jakie to żałosne.... większość facetów leci na kase ale nie na miłość taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet to ma być facet a nie taka pipka zniewieściała co to młota nie umie nawet w ręce utrzymać i zapewnić byt rodzinie .... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×