Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczony...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSZE O OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Zniesmaczony...

Witajcie! Mam problem i to w pelni sam ze soba:( Poznalem ponad pol roku temu fantastyczna dziewczyne.Dzis juz jestesmy parą kocham ją i zalezy mi na niej bardzo ale ...no wlasnie jesto to ale:( Ja z nikim nie spalem jeszcze chociaz nie raz mialem okazje,ale ona juz ma na koncie 1 partnera. Od kiedy to wiem nie potrafie sie skupic przy niej...ciagle nachodza mnie filmy ze ona to z nim robila,ze ja dotykal ,piescil. To nie jest to ,ze sie jej brzydze,ale jestem cholernie zazdrosny.Nie chce jej stracic ale tez nie wiem czy bede w stanie sie z tym uporac. Czy ktos z was mial podobnie? I czy taki zwiazek przetrwal czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Cię nie znała to co miała czekac?? Młody i głupi jeszcze jesteś. Nie ma o czym myślec. Jak chcesz dziewice to na Islam zmień religię i się wysadź-dostaniesz 100 dziewic-polecam :-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfun
Gniesz pałę, stary. Gdzie jeszcze założysz ten topik??? Na dietach i dam pracę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć ją
po co ci kobieta której nie szanujesz? ona znajdzie pewnie lepszego niż ty, który już umie ars amandi. ty popróbuj z jakąś dziewicą. Najlepiej moherem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×