Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zniesmaczony...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PROSZE O OPINIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Zniesmaczony...

Witajcie! Mam problem i to w pelni sam ze soba:( Poznalem ponad pol roku temu fantastyczna dziewczyne.Dzis juz jestesmy parą kocham ją i zalezy mi na niej bardzo ale ...no wlasnie jesto to ale:( Ja z nikim nie spalem jeszcze chociaz nie raz mialem okazje,ale ona juz ma na koncie 1 partnera. Od kiedy to wiem nie potrafie sie skupic przy niej...ciagle nachodza mnie filmy ze ona to z nim robila,ze ja dotykal ,piescil. To nie jest to ,ze sie jej brzydze,ale jestem cholernie zazdrosny.Nie chce jej stracic ale tez nie wiem czy bede w stanie sie z tym uporac. Czy ktos z was mial podobnie? I czy taki zwiazek przetrwal czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n hvgc
jestes zakompleksionym prawiczkiem :O lepiej ja zostaw zeby mogla znalezc sobie kogos na kogo zasluguje palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Kaśki
Chyba rozumiem autora, jemu chodzi o to, że kobieta używana już jest brudna , została pobrudzona i z psychiki ten brud jest ciężko wymazać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
WIEM ..JESTEM GŁUPI:( ona nie zrobila tego jednorazowo. byla wtedy w zwiazku. Dziewczyna sie szanuje. Nie boje sie porównan bo ona taka nie jest...w koncu jestem prawiczkiem wiec przy niej bym sie uczyl i nie w tym sęk. Jestem po prsotu cholernie zazdrosny, ona zaczyna powoli miec mnie dosc. Staram sie i walcze ze soba...wlasciwie od tyg wiem o tym ze nie jest dziewica i moze dlatego ze sie zakochalem tak mnie boli ten fakt ze ktos inny ja mial:( chore wiem..mam nadzieje ze mi to minie bo nie chce jej stracic..ale zalezy mi na opinii innych czy ktos tak mial i sie uporal z tym?? Mozecie jechac po mnie wiem ze zasluzylem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zasłużyłeś na zjechanie totalne :P Niby zazdrość, a tak naprawdę, moim skromnym zdaniem, jest to wypominanie dziewczynie jej przeszłości... Człowieku opamiętaj się!!!!! Przecież ja kochasz, a takie myśli mogą przełożyć się na wasz związek.....i co wtedy będzie??? Jedno wielkie buuuuum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi czy co
nie zastanawiaj się, olej dziwkę. jak nie jest dziewicą to niech spada na drzewko. zdajesz sobie sprawę z tego, że ona ci teraz wciska różne ściemy jak to "tylko z miłości i raz. a nawet i wtedy do końca nie wsadził" a prawda raczej jest raczej taka że dymało ją pół kompanii wojska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n hvgc
zgadza sie, jestes glupi, albo znajdz sobie jakas fanatyczna dziewice (polecam topik na kafe o 30 letnich dziewicach :p) albo nie wiem, do psychiatry idz zrozum ze nie "inny ja mial" bo kobieta to nie rzecz ktora mozna sobie wziac, a seks to nie jakas swieta czynnosc ktora nalezy czcic seks to podstatwowa fizjologiczna potrzeba i kazdy ma prawo go uprawiac zostaw ja bo ona zasluguje na kogos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
Mam nadzieje, że mi przejdzie.Nie chce jej stracic,ale kurcze dla mnie to ciezka sprawa. Chyba chodzi o mojego ego:(Chcialbym miec poczucie ze ona bedzie i jest tylko moja! a tak nie jest i nigdy nie bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony juz nia chybaaaa
a skad pewnosc ze miala tylko 1 wciska ci kit napewnno miala X3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
Szczera z niej dziewczyna.Przede mna byla w 3 letnim zwiazku.Wierze jej..skoro tak mówi to znaczy ,że tak jest.Sama mi powiedziala o tym, ze inicjacje ma juz za soba ja jej nie pytalem o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan Kaśki
masz jakiś problem , że ona się przespała z kompanią reprezentacyjną wojska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi czy co
"Chcialbym miec poczucie ze ona bedzie i jest tylko moja! a tak nie jest i nigdy nie bedzie " wreszcie mówisz z sensem. panna jest już stracona. nigdy nie będzie wobec ciebie szczera. nie licz na to. bo już jest jedną z tych co kiedyś tam "jakiegoś miały" teraz ma jakiegoś innego a jak jej się znudzi to będzie kolejny. nie jesteś dla niej nikim wyjątkowym, nie ma już nic co może dać tylko tobie. jesteś po prostu kolejnym facetem. z taką laską to możesz sobie przyjemnie pożyć rok czy dwa. ale na serio to szukaj kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ojej..
weź ty pomyśl człowieku!!!!!!!!! Gdyby sytuacja była odwrotna to bys sie tym nie przejmował wogóle! Jestes na dobrej drodze żeby ja stracić ! Mi kiedyś jeden Palant prze takie wypominanie zycie zniszczył . Jest z Tobą? Czy z kim innym? Z Tobą1 to to doceń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że..
Pozostaję Ci albo to zaakceptować albo odejść, Twoja dziewczyna jest nadal tą samą dziewczyną a nie jesteś z nią tylko dla jej szparki I druga kwestia wkurza mnie jak prawiczek mówi , ze ona to miał tyle okazji i wciąż jest prawiczkiem, jak byś miał tyle okazji to byś miał już wcześniej dziewczynę i to dziewice bo byś sobie selekcjonował i trafił I to że prawiczek woli dziewce nie jest dziwne i ma w pełni prawo chcieć tylko taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
Ale ja nie chce jej stracic..to wszystko jest takie porabane.Wiem ze jej na mnie tez bardzo zalezy i jest nam ze soba naprawde super.."nadajemy na tych samych falach". NIE CHCE SIE Z NIA ROZSTAWAC!!!! Chce uporac sie z tym co mnie tak męczy i mam nadzieje ze mi sie to kiedys uda.Nie chce jej ranic ona na to nie zasluguje. Jest fantastyczna, cudowna, inteligentna dla mnie idealna. Spotkalismy sie teraz a nie wczesniej no trudno:/ Było by wrecz idealnie gdybysmy byli dla siebie pierwszymi ale nie jestesmy.Mam nadzieje ze przez moja głupote jej nie strace..chcialbym by juz to ze mnie "wyszlo":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi czy co
"a skad pewnosc ze miala tylko 1 wciska ci kit napewnno miala X3" dokładnie tak. u kobiet liczy się czystość, u mężczyzn doświadczenie. dlatego faceci na ogół zawyżają ilość lasek które mieli a kobiety zaniżają ilość facetów którzy je bzykali. więc jak się laska przyznaje do jednego to spokojnie możesz przyjąć że miała do pięciu. "Jest z Tobą? Czy z kim innym? Z Tobą1 to to doceń !" a to jakaś łaska jest? szczerze mówiąc to facetowi łatwiej znaleźć fajną laskę niż kobiecie fajnego faceta. dlatego nie trzeba brać takiego przerżniętego towaru. zwłaszcza jak się myśli poważniej już o przyszłości z nią. jeżeli tak jest to pamiętaj że możesz sobie spaprać życie na dobre kilka lat ślubem z jakąś przechodzoną zdzirą. więc raczej ostrożnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
nie uwazam jej za zdzire! Mam nadzieje ze nie oszukuje mnie z ta iloscia partnerow i wierze, ze tak nie jest! Ufam jej...nie chce spierdolic byc moze w przyszlosci wspanialego zwiazku z takiego powodu. Wiem, ze mam prawo rządac dziewicy ale jak wqszedzie sa wyjatki od reguly! i Dziewica moze zechciec sprobowac po slubie jak jest z innym..a tak jak moja Iza juz nie bedzie chciala tego sprawdzic, bo ma przeciez juz jakies porówanie( nienawidze tego slowa)-> staram sie jakies plusy tej sytuacji dostrzec:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:((:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi czy co
"Jest fantastyczna, cudowna, inteligentna dla mnie idealna" jak wiadomo nie tylko dla ciebie. te wszystkie uśmiechy, czułe słówka pieszczoty które dostajesz od niej dostawał też kto inny. a ze zna porównanie to lepiej? porządna dziewczyna nie potrzebuje porównań bo seks nie jest dla niej tylko przyjemnością a okazaniem najwyższego oddania i bliskości. i dlatego nie będzie nikogo innego szukała. a ta twoja to cóż. miała tamtego, ma ciebie, może zachcieć jeszcze kolejnego. może tamten był lepszy, może ty będziesz, wszystko jedno. ale uwierz mi, zawsze jak dobrze poszukać to znajdzie się taki który będzie lepszy od was obu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
głupi czy co ---> nie pomagasz mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja na to, po 1 nie powinieneś czuć zazdrości bo nie ma o co.... a po 2 jak ci tak bardzo z tym zle to porozmawiaj z nia.... a po 3 nie słuchaj tych palantów co ci bzdury opowiadaja ze to nie przetrwa, ze jestes głupi itd... jakies debile to pisali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi czy co
pomagam ci spojrzeć prawdzie w oczy a nie oszukiwać się że wszystko będzie dobrze. chcesz to się żeń czy co tam chcesz ale bądź świadomy tego co robisz a nie chowaj głowy w piasek byle być z nią za wszelką cenę bo przeżywasz euforię zakochania. to ci wkrótce przejdzie, jej też a wtedy zostanie tylko to jakimi jesteście ludźmi. i jak się wpieprzysz w g... to wygrzebać się będzie bardzo trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole, to chyba młody dzieciak jeszczez z ciebie, no i to twoja pierwsza, dlatego tak to wszytko odbierasz - ale wiedz ze nie potrzebnie... ja mialam juz tez paru partnerów, kazdy z nich tez juz jakies tam miał wczesniej, nie warto o tym myslec, czy byli lepsi, bo byli i nie wrócą, dlatego tez nie powinienes byc zazdrosny.... musisz przestac tak w ten sposób myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
rozmawialem z nia...ona mnie po czesci rozumie, ale caly czas mnie "uświadamia" ze ta sytuacja sie nie zmieni.Że bylo minelo i nie wroci. Ze to byla jej w pelni świadoma i odpowiedzialna decyzja. Że teraz kocha mnie i nie chce sie ze mna rozstawac, ale ze kiedys jej cierpliwosc sie skonczy i odejdzie. Że boli ja to ze ja nie moge sie jakos "przelamac". Powiedziala równiez ze z wielkim bólem ale zrozumie jesli bede chcial odejsc i znalezc kogos kto ma podobne doświadczenia do mnie.Naprawde mądra dziewczyna z niej i wiem ,ze ma racje. Mam nadzieje, ze dobrze sie to skonczy dla nas obojga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po ile wy macie lat? jesli mozna wiedzieć... bo mi się wydaje ze jestes kolo 18 co najwyrzej, a ona mozliwe ze starsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
Nie....mamy po 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, no taki duzy z ciebie chłopak i nie możesz zrozumieć że nie ma o co być zazdrosnym.... twoja dziewczyna ma racje jesli bedziesz caly czas myslal o tym ze ona juz ma pierwszy raz za soba to to naprawde moze doprowadzic do rozpadu waszego zwiazku... nie wiem co dokladnie masz robic by nie myslec, ale powtarzaj sobie caly czas, ze Ona jest teraz z Toba, ze Ciebie kocha, z Toba chche być, z Toba sie kochac.... pamietaj nie ma co wracac do przeszłosci... jak ja bym miala za kazdym razem myslec o bylych mojego chlopaka to bym zbzikowala.... wiem ze to moze byc trudne ale musisz sobie tak powtarzac, musisz sobie to dosłownie w mówic, jesli chcesz by wasz zwiazek dlaje istnial.... moze sie myle nie wiem, ale jak juz to znia zrobisz, moze przestaniesz o tym jej bylym myslec.... uwierz mi nie ma sensu sie nad tym wszytkim rozstrzasać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniesmaczony...
masz racje..ona ma racje..ja musze po prsotu uporac sie z tym.Nie wiem jak to zrobie ale musze..bo wiem ,ze warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×