Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolfik

Mam strasznie suchą skórę,co zrobić??

Polecane posty

A kiedy ostatnio robiłaś peelingi? Pamiętaj, że zalegające na skórze martwe komórki naskórka blokują transport substancji aktywnych z kremów, które aplikujemy. W przypadku twarzy warto raz na jakiś czas zrobić serię peelingów chemicznych, o tak przygotowaną skórę łatwiej dbać w domu. Pozdrawiam Abigail Laskowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomaga Neoglandyna - taki suplement diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś85
nawilżac emolientami koniecznie! Do kąpieli koniecznie zel pod prysznic, jesli malo to balsam do ciala od razu po. Zobaczysz róznice. Zobacz sobie serie Eloderm w aptece. Mi bardzo pomoglo i w rozsadnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed balsamowaniem zrob peeling gruboziarnisty ;) z balsamów dobry jest slim corrector

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten problem w zimie. pomagają regularne peelingi i stosowanie olejków na mokrą skórę albo balsamu Oillan (rewelacja!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak! Neoglandyna super pomaga, bo nie mam już takich szorstkich aż bolących kolan i łokci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujesz Neoglandynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy cerze suchej jest konieczna właściwa pielęganacja. Jak jak zmagałam się z tym problemem próbowałam dosłownie wszystkeigo.... Fajnie zadziałał na mnie dopiero fakt ze po demakijażu najperw wklepywałam serum z witaminą C - w moim przypadku to https://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-twarzy/koncentraty-serum-preparaty-punktowe/perfecta-fenomen-c-booster-wyrownanie-kolorytu-nawilzenie-i-odzywienie-na-dzien-i-na-noc/ a następnie dopiero krem nawilżający na noc lub baze pod makijaż rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiama
dla mnie najlepsze są masełka nawilżające, a jeśli to nie pomaga to kuracja suplementem renevsknin. Stosowany od wewnątrz działa zdecydowanie lepiej balsam stosowany jedynie na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam aloes 99% z firmy Holika Holika (produkt koreański). Bardzo pomógł dla mojej przesuszonej skóry, zarówno na twarzy jak i na ciele. Dodatkowo można go używac do nawilżenia włosów i jest naturalny, więc same plusy. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o skórę trzeba zadbać od środka, ja stosuje regularnie Premium Collagen5000 i nie ma problemów z suchą cerą:) https://www.naturalspharm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam Neoglandynę i czekam teraz aż przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paneczka
Spróbuj emolientów ja mogę polecić serię Elodermu odkąd jej używam zapominałam o tym jakie kiedyś miałam problemy z sucha skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj znać jak ta Neoglandyna! Jestem ciekawa ile trzeba czekać na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że za kilka tygodni będzie jeszcze lepiej, ale już teraz widzę, że bardzo poprawiła mi się skóra. Nie jest taka sucha i szorstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o skórę na twarzy, to mnie bardzo pomógł tzw. wampirzy lifting, czyli zabieg z osoczem boatopłytkowym, który super regeneruje skórę. Tutaj możecie więcej o nim poczytać http://www.klinikasfera.pl/osocze-bogatoplytkowe. A jeśli na całym ciele skóra jest niepokojąco sucha, to warto sprawdzić np. tarczycę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czupurka
ja z kolei używam już tylko naturalnych kosmetyków, dermokosmetyki są najlepsze do ciała używam emulsji Lipikar Lait, super nawilża i nie uczula bo nie zawiera parabenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorela
Swietny jest cetaphil md der moprotektor, nawilża suchą skórę, ale przy cerze mieszanej nie obciąża tłustej części twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, neoglandyna jest bardzo dobra. Jeśli ktoś ma niedobór kwasów tłuszczowych, to jak znalazł. Bardzo dobra rzecz! To jest suplement diety. Ja stosowałam przez jakiś czas i mi bardzo pomogła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazyliowa22
bardzo fajne są kosmetyki z serii Atopis, które są mocno nawilżające więc przynoszą suchej skórze ukojenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na suchą skórę bardzo fajny jest olejek bio oil do ciała, szybko się wchłania, nawilża- wiem z własnego doświadczenia, a no i przyjemnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio góowno! Kto normalny kupuje parafinę za takie pieniądze i ją jeszcze na skórę pcha? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio góowno! Kto normalny kupuje parafinę za takie pieniądze i ją jeszcze na skórę pcha? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka w kapsułkach, najlepszy polski Gal. Nawilża skórę od środka bardzo skutecznie. Wszystko wymaga tylko cierpliwości, bo na efekty musisz czekac przynajmniej 1 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota46
Ja ostatnio używam kremu ze śluzem ślimaka od eveline, seria nazywa się Royal nasil, całkiem dobrze się sprawdza, nawilża, regeneruje skórę, także mogę go polecić. Mają też maski anti age, chyba się skuszę na zakup, po 30-stce chyba trzeba używać już tego typu kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym rozwiązaniem są emolienty. Sama po wprowadzeniu Elodermu przestałam mieć suchą i swędzącą skórę. Dla mnie to podstawa, szczególnie jesieniom, kiedy powietrze w biurze czy mieszkaniu jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×