Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolfik

Mam strasznie suchą skórę,co zrobić??

Polecane posty

Gość gość
Dobry, to mało powiedziane. Wiesz jaka to ulga, kiedy nie swędzi cię skóra i zaczyna wyglądać zdrowo i pięknie. Eloderm działa szybciutko, jak ciepła kołderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela

To prawda, mam wspomniany Eloderm od dwóch tygodni i powiem wam, że moje ciało bardzo się zmieniło. Jest naprawdę nawilżone i gładkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danna

Skusiłam się tylko na emulsję do kąpieli z tej firmy, niby nic a ciało jest inne. Nie mam nawet konieczności smarowania się balsamem po wyjściu z wanny. Ciało jest naprawdę fajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne, by nie stosować zbyt wielu (lub nawet w ogóle) produktów zawierających alkohol. Moim ulubionym nawilżaczem jest Aloe Vera, wszelkie wyciągi, maseczki w płachcie, także roślina sama w sobie. Nie jestem pewna, czy śluz ślimaka nawilża, mimo to polecam. Ma wiele zalet np. pomaga pozbyć się blizn.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena232

na suchą skórę polecam serię kosmetyków Atopis od Novaclear z olejem konopnym w składzie, które dzięki temu są bardzo mocno nawilżające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThinkBlink

Już polecałam wcześniej: Naturalny łagodzący balsam do ciała z solanką i rumiankiem Cosnature z serii Med. Zimą ratuje mi skóre, dosłownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kosmetyki na bazie emolientów, w sezonie grzewczym są niezłym rozwiązaniem. Sama korzystam z elodermu, ponieważ tej porze roku moja skóra jest naprawdę przesuszona i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Kiedyś próbowałam kosmetyków znanej celebrytki, ale ich cena jest stanowczo za wysoka dla przeciętnej kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jestem wielką fanką kosmetyków z serii Atopis z Novaclear 😄 są do skóry atopowej i świetne nawilżają i łagodzą podrażnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam bardzo suchą skórę, było aż tak źle, że musiałam korzystać z pomocy kosmetyczki. Ona poleciła mi kosmetyki Avene i od tamtej pory bardzo często ich używam, szczególnie zimą. Nie są niestety tanie, ale można poszukać na promocjach, teraz jest promka w Ziko - https://www.kupino.pl/gazetki/ziko-dermo Właśnie - kosmetyków Avene nie kupi się raczej w normalnych drogeriach, tylko w aptekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Disaster

Najlepiej pomysleć o zabiegach rewitalizujących skórę jak np przy użyciu preparatu restylane Skinboosters. ja miałam akurat jako uzupełnienie terapii po laserze usuwającym blizny potrądzikowe, a moja mama z kolei bo miała strasznie przesuszoną skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza

Najważniejsze to pozbyć się z domu mydeł i produktów zawierających mydła, I używać dobrych kosmetyków. u nas w domu cała rodzina myje się delikatnym kremem do mycia dexeryl. dopełnieniem jest krem do smarowania tej samej  marki. plusem są ekonomiczne opakowania, takie w sam raz dla całej rodziny. ja tym kremem to nawet zmywam makijaż i mam małą tubkę zawsze po d ręką jako krem do rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak ja nie umiałąm sobie poradzić z bardzo suchą skórą to poszłam do kosmetyczki. Pani zbadała mi nawilżenie skóry doradziła parę zmian w pielęgnacji. Zrobiłam peeling kawitacyjny i mezoterapię bezigłową. Polecam kosmetyczkę  z Lenartowicz Clinic w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Powiem wam tak, po zmianie kosmetyku drogeryjnego na apteczny i kłopoty się skończyły. Tydzień z Elodermem i nie mam już łuszczącej się skóry na ciele i na nogach. W końcu wygadam normalny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka111

Od dziecka mam suchą i podrażnioną skórę, dlatego wypróbowałam mnóstwo emolientów. Teraz na tapecie jest właśnie eloderm - emulsja do kąpieli i balsam, dla codziennego nawilżania skóry i odbudowy bariery lipidowej naskórka. Mogę go stosować u siebie i moich dzieciaków, a przy tym jest w dobrej cenie, jak dla mnie świetny wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.02.2019 o 15:57, Gość Justa napisał:

Powiem wam tak, po zmianie kosmetyku drogeryjnego na apteczny i kłopoty się skończyły.

Góowno prawda, spamerska reklama. Kanał dystrybucji NIE MA NIC WSPÓLNEGO z jakością kosmetyków, bo wszystkie kosmetyki obowiązują te same normy. A to, co tak żałośnie reklamujesz to jest SZAJS z parafiną na początku składu, psu na budę się to nie zdało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilga

Moim zdaniem ważne jest nawadnianie organizmu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Mój sposób na piękne i zadbane ciało, nawilżoną i odżywioną skórę, to pielęgnacja z żelem BAMBOO.  #zelbamboo #gsynergie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka

ja polecę ze swej strony krem do ciała Dexeryl. Miałam bardzo duży problem z suchością, przede wszystkim twarz, ramiona i kolana, a w późniejszym etapie także stopy.... Skóra była sucha jak wiór, pomarszczona i wyglądała jak u stuletni babuleńki. Od kiedy smaruję tym kremem to stan skóry znacznie się poprawił. Njapierw stosowałam 4 razy dziennie, ale teraz już wystarczy 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella

Justynka a myjesz się tez kremem dexeryl? bo mi dermatolog ostatnio powiedział, że warto stosowac oba jednoczesnie  i wyeliminować mydła, bo mydło strasznie wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek9

Przyczyna może też leżeć w jakości wody zalecam do konsultacji w sprawie zmiękczacza wody ekspertami tym temacie są zmiekczaczewody.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ja od czerwca zmieniłam kosmetyki na Eloderm i w końcu nie narzekam na przesuszoną skórę. Najwidoczniej skład jest odpowiednio dobrany do potrzeb mojego ciała i skóra wygląda dużo lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Palmer

Zamów sobie z doz.pl kremy enilome. Są świetne, doskonale nawilżają skórę i nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Sporo o ratowaniu skóry (nie tylko przed nadmierną suchością, ale też i trądzikiem) znajdziecie na jakpozbycsiepryszczy pl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arina

witaminy witaminami, ale ja dopiero jak zaczęłam stosować dobre kosmetyki to stan mojej skóry się poprawił .mam do pielęgnacji zestaw krem do mycia i krem do smarowania dexeryl. one mają właściwości natłuszczające a jednocześnie są delikatne i naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość arina napisał:

witaminy witaminami, ale ja dopiero jak zaczęłam stosować dobre kosmetyki to stan mojej skóry się poprawił .mam do pielęgnacji zestaw krem do mycia i krem do smarowania dexeryl. one mają właściwości natłuszczające a jednocześnie są delikatne i naturalne

Od kiedy to napchane parafiną góoowno jest "delikatne" czy "naturalne"???  Jaja sobie robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety tak objawia się atopowe zapalenie skóry, więc polecam przerzucić się na naturalne kosmetyki + wybrać się do dermatologa, albo wykonać testy na uczulenie i zobaczyć, czy wokół nie ma żadnego alergenu... ;) Nie jest to przyjemna sprawa, im szybciej zareagujesz tym lepiej dla Ciebie i Twojej kieszeni ;)

Pozdrawiam, Agata z naturalniewloskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Ja mogę polecić szczerze korzystanie z produktów firmy yoskine - niedrogie są, a super mawilżają!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Pruszkowianka
Dnia 25.02.2019 o 13:57, Gość Justa napisał:

 

Powiem wam tak,  odkąd używam kremu do pielęgnacji całodziennej , ale robionego w aptece weganskie składy 100% problem szybko zażegnany, Straszna wygoda, bo sobie sama zamawiam bezpośrednio w aptece ,a  w kojeniu, utrzymaniu zdrowego  nawilżania  bardzo służy. Jest najswieższy , a wykonany w procedurze aptecznej o najwyzszych kryteriach procesu wykonywania. Bardzo wydajny w pielęgnacji a efekty super.Myślałam, że już nic nie da się zaradzić, tej mojej skórze.

A jednak można i to samej  sobie zamówić w aptece do zrobienia ,

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream

na sucha skore stosowac mozna np ekstrakt prawdziwy ze ślimaka , albo preparat silnie nawilżajacy i blokujacy utratę wody ze skóry . Np Glikoprotein od arwin Polska , lub snail extract od arwin polska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×