Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kolfik

Mam strasznie suchą skórę,co zrobić??

Polecane posty

Gość kolfik

Mam bardzo suchą skórę,szczególnie na nogach i twarzy.Balsamy nic nie dają.Co mogę zrobić,żeby nie mieć takiej suchej skóry ?? Jakiego kremu używać,jakiego balsamu.A moze jakies leki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak mam :( Używałam już róznych balsamów, oliwek i parafiny i nic mi nie pomaga :O Jedynie co to na twarz- maść witaminowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość capivit hyfro kontrol
bądź inny nawilżacz od wewnątrz. tylko na efekty trzeba co najmniej mc czekać, bo tylko potrzebuje skóra by się zregenerować :). suchlica z ciała zniknęła mi całkowicie, a twarz ma się już coraz lepiej, nie ma już takiego ściągnięcia na niej. używam capivit albo biogal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeDżIk
Ja mam podobny problem, tyle, że mi skóra wysycha tak bardzo, że robią mi się rany na ciele, na twarzy także. Jeśli chodzi o twarz to bardzo dobra jest CUTIBAZA - dostępna w każdej aptece, bez recepty (cena nie przekracza na pewno 10zł). Stosuję ją od bardzo dawna i moja twarz wygląda o wiele lepiej:) A jeśli chodzi o ciało, to używałam do tej pory St.Ives - byłam bardzo zadowolona z tego produktu:) Ktoś ma jeszcze jakieś inne sposoby? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczka mała
Bardzo dobre są balsamy NEUTROGENA do bardzo suchej skóry. Dobry jest tez balsam z Garniera-czerwony z tym syropkiem z klonu. Żele pod prysznic najlepsze sa z oliwka np Nivea. No i trzeba bardzo dużo pic i dodatkowo uzywać kapsułek nawilżajacych. Na dłonie i stopy polecam zabiegi parafinowe-około 40zł-daja wysmienite rezultaty. Jestem manicurzystką to troche sie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anikk
ja na twarzy stosuje nawilżający krem Dardia, staram się pić trochę więcej wody niż dawniej i już nie mam problemów z przesuszającą się skórą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewnętrznie -- -- oleje zimnotloczone -- teraz najlepiej oliwa z oliwek do sałatek (ale jak ktoś nie je salatek to łyżka oliwy na noc) --dużo wody zewnętrznie: nie wysuszać przy myciu - czyli najlepsze do mycia są olejki myjace zamiast mydeł i żeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik
Problemy z suchą skórą dotykają około 1/4 populacji. Specjalnie stworzone dermokosmetyki Decubal przeznaczone są dla skóry suchej i bardzo suchej. Zachęcam do zapoznia się ze stroną interetową http://decubal.pl/ jak również do zadawania pytań :) Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, u mnie sucha skóra była pierwszym objawem azs także ja na twoim miejscu bym się przeszla do apteki po jakis kre, np. dermaveel. Odpowiedni Ci nawilzy skore i zalagodzi podraznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Ja na twarz nakładam krem Latopic (z apteki), który nie tylko nawilża skórę ale też delikatnie natłuszcza, pozostawia na skórze delikatny filtr chroniący skóre przed szkodliwymi wpływami wiatru, słońca itd A na ciało emulsje Latopic, kupuje ja co prawda dla mojego dziecka z azs ale mnie też pomaga na przesuszona skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki jest skład tego dermaveel? Chodzi mi o jakis preparat, który nie ma w składzie chemii, bo dodatkowo jakby tego jeszcze było malo, jestem alergikiem;/ Migea, gość - codziennie stosujecie wymienione kremy? Duzo tego nakladacie na skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto sie zbadac na tarczyce...poza tym zrobic morfologie, biochemie, hormony. moze problem bierze sie z wewnatrz. a poza tym polecam krem elobaza do twarzy puls naturalne oleje- kokosowy, macadamia, z kielkow pszenicy-do smarowania skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli balsamy nic nie dają to koniecznie musisz poszukać innego sposobu na to, żeby skórę nawilżyć. Dla mnie takim, bardzo dobrym i sprawdzonym sposobem są kąpiele solankowe. Moja skóra po nich wygląda fantastycznie. Może i dla Ciebie to będzie dobry sposób, żeby mieć piękną i nawilżoną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzisz sobie z uporczywymi niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! Ucząc się w naszej szkole nie ponosisz żadnych opłat! Nie zaskoczą Cię ukryte koszty. Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czingi
Miałam to samo, nic nie pomagało do momentu gdy nie użyłam tego produktu http://www.fitoteka.pl/pl/p/Koncentrat-nawilzajacy-z-liposomami-100-ml/229 tani i mega skuteczny. na opakowaniu jest napisane żeby używać rozcieńczone ale ja po prostu smaruje tym buzię lub inne suche partie ciała. nigdy jeszcze nie miałam tak dobrego kosmetyku. w Krakowie dostępny stacjonarnie w drogerii jaśmin na długiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również miałam ten problem dopóki nie użyłam balsamu Logona Energy Cytryna i Imbir : www.sklepnaturalny.pl Bardzo dobrze się sprawuje. Jestem z niego bardzo zadowolona. A i jest mega wydajny. Używam go już jakiś czas a mam go jeszcze na ho ho..długo. Balsam bardzo ładnie pachnie i działa, więc czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgdalenka22
albo brak nawilżania skóry od środka (wtedy trzeba rozejrzeć się odpowiednimi specyfikami lub wizyta u dermatologa) albo twarda woda (zmiękczacz to nie taki wielki koszt a może zupełnie wyeliminować problem http://technikawody.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brał ktoś może Neoglandynę i powie jak działa na suchą skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eMedi24
Witam, Kosmetykami dedykowanymi do pielęgnacji skóry suchej są emolienty- preparaty nawilżające i natłuszczające skórę. Zawierają substancje lipidowe oraz związki wiążące wodę, które mogą wnikać głęboko w skórę. Działając zatem na zarówno na powierzchni, jak i w głębokich warstwach naskórka długotrwale nawilżają i zmniejszą suchość skóry. Emolienty występują w różnych postaciach: jako krem, emulsja do ciała lub olejek do kąpieli czy pod prysznic. Preparaty powinny być używane kilka razy dziennie, w tym zawsze po kąpieli (najlepiej nałożyć preparat w ciągu 5 minut po kąpieli). Warto pamiętać też o używaniu delikatnych, nie podrażniających skóry kosmetyków (bez parabenów ani sztucznych barwników). W przypadku braku poprawy stanu skóry mimo właściwej pielęgnacji, sugeruję skonsultować się z dermatologiem. Zachęcam również do skorzystania z usługi eMedi24 oferowanej przez Medipark. http://www.medipark.pl/oferta/emedi24/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup emolienty i wlewaj do kapieli, to powinno natluscic skore, oprocz tego nadal stosuj balsmay, sera, olejki czy co tam lubisz. Ja od siebie polecam kremowe serum z bielendy zielona oliwka&jogurt, kremowa konsystencja sie super rozprowadza oraz szybko wchlania, a cialo pozostaje gladkie, przyjemne w dotyku i naprawde nawilzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kokosowy i balsam wiesiołkowy GAL. Jak dla mnie nie ma lepszego zestawu ratunkowego dla bardzo suchej i wrażliwej, podrażnionej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do twarzy moge polecic neuro collagen, z tej serii mam serum nakładam na noc, do ciała sama nie znalaazłam jeszcze idealnego balsamu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w aptece balsam wiesiołkowy GAL. Posiada naturalny skład i nadaje się nawet do najbardziej wrażliwych skór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurt her
Smarować, przede wszystkim dobrymi kremami, tak jak Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nowość z carbon detox, krem bardzo dobrze nawilża dla cery wysuszonej w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×