Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asadia

,,pff z cipki....

Polecane posty

Gość asadia

jak sie wypinam w tyl,np do seksu, to cipka robi pff, nie pierdniecie, ale taki odlgos glupi.. nie wiem jak to nazwac, ale pisze powaznie.... tez tak macie? jak temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustyna19
musisz zatykac korkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja....
Ja tez tak mam i strasznie mnie to krepuje. Lubie pozycje "na pieska" ale przez te odłosy nie chce jej stosowac. Moj chłopak mowi, ze mu to nie przeszkadza ale mi odbiera cała przyjemnosc. Mysle tylko o tym czy tym razem tez sie zdarzy. Kiedys, gdy uzywalismy prezerwatyw nie bylo to takie czeste, zdarza sie to teraz gdy jestem bardzo wilgotka i na dodatek on we mnie konczy. Nie ma chyba na to zadnej rady, trzeba zaakceptowac ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak złoto
powinnaś się nauczyć klaskać dłońmi w rytm tego klaskania i muzykę polecam pana Piotra Rubik do ćwiczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne jak wystrzał z rury
wydechowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
Dodam, że samo mlaskanie nie byłoby tak krępujące ale moja niepokorna pochwa nauczyła się gwizdać na widok faceta. Mój chłopak twierdzi, że mu to nie przeszkadza ale przed każdym zbliżeniem gruntownie sprawdza, czy nie wyhodowała sobie przypadkiem dorodnego uzębienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
ale mi nie chodzi o mlaskanie! tylko ze za pierszym razem jak sie wypinam i rozchylam, to slychac pfff.... ;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety masz cipkę
bezzębną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
nie podszywaj sie!!! nie z odbytu!!! tylko z cipki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
poradzcie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakosta99
otwieraj usta jak twój chłopak w ciebie wchodzi, wtedy będziesz miała przeciąg, a cipka nie będzie miała nadciśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
pytam powaznie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka to
to normalne,powietrze dochodzi :) nic sie nie martw,ale spokojnie sie kochajcie pomału,albo zrezygnujcie z pozycji pieska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
wstyd mnie przed nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nc6734hr
ale to cipce powinno byc wstyd, nie masz sie czym przejmowac. Ja nawet lubie jak moja mloda tak fajnie pfffyfie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arty
moja poprzednia laska pierdziiała (nie da sie tego inaczej nazwac) niesamowicie z cipki. nie było to pfff ale prrfrfrfrfrfff :-) i wyraznie ja to krepowalo, a mnie to wyraźnie nie przeszkadzało :) moja obecna tez potrafi prfrfrfffnac czasem, ale powoli sobie z tym radzi i widac postepy. slodkie pierdzenie z cipki pojawia sie gdy do wybranej pozycji dodamy element o nazwie "NA KŁODE", mam nadzieje że wszyscy wyczuli ironie :) odpowiednie ruchy bioder i nozek (zaleznie od pozycji) powinny zapobiec zapowietrzaniu sie cipki podczas stosunku co potem wywoluje odpowietrzanie, ktore Cie krepuje a wypinając sie staraj nie robic tego w 2sekundy, znajdź pozycje w której powietrze wyjdzie z glebin bezszelestnie odpowiednio ustawiając nogi przy tym, ew pomagając sobie ręką :-) wprowadź do tego odrobinę erotyki a gwarantuje ze oboje będziecie zadowoleni :-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrfrfrfrfrfff
prrfrfrfrfrfff up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onegdaj
pfff to tzw. zapowietrzenie pochwy. Często się zdarza. Trochę to irytujące, sama miałam takie przypadki ;) ale zamiast się tym przejmować, można się z tego pośmiać z partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli robi pfff, to albo jest niedopchnięta albo żywo w oczy kpi sobie z kutasa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien taktyke nie przejmuj sie
rozszerz ją sobie wcześniej (np niech ci minetke strzeli albo palcowqeczke) i potem przejdzcie do innej pozycji. cipweczka bedzie nawiolzona, rozszerzona i przygotowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimdzo325
Teraz już wiem, dlaczego mówi się o dmuchnięciu kobiety :D Jak się kogoś dmucha, to potem robi się pffrfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie umyj
to sie nie bedzie sklejalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam;) to normalne bo powietrze jest \'\'wpompowywane\'\' do srodka:P mi sie to raz zdarzylo u ginka, jak robil mi usg, troche mi wstyd bylo ale to nie moja wina przeciez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pierdząca cipka" to standard przed, w czasie i po kochaniu. wszystko zależy od jej budowy, napięcia ścian i innych czynników. Zauważcie jak wiele naprawdę drobnych problemów zatruwa Wam życie (erotyczne). Nie będę się mylił, jeżeli powiem, że to nasza polska przypadłość. Niemcy nawet przy stole (dla zdrowia) potrafią sobie zdrowo pierdnąć i nikogo to nie dziwi. Ludzie sobie bliscy (bo dający sobie siebie) krepują się odgłosem zasysanego przez cipkę powietrza, a pierdnięcie traktują niczym grzech śmiertelny. Przecież szczanie, sranie i pierdzenie nie omija nawet papieży. Jeżeli decydujecie się dawać sobie seks, to tym samym decydujecie na wszelkie inne efekty naszej fizyczności. Zacznijmy być bardziej naturalni. Odrzućmy wszelkie konwenanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś pierdnięcie z waginy uważa za tak ważny problem, żeby rozstrząsać go "publicznie" to od dziś modle się żeby takiej głupiej pipy nie spotkać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asadia
ok, dzieki za wszystkie uwagi, rady, i wypowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czczccxd
pffff;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queen Lilith
rycze ze smiechu doslownie haaahhahahaha:D a tak na serio to tez tak mam.. jak sie kiedys poklocilam z (bylym) chlopakiem to powiedzial ze pierdze podczas seksu..glupio mi sie zrobilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×