Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGUSgdynia

jak to jest z GRZYBICĄ POCHWY??

Polecane posty

słuchajcie, jak to jest?! jakies 2 tyg temu odkryłam ze ta nieprzyjemna wydzielina to grzybica pochwy, ale uznałam ze nie bede robic afery i sama sobie pomoge. no wiec nastepnego dnia rano skoczyłam do apteki po clotrimazolum (w kremie) smarowałam, smarowałam ponad tydzien i wszystkie objawy ustapiły. i co to znaczy ze pozbyłam sie tego grzyba? jak nie ma objawowów czyli tej brzydkiej wydzieliny to nie ma tez grzybicy? i mozna tym zarazic partnera tylko kiedy jest ta wydzielina czy kiedy jej nie ma rowniez?? miałam to 1 raz i nie mam zielonego pojecia jak to działa. wizyte u ginelokoga mam dopiero za 3 miesiace. jezeli to sie znowu pojawi to napewno sie zgłosze ale teraz bardzo prosze o dopowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajniczek
powinnaś udać się do ginekologa. grzyb nadal może "tam siedzieć" i nie dawać żadnych widocznych objawów. i jesteś pewna ze to grzybica a nie rzęsistkowica itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej tak, te "serowate" upławy by na to wskazywały. poza tym to najprawdopodobniej sie pojawiło od tabletek antykoncepcyjnych i lekow przeciwtradzikowych :/ a ja sie zawsze zastanawiałam czemu ta dermatolog o jakies opryszki mnie pyta :/ w połaczeniu z innymi lekami a ostatnio dosc czesto choruje i moja jakze niezdrowa dieta to mozna było sie spodziewac :] zarazic sie nie miałam od kogo bo to sie pojawiło po ponad miesiacu od kiedy ostatnio z kims spałam :/ a zreszta i tak nie mam kogo zarazac bo własnie sie pozegnałam z facetem :/ połykam probiotyki i sie zobaczy :] zreszta juz dawno powinnam bo tyle roznych tabletek biore ze szkoda gadac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×