Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Gość 8 sierpnia 2009
Agnieszko dziękuje:) No coś mi się co do tej spowiedzi obiło o uszy kiedyś, ale dopiero jak pójde do księdza-czyli nie wiadomo kiedy to sie dowiem:) Boshe byłam u kosmetyczki---> I żeby tak spier**** regulacje brwi i henne to wstyd...Sama bym sobie lepiej zrobiła....eh... No ja też w czwartek ostatni dzień do pracyyy...Piątek do fryzjera ide:):):):) Trzeba kolorek zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko nam ksiądz mówił na naukach,że pary które mieszkają razem nie idą do pierwszej spowiedzi,bo i tak rozgrzeszenia nie dostaną. Idą tylko do spowiedzi dzień przed ślubem,wtedy rozgrzeszenie siłą rzeczy otrzymają,żeby ślub był ważny. Ale najlepiej zapytać księdza,który będzie udzielał ślubu jak to wygląda,bo pewnie każdy ma inne zdanie na ten temat. Mnie i Piotrka to już nie dotyczy,bo od niedawna i aż do ślubu mieszkamy znów każdy ze swoją mamusią :) spiekłam sobie buźkę w solarium trochę i wyglądam jak buraczek :D a oprócz tego dziś na próbę upiekłam babkę cytrynową,którą będziemy piec z mamą na święta i nawet nawet wyszła :) miłego wieczorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spowiedzi to nic nie słyszałam. Fajnie, jakby nie trza było iść do tej pierwszej, nie lubię spowiedzi. My w piątek i sobotę pozałatwiamy trochę spraw związanych z weselem (torcik, garnitur itp). Miałam jeszcze jechać się dogadać z właścicielką restauracji, ale jest na urlopie i dopiero po świętach mamy do niej przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w takim razie będziemy musieli podpytac naszego księdza...zobaczymy co powie :) Gosia współczuję!!! Mi to kiedyś fryzjerka tak zepsuła włosy, że myślalam że się pod ziemię zapadnę...To był ostatni dzień pracy tej kobitki :( najwidoczniej już miała wszystko w \"de\" :P My narazie wstrzymujemy się z zakupem garnituru dla mojego miśka...bo jest na etapie odchudzania :> Zostawiamy to na ostatnią chwilę :) Miłej nocki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Ja też już czekam na święta :) A w zasadzie na odpoczynek :P Jestem tak jak i ty agnieshko82 wykończona :( Rano mam etat w firmie transportowo-budowlanej a potem mam 1h żeby dojechać do 2 pracy do szkoły i tam też mam etat :( praktycznie pracuje od 6-22 :( Dobrze że jeden i drugi szef idą mi na rękę i jeden pozwala przyjezdzac na 8 a drugi pozwala wychodzić czasem o 20 Tą drugą pracę mam od marca, a już padam z sił :/ dobrze że tylko do końca czerwca :) No, ale chcieliśmy sobie z Wojtaskiem dorobić, więc nie mogę narzekać :) :P On za to bierze wszystkie nadgodziny :) jesli chodzi o spowiedz to nam ojciec Emil nie mówił o żadnych zwolnieniach............... Mieszkamy razem z Wojtasem i on o tym wie.................. a że to taki znajomy \"ojciec\" to chyba by nam powiedział................ mamy jedynie takie karteczki z którymi mamy iść do spowiedzi i powiedziec ze to spowiedz przedslubna i potem drugi raz na dzień przed slubem .............. :P Joostynka1985 --> przeslij mi kawałek babki cytrynowej :) :P uwielbiam babki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No kobiety piękna pogoda a ja dalej pociągająca.... Cieszę się jedynie że ta kosmetyczka kształtu mi nie popsuła bo akurat henne można zmyć tak żeby to jakoś wyglądało.... Ja w sumie chciałabym po raz---> Zmienić prace a dobrze by było jak bym miała nawet dwie na jakiś czas... Ale Aicha w święta sobie fajnie odpoczniesz zrelaksujesz....Jeszcze jak pogoda bedzie ładna to już w ogóle cud miód..... W ogóle mój J. dowiedział się wczoraj że nie dostanie podwyżki, biedny podłamał się tym i starałam się go pocieszyć ale widać ze to przezywa na swoj sposob.... Bo faktycznie na nią zasłużył...a kierowniczka podała powód BO NIE! Mam nadzieje ze uda mu się znależć inna prace w której bedzie doceniany....No ale na razie trzeba zyc dalej... Agnieszko, Niestety ale ból z fryzjerka tez znam, kiedys jak wyszłam od fryzjera to az łzy w oczach mialam bo moje loki stały jak antenki, tragicznie to wyglądało....i pozostalo mi przez okolo 1.5miesiaca prostowac wlosy az odrosna... Boshe jacy wszyscy mili w pracy dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko a kiedy dokładnie będziecie świętować 6 latek? bo my z Piotrkiem 18 maja również 6 lat :) Asiu współczuję Ci,że tyle pracujesz,masz zero wolnego czasu.No ale z drugiej strony dorobisz sobie parę groszy :) ja dziś się wybieram na zakupy,chcę sobie kupić jakąś bluzeczkę i w niej wystąpić podczas Świąt. dziewczynki za równe 4 miesiące mój ślub :) ale ten czas leci! miłego dnia kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bym zjadła takieś swierzutkiej babki :) ja tez wczoraj na poptrawe humoru poszłoam na solarium nie byłam juz rok i odrazu na 15 mim na szczescie twarz mam nawet ok ale za to całe ciało czerwone i piecze ale przezyje jutro tez ide ale juz chyba nie na tyle, Mi na ostatnie wesele na jakim byłam laska taki makijaz szczeliła ze ubrałam az okulary zeby nie było aż tak widać :) a miesiac wczesniej byłam u tej samej i pomalowała mnie slicznie, a własnie macie juz panią od makijazu na slub ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No Justyna mój ślub też za 4 miesiące:) No ja pani od make-up jeszcze nie mam ale mam zamiar załatwić to wszystko w piatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam panią od makijażu,tzn nie jestem jeszcze zapisana,ale wiem,ze ona mnie będzie malować na 99%. Nie mam daleko,bo jej salon się mieści u mnie w bloku,a wystarczy się zapisać ok 2 miesiące przed ślubem,podobnie jak do fryzjerki. Dziewczynki już się nie mogę doczekać :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No ja to już teraz bede chciala sie zapisac do fryzjera i kosmetyczki---> i tutaj wiem kogo chce....W sumie to ja bym chciała zeby bylo juz po wszystkiemu.... A teraz to już zleci.... A gdzie się podziała Dagaa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciała,żeby było już PO... ale czas szybko leci i nie zdążymy się obejrzeć, a już będziemy żonami :) dużo dziewczyn zaginęło,również Monika1985 i wiele innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka222
tez mam slub 8 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie dziewczyny z 8.08 wy to juz macie równe 4 miesiące a nie mówie juz o koleżankach z 1,08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój suwaczek pokazuje 3 miesiące i 24 dni. Wizażystkę już mam umówioną od dawna, bo zależało mi na profesjonalistce, i do tego żeby przyjechała do mnie do domku. To już musiałam pół roku wcześniej się do niej zapisać. Fryzjera jeszcze nie mam. Ostatecznie szwagierka (fryzjerka) mi wymodeluje włosy. Gorzej z tym, ze chce zrobić trwałą i nie wiem gdzie iść, żeby mi nie spalili włosów. Mam kilka namiarów i się zastanawiam. W sumie do lipca mam czas, bo trwałą chcę robić tak 2-3 tygodnie przed ślubem. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) faktycznie, już tylko 4 miesiące... o kurcze;) ale fajnie;) ja za 2 tygodnie idę na próbny makijaż;) obrączki nareszcie zamówione... ja narazie nie mogę sie opalać;) bo byłam poprawiać tatuaż, żey do ślubu ładnie wygladał i teraz 2 tygodnie bez opalania he he;) zaposzenia roznosimy, ale jeszcze dużo nam zostało... ciekawe jak jest z tą spowiedzią.. buziole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek,Betatka,Marcia,Aicha,Gosia-wysłałam wam zdjęcie moje w bizuterii ślubnej. Agnieszko nie mam Twojego maila,gdzieś mi się zawieruszył,więc podaj mi albo pisz na justynka888@interia.pl zdjęcia trochę niewyraźnie,bo sama robiłam :) ale liczę na szczerość z waszej strony :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No Justyna kolczyki mi się bardzo podobają ale reszty zdjęć nie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
aaaa przepraszam jest i naszyjnik.....No powiem że mi się podoba tego typu biżuteria....ile zapłaciłaś za nia?? To jest sztuczna biżuteria czy ze srebra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,że doszło :) biżuteria jest sztuczna i zapłaciłam 39zł za wszystko. Były jeszcze bransoletki,ale będę mieć rękawiczki więc i tak nie byłoby jej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
A ja nadal się zastanawiam nad tą biżuterią co któraś z was kiedyś wrzuciła na nsze forum.... http://butik.bialamagia.pl/440,secesja-krysztalowa.html Tylko no ta cena...no ale nie patrzyłam nic po sklepach jeszcze i moze uda mi sie cos tanszego.... Chociaz tutaj to az tak drogo nie wychodzi za 3 rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie się zdecydowałam na tą sztuczną ze względu na cenę. Teraz muszę na wszystkim oszczędzać,więc jest różnica,czy zapłacę 200zł czy 40zł. A w ramach oszczędności kupiłam sobie dziś 2 bluzeczki i mleczko do ciała :D pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
39zł a 310zł to jest duża róźnica....I powiem szczerze że zobacze na co bedzie mnie stac na dany moment... Teraz kobietki bede musiala sie skupic na bieliźnie... z biżuteria jeszcze zdaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna ile???? chyba żartujesz, na maprawde tanio a bardzo ładna, ja tez chyba skorzystam z tego linka co był kiedys przesłany bo dziewczyna ma fajne rzeczy, ja sie tak wstepnie rozgladałam po sklepach ale albo mi sie nie podobało albo drogie było Justynka gratuluje zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
betatke No powiem ci ze też fajna biżuteria.... Mi się podoba to co przesłałam bo nie bede miec rekawiczek i chce miec bransoletke a jak sie rozglądałam za jakimis ze srebra chocby to 150zł....a gdzie kolczyki i naszyjnik...no ale poradze sie Pani u której szyje suknie co do niej bedzie pasowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
Ja już tez doliczam, równo 4 miesiące :D Pozdrawiam Was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina1984
miało być odliczam* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×