Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Joostynka Ładna ta biżuteria, taka delikatna. Ja jeszcze poczekam z takim zakupem. Mim kilka typów, ale wszystko się okaże jak będę miała suknię, a nie chcę kupować teraz biżuterii a potem się okaże że mi za bardzo do sukni nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam w perspektywie w piątek i sobotę polatać i pozałatwiać kilka spraw Niestety - pani z restauracji ma urlop i dopiero po świętach mamy przyjechać. Wkurza mnie trochę bo wysłałam jej maila z ponad 20-stoma pytaniami i zero odpowiedzi. No trudno będę na spotkaniu kwitnąc ponad dwie godziny i osobiście zadawać owe pytania jeszcze raz. Eh! Na szczęście babka jest w restauracji od 8, więc nie trzeba będzie specjalnie wolnego brać, jedynie mąż później do pracy pojedzie. - miałam jechać do Dąbrowy Górniczej za garniturem, ale pan był przez tel. taki niemiły jak się zapytałam o godziny otwarcia. Normalnei straszny gbur. A jak ktoś już przez tel jest neimiły to nie ma ochoty na \"osobisty kontakt\". A jeszcze jak się zapytałam o sobotę to mi gościu powiedział, że on w pierwszy dzień świąt nie będzie pracował. Może się nie znam, ale dla mnie pierwszy dzień świąt to była zawsze niedziela. Czyżby się coś zmieniło? Za chwilę się okaże, że Wielki czwartek i piątek też są wolne, bo w sumie jakby się uprzeć też można te dni wliczyć do świąt i ostatecznie Wielkanoc będzie dłuższa niż Bożenarodzenie. Ale sprawdzałam, to u mnie w okolicy wszystkie sklepy, targ są otwarte, szwagierka też idzie w sobotę normalnie do pracy (ma swój zakład fryzjerski). Tyle tylko, że w sobotę jest wszystko krócej otwarte bo wiadomo, trzeba potem iść ze święconką. Jak będziemy w pt jeździć to się rozejrzymy za tymi garniturami, przecież mój mąż nie będzie wolnego brał specjalnie żeby po garnitur jechać. Jedyne co to umówiłam się z babką od ciast. Wyliczyłam, że nasze zamówienie będzie wynosiło około 1400zł. Masakra!!! Może będzie otwarta firma pirotechniczna to też wejdę, bo muszę tam pokupic kilka rzeczy. I tak sobie myślę, że piątek to to będzie 6 dzień kiedy mój mąż musi sobie wziąć wolne w sprawie organizowania wesela. Jak tak dalej pójdzie to się zrobi 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kitku tak to jest,że niektórzy robią łaskę,że udzielą jakiejś informacji,a to chyba w ich interesie,żebyś akurat u nich coś kupiła. Ale to ich problem. Co do wolnych dni,to ja na szczęście mam dużo wolnego czasu,a właściwie tylko wolny czas,bo jak na razie nie pracuję i do ślubu się nie zanosi,a mój Piotrek ma w nowej pracy elastyczny czas pracy więc jak jest taka potrzeba,to zawsze może wyjść i coś załatwić. Dziś wieczorkiem idziemy do mojej świadkowej z zaproszeniem,to jest pierwsze zaproszenie,które damy,w święta otrzyma najbliższa rodzina moja i Piotrka,oraz pewnie odwiedzimy jego kuzynów,którzy akurat zjeżdżają do domu na święta. Trochę zaproszeń będzie z głowy. Ja już bym chciała wszystkie rozdać i mieć święty spokój :) a i dziękuję za opinie w sprawie biżuterii. Mi na bank będzie pasowała,więc stwierdziłam,że nie ma na co czekać i kupiłam,szczególnie,że za tak niską cenę. Miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joostynka a ja chce też zobaczyć twoją śliczną bizuterie.. ja już nie wiem czy mam cię na Nk czy nie wiec podam Ci meila i jakby co to daj swoje namiary to Cie zgarne do znajomych:) kamila.p@wp.pl Ja dzisiaj też byłam na solarce i tyłeczek se przypiekłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko już wysłałam maila. Masz mnie na NK :) wróciłam właśnie od mojej świadkowej,u której zjadłam pyszne ciasteczko :) a co tam,czasem można zapomnieć o diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu to rzeczywiście masz prawo być zmęczona po tylu godzinach...współczuję..ale za to zarobisz sobie dodatkową kaskę :) Dasz radę do czerwca! :) Justynka my obchodzimy 03.05 :) p.s. wysłałam Ci maila :) Makijaż- robię sama :) Ciekawe co z tego wyjdzie :P Muszę zakupić jakieś lepsze kosmetyki i utrwalacze :) Kitek ja też nienawidzę takiego podejścia ludzi...odechciewa się wszystkiego... Kurcze laseczki to tylko ja jestem córka młynarza ;) Ja na solarkę wybieram się dopiero przed samym ślubem... W ogóle to jakiś czas temu wyrosło mi jakieś paskudztwo ( nawet ciężko określić co to jest) i chciałam to usunąć przed ślubem...ale nie wiem czy dam radę... Jutro ostatni dzień pracy!!! ale się cieszę :D A wieczorem dłuuuga podróż... Miłego wieczorku!!! buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że ten maj 6 lat tem to jakiś owocny był:) My mamy też 6 rocznice 25go maja:D Joostynka bardzo ładny komplecik.. delikatny ale strojny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Justynka! :) Śliczny komplecik :) Ja też mam coś w tym stylu tylko jeszcze delikatniejszy :) Ale kolczyczki bardzo podobne :) Może kiedyś też się obfotografuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Kobitki :) Joostynka dziękuje za maila ze zdjęciami :) Bardzo ładny komplecik, uważam że bardzo ci pasuje do twarzyczki :) ❤️ 09.08.09 ❤️ JESZCZE 4 MIECHY :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziękuję za opinie w sprawie moich świecidełek :) dziś planuję wybrać się na cmentarz i trochę tam ogarnąć,ale nie wiem jak to wyjdzie,bo zapowiadają jakieś burze. już mogę odliczać 3 miesiące i troszkę :) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia82 --> czekamy na obfotografowanie :P Tym bardziej że mam podobny gust do Ciebie :) Kurcze kiedy ja sobie coś kupie :( pewnie w lipcu buuuuuuu nie mówie już o bieliźnie buuuuuuuuuu Nie lubie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę MIŁEGO DNIA LEJDIS :) :* p.s Nareszcie od jutra wolne 4 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ja jeszcze odliczam ponad 4 miesiące. Joostynko ładny komplecik. Ja narazie nie szukam dodatków tylko biustonosz i buty. Może dzisiaj pojadę wieczorem do Radomia to jutro bym się z fryzjerką umówiła i może bukiet zamówię i musimy ciasta znaleźć . Z fryzjerem też raz miałam historię. Zrobiłam rok temu trwałą i niestety miałam ją przez 3 dni. Kitek współczuję z załatwianiem spraw urzędowych. Jak fajnie że już mam wolne tylko trzeba posprzątać. Miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No kobietki:) Odliczam godziny do 15.30 i zaczyna się długi weekend:) a tu dopiero 10:/ Chyba ma sie tak samo na jakąs burze... Ale po mnie do pracki dzis moj J. przyjezdza i odrazu smigamy w sina dal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Kochane dlatego ja wam już dziś chce złożyć życzonka z okazji nadchodzących wielkimi krokami swiat: Niech te święta Wielkiej Nocy spłyną rzeką Boskiej mocy, otuliwszy serce Wasze spokojem i radością. Życzymy Wam chwili refleksji i chwil radości, spędzonych wspólnie przy rodzinnym stole. Bo wiecie w domku nie bede miala za pewne czasu na siedzenie przy kompie... Życze wam miłego dzionka Buziunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcia21 Chyba źle zrozumiałaś mój wpis, bo wszystkie sprawy \"urzędowe\" mam już załatwione. Zostało pozałatwiać cukiernię, garnitur, restaurację (tutaj podpisać umowę i wszystko konkretnie omówić).Chciałam to zrobić w 1 dzień, żeby mój mąż specjalnie wolnego nie brał, ale niestety, ciężko to zrobić tego samego dnia. Tu mają urlop, tu świętują już od wielkiego piątku. Obłęd! Tak się zastanawiam, że niby jest kryzys, a bardzo dużo osób świętuje prawie tydzień/dwa. W majówkę i długi weekend czerwcowy też dużo firm będzie pozamykanych przez ponad tydzień, jak w zeszłym roku. A klienta traktują jak wroga, jakby im przeszkadzał w prowadzeniu interesu. Potem niech te małe firemki nie narzekają, że nie mają klientów i interes ciężko idzie. I najlepiej wszystko zwalic na kryzys. Ja rozumiem święta, ale dla mnie święta tj. niedziela i poniedziałek, a niektóre firmy są zamknięte od środy do wtorku. To samo w długi weekend, dla mnei trwa od 01.-03.05 a pewnie dużo firm będzie zamkniętych od 28.04-05.05. Dobra, już nie narzeka, jak se firmy dabją tak mają. Na szczęście są też takie, które mają otwarte i są przyjaźnie nastawieni do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dziękuję za życzenia,ja swoje zamieszczę bliżej świąt :) wróciłam z solarium,na 10 minut poszłam i chyba to był błąd :D jestem troszeczkę czerwona,mam nadzieje,że zblednie :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniekMm
Czesc Panienki:) u mnie w pracy tez wszystkie dziewczyny po solarium a ja blada jak ścianą:( eh ale chyba poczekam az bedzie chwila zeby sie wystawic na sloneczko. Tylko kiedy jak mam prace od 10do20:/ Ja fryzjerkę i kosmetyczke mam juz umówione takze mam nadzieje ze fajnie im to wyjdzie. Ale niestety musiałam drugi raz zamawiać zaproszenia,bo jakas maszynka sie zepsuła i nie nie mogli zrealizować zamówienia. Szkoda bo bardzo mili ludzie byli a Ci u ktorych teraz zamówiłam jakos nie bardzo przypadli mi do gustu:'( ale mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy. Moj P.za trzy tygodnie wychodzi z wojska wiec dopiero wtedy bedziemy myśleć nad obrączkami i garniturem. No i spotkanie z dekoratorem i kamerzysta nas czeka. Ale juz sie nie mogę doczekac tak mnie ciesza te przygotowania hehe taka juz ze mnie wariatka. Oj ale sie rozpisałam. Pozdrawiam goraco:-D buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki dziewczyny. Brak czasu mi doskwiera, dlatego rzadko ostatnio zaglądam na nasze forum. Na razie przygotowania stoją w miejscu. Samochodzik mi się popsuł, ale mój Miś już go robi :) Dobrze mieć faceta mechanika. :P Remont u mnie w domku jeszcze się nie skończył. :P Ale są widoki, że niedługo będzie koniec. Na dodatek przeziębiłam się. Nosek czerwony. Katar leci. I to jeszcze przed świętami. :( AAAAA Umieram. W pracy koszmar. Okres sprawozdawczy. Mam już ich serdecznie dość. :( Ogólnie mam doła. Dobrej nocki \"Panienki\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 ale ten czas leci,już dziś Wielki Piątek. Ale się cieszę,bo dziś post i nie będzie mnie kusiło podjadanie słodkości i innych rzeczy. A po świętach znów ostro biorę się za dietę :) w ramach moich oszczędności wybieram się dziś zakupić spódniczkę,którą ostatnio wypatrzyłam :) i idziemy dziś z Piotrkiem do spowiedzi. Miłego dnia cium 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Nareszcie wolne! Ja już jestem w domku rodzinnym :) Gosia dziękuję za życzenia :) Moniczko współczuję i szybkiego powrotu do zdrówka życzę! Święta tuż tuż... Życzę Wam zdrowych, pogodnych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych. Smacznego jajka i oczywiście mokrego dyngusa :) 🌼 Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) 🌼 Dziekuje za zyczenia :) ja równiez wam sle ...... _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Oby zdrówko dopisało, by jajeczko smakowało, by babeczka nie tuczyła, atmosfera miła była, by króliczek uśmiechnięty przyniósł radość w ten dzień święty!!! Do usłyszenia we wtorek moje kochane kobitki :) ❤️ 09.08.09 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umyj jajka, upiecz babkę Złap królika, kup sikawkę Bo Wielkanoc już nadchodzi Więc się bawić nie zaszkodzi Lecz uważaj też na kaca Bo we wtorek czeka praca WESOŁYCH ŚWIĄT Dziewczynki bardzo dziękuje za życzonka Buziaki laseczki to ostatnie nasze swieta jako panienek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje laseczki kochane!! Pewnie już każda jest po światecznym śniadanku z rodziną i najblizszymi.. i własnie teraz znalazłam chwilke żeby złożyczć Wam życzonka... W te szczególne Święta kiedy czekamy na cód zmartwychwstania Chrystusa chce Wam zyczyć wszystkiego co najlepsze.. Aby w przygotowaniach do ślubu wszystko szło zgodnie z planem... Abyście zawsze mialy oparcie w swoich kochanych facetach... I aby każdy następny dzień był jeszcze bardziej przepełniony miłością niż ten poprzedni... Aby wszystkie wasze plany i marzenia się spełniły... Aby wszelkie smutki omijały Was i wasze rodziny a problemy codziennego zycia same sie rozwiazywały... Wesołych Świąt kochane....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane :) jak Wam minęły Święta? my się zajęliśmy roznoszeniem zaproszeń i powiem Wam,że mi się spodobało nawet :) jak na razie ok 10 rozdaliśmy,teraz po Świętach się zajmiemy resztą. Dziś się ważyłam i ważę 58,na szczęście mi nie przybyło zbyt dużo podczas Świąt,od środy znów dietka,bo jutro jeszcze będę wyjadać resztki świąteczne :D pogoda u mnie tragiczna jest,wczoraj cały dzień lało i było ok 10 stopni,jak szłam do kościoła 6 to była okropna burza :( a dziś zimno też i pochmurno,a teraz nawet zaczyna kropić :( miłego świątecznego wieczorku życzę :) buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Hey kobietki, No ja już w wawie:) Świeta bardzo szybko mineły.... Pogoda była taka sobie...Dobrze było tyle ze nie padało....ale było chłodno...Jestem tak przejedzona że szok...ale warzę 61kg... Tzn. że od ostatniej wizyty spadł mi kilogram... Ale niestety jutro znów do pracki... Ale umówiłam już fryzjera i kosmetyczke....Zamówiłam zaproszenia...I mamy starszego:) Teraz musze tylko kogoś od paznokci znależc i bedzie super... I w tym tygodniu idziemy do poradni rodzinnej... i zaczynam dietke... Życzę wam miłego dzionka:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda też taka sobie. Niby wczoraj i dziś świeciło słoneczko, ale wiał mocno wiatr i nie było zbyt ciepło. Mieliśmy sobie gdzieś pojechać na wycieczkę, ale niestety przez tę pogodę to był tylko spacerek. Na jakąś wycieczkę pojedziemy jak się zrobi cieplej. A u mnie pomysłów na \"zwiedzanie\" nie brakuje. Niedawno niedaleko otworzyli DinoPrak, wyremontowali zespół klasztorny. To tak po okolicy. A z dalszych wojaży to chcę zwiedzić zamek Książ. Oj! Na niedzielny wypad zawsze się coś znajdzie. W tym tygodniu idziemy w końcu zamówić ten weekend majowy i czerwcowy. Miał być Rzym, ale ze względu na te trzęsienia ziemi to mi się odechciało tam jechać. Przez chwile przez myśl przebiegł wyjazd na tydzień do Grecji (bp. Rodos albo Chalkidiki) ale wtedy nie pojechalibyśmy już nigdzie w czerwcu. Stanęło więc na tym, że pojedziemy do Wiednia i Bratysławy w weekend majowy, a w weekend czerwcowy do Berlina, Poczdamu i aquaparku Tropikalna Wyspa (początkowo w planach była tylko Tropikalna Wyspa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Zaczynamy to mało powiedziane....U mnie można powiedzieć od teraz zaczynają się już przygotowanie do ślubu bez ściem i przekładania na później:)) A dziś taki piękny dzionek się w stolicy szykuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w piątek załatwiliśmy cista +tort. Super babka z tej cukierni. Jeszcze nam na odchodne dała całe pudło ptysi, pudełko ciasteczek i babkę piaskową.więc na święta nie muszę już kupować słodyczy żadnych. Wszystko mi zrobi jak chcę, tort, ciasteczka z tych foremek, które sprowadziłam z Anglii i ciasteczka bankietowe tez takie chcę. Chlebek na powitanie też mi zrobią w podkowę. Zamówiliśmy też paczki dla gości i babka pudełka z gołąbkami akurat ma (jest w cenie paczek), wiec już zaś 60zł w kieszeni (mogę za to kupić inną pierdołkę). Bo miałam je akurat zamawiać na allegro. Kupiłam kilka dekoracji na klatkę, ale jeszcze pojadę po świętach, jak się zaczną komunijne ozdoby (z nich można dużo rzeczy wykorzystać na ślub). Przydałoby się jeszcze kilka rzeczy kupić (coś do domu i na zewnątrz). Z takich pierdołek to kupiłam jeszcze 4 małe koszyczki na ryż. Były po 3 zł na targu . Chciałam jeszcze kupić na płatki róż, ale nie mieli 6 takich samych. Zobaczę, może teraz po świętach będą jeszcze gdzieś. ( na targu takie koszyczki są po 5-6zł; a koszyczki co mają w nazwie \"ślubne\" i są w ślubnych sklepach ślubnych to od 15zł wzwyż, normalnie szok!!!!) No i znalazłam fajny sklep z garniturami, szyją na miarę i nawet wg projektu klienta. Ceny też przyzwoite (przynajmniej nie zostawimy fortuny za garnitur jak w New Men). Musimy kiedyś pojechać do pracowni i tam się dogadać co i jak. Dziś muszę się umówić z jednym podwykonawcą, a w piątek umówić się w końcu do tej nieszczęsnej poradni (tam przyjmują tylko w piątki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×