Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

No kochane kobietki:):) Jutro wreszcie piątek a ja w weekend do szkółki niestety....:/ Dziś dałam zaproszenie mojej siostrze:):) I w sumie my dostaliśmy też od nich:) Transakcja wymienna:):) Kochane przesyłam wam moc buziaczków....:*:* I idę spać bo padam na mordkę.... Jutro się rozpiszę bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🌻🌻🌻 dziewczynki ślubujące 8 sierpnia- do naszego ślubu równe 3 miesiące :) jejku jak ten czas leci!!!! :) strasznie szybko,ale może to i lepiej,bo ja chce już mieć za sobą te wszystkie stresy i się cieszyć z bycia żoną :) w ogóle do mnie nie dociera,że będę żoną,śmiesznie to brzmi ;) idę kończyć poprawki w mojej pracy i później muszę jechać do miasta drukować i oprawiać,także będę dopiero wieczorkiem. aha a propos dietetyków,to moja siostra się wybiera do dietetyka do Rzeszowa,a on znów przyjeżdża z Krakowa i bierze za wizytę pierwsza 120zł a za kolejne raz w miesiącu 100zł,także nie jest tak źle. miłego dnia dla wszystkich buziak ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki 3 miesiące.... Od jutra można załatwiać już wszystkie papierki:):) Ja dziś w pracy do 13, ale później szkoła.... Mój J. Dziś jest na urlopie, a od przyszłego tyg L4.... I ma w pon. rozmowę w sprawie pracy....Zobaczymy co to będzie:):) Wczoraj u dentystki myślałam że zejdę z tego świata bo tak bolało jak Pani wierciła... No ale jeszcze 4 zęby:) Jeju jak ten czas leci.... za tydzień przymiarka I sukni... Za 3 tyg. zamawiamy obrączki..Idziemy do księdza spisać protokół... 3 czerwca Poradnia rodzinna... I dziś już wysyłam zaproszenia za granice a w przyszły tydzień wszystkie zaproszenia które mam w ogóle do wysłania... I sądzę że możemy zacząć znajomym z wawy rozdawać... A jak będziemy w Oc to wtedy najbliższej rodzinie na pędzika:):) Ja już zaczynam czuć że wszystko się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze ze coraz bardziej wobrażam sobie ten wachlarz :) ale tez do zdjec w kontrastowym kolorze, może właśnie tylko do zdjec mozna sobei fundnac jakiś fajny dodatek, a skrzydła anioła jak dla mnie rewelacja, chyba pójde do wyporzyczalni kostiumów i czegos oryginalnego poszukam :) co do mieszkania po slubie wstrzymujemy sie z budowa naszego domku tz nie odrazu bedziemy budowac, narazie zostajemy u mnie w domu na dole oddzielnie mamy teraz urzadzic sobie te trzy pokoje 1 sypialnia 2 gościnny i najmniejsza klitka biurko dla Piotrka :) w sumie meble musimy kupic tylko do gościnnego bo zeszta mebli bedzie z mojego pokoju :) dokupimy tylko jedna komode i szafe z tej kolekcji koszt 500zł. co do budowy to sie wstrzymalismy bo dostaniemy od moich rodziców działke która sasiaduje z działka która dostała tez siostra ma poczatki myslałam zeby ja sprzedac i za to sie wybudaowac ewentualnie jak nie starczy kredyt w pracy wziąśc ale postanowiliśmy z siostra dwa bliżniaki tam wystawic i je sprzedac i z to si ewybudować no i oczywiście spłacic kredyt który wezmiemy na nasze bliżniaki i jeszcze zostanie mój szwagier tak własnie robi kupuje tanio działki stawia jednego blizniaka i jedeno mieszkanie sprzedaje po 500-600 tyś wiec wole poczekac te 5-7 lat u rodziców oddzielnie i miec dom bez kredytu a może jeszcze cos zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za porady wachlarzowe :-D My wczoraj pojechalismy ogladac obraczki. Wiemy dokladnie jakie chcemy. Ja - 4 mm, on - 5 mm, srednio grube, lekko zaokraglone, z zoltego zlota, proba 585, bez zadnych ozdobnikow. Kiedy uslyszelismy jednak ceny, jestesmy w ciezkim szoku. 1600 zl za JEDNA obraczke??????? Chyba moj msiek bedzie musial wziac pol dnia urlopu i pojechac ze mna do Polski po obraczki, bo tu jawnie powariowali :-o Wszyscy jubilerzy jednak (a odwiedzilisymy wczoraj 4) byli zgodni co do tego, ze ceny zlota beda niedlugo rosly. Jezeli wiec mozecie, to lepiej zamowic obraczki do polowy maja. Zloto ma wogole tendencje zwyzkowa (z powodu kryzysu na swiecie) ale na razie specjalnie sie to na bizuterii nie odbilo (jednynie na kruszcu - sztabka itd. - moj misiek przestudiowal z tego tytulu wczoraj gielde, zeby sprawdzic, czy nas jubilerzy nie chca oszukac) ale wszyscy prognozuja, ze niebawem nastapi skok cen (do tej pory byly wzrosty i spadki stopniowe - spowodowane probami kontroli rynku), kiedy rynek sie troche uwolni. Wzrost moze byc nawet o 20-50%! Sama nie wiem co o tym myslec... Ale moze warto zbyt z zamawianiem nie zwlekac? Skrzydla... No, betatka, o skrzydlach to ja nie myslalam. Ale jak zobaczylam w zeszlym tygodiu taka fajna aureolke w sklepie.... to sie powaznie zawachalam (diabelskie rozki kupilam juz kiedys wczesniej z innej okazji - na dworcu w Poznaniu :-p - bylibysym niezla parka :-p ). Takze moge troche te Twoje skrzydla zrozumiec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betatka, ale z tymi nieruchomosciami to uwazaj, bo na to to akurat, jak sie kryzys rozchula, ceny beda lecic na leb na szyje. W tej chwili w Polsce nieruchomosci sa o wiele drozsze niz w Niemzceh, zarobki oczywiscie nizsze, wiec ceny sa sztucznie rozdete, osiagnely swoje max. i teraz beda opadac. Oczywiscie najlepiej unikac kredytow :-p (jak sie da). Zwlaszcza tych duzych i wieloletnich. Slyszalam nawet opinie (nie wiem, na ilie realne), ze podobny polap jak teraz ceny na nieruchomsci osiagna za jakies... 60 lat. Poki co spadek moze byc nawet o 50% (oczywiscie nie z dnia na dzie ale w perspektywie kilku lat). Znajomy sprzedajacy niedawno ziemie, poczul na wlasnej skorze - mial zostac milionerem a teraz modli sie, zeby wogole mu to ktos kupil :-o (piekny teren na Mazurach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł ze skrzydłami jest aichy :) a z tymi nieruchomościami to mój szwagier tak od kilku lat robi dobra kase teraz to nawet zastanawia sie czy nie zrezygnowac z pracy bo nie da sie połaczyc pracy i małej developerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) My do Księdza mamy iść z wszystkim dopiero miesiąc przed...trochę to dla mnie dziwne ale nasz Ksiądz jakoś bardzo na luzie podchodzi do tematu... W następnym tygodniu musimy wreszcie załatwić zaproszenia... Zakończyliśmy nauki! w końcu :) Jeszcze tylko poradnia i będę w siódmym niebie ;) Asieńko nam jest bardzo wskazany taki kurs tańca. Bez niego może być nieciekawie ;) Dziś wreszcie odebrałam moje nowe okularki :) Ciężko mi się do nich przyzwyczaić bo bardziej rzucają się w oczy :P Obrączki może uda nam się zamówić w następny weekend. Narazie tylko wiem, że będą miały 5 albo 6 mm :P Gosia widzisz jaka dzielna z Ciebie kobietka! Jeszcze tylko 4! Dasz radę :) Wreszcie weekend! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam dziś biżuterię:):):):):):) Nie jest to złoto, ale imitacja...I idealnie pasuje kolorem do mojego pierścionka zaręczynowego:) Zrobię zdjęcia i wam pokaże:P Można powiedzieć że jestem już w pełni gotowa do ślubu...Jeszcze muszę tylko kupić płaskie buciki na zmianę-tzw. awaryjne:) i Dziś w CCC widziałam fajne buciki beżowe na obcasie i muszę mojego misia namówić na nie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu gratuluję zakupu,czekamy na fotki :) ja już mam pracę wydrukowaną i oprawioną w trzech egzemplarzach i święty spokój przez 2 dni :) jutro będę trochę sprzątać i wybieram się na zakupy,a w niedzielę pojedziemy pewnie na działeczkę. Żeby tylko nie lało. uciekam na tv,bo leci Harry Potter,a ja nie mogę tego przegapić,choć znam na pamięć ;) miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie to aicha byla uskrzydlona :-D stukam szybko, bo jutro musimy raniutko wstac :-o agnieszko - do nowych okularow bedziesz sie przyzwyczajac okolo tygodnia. tak mi powiedziuala optyczka, kiedy kupilam sobie nowe pare tygodni temu i wydawaly mi sie one bardziej wyraziste niz stare :-p Faktycznie: rowno po 7 dniach bylam juz przyzwyzajona :-D Trzmaj sie kobito u tego zebologa! Dzielna jestes! Juz masz polmetek :-D Gratuluje zakupow. Ja kupilam bizuterie zaraz po sukni (mama ma dojscia do hurtowni, wiec zamiast 140 zl, zaplacilam 40 :-D ) Rowniez czekam z ciekawoscia na zdjecia :-) Wiecie, ze sa obraczki nawet po 12mm?! Jakos nie umiem sobie wyobrazic takiej w praktyce ;-) Ide spac, bo moj juz sie niecierpliwi (staramy sie chodzic razem lulu :-D ). Najadlam sie wczoraj tortu smietanowego i caly dzien mnie mdlilo :-( Sen mi sie przyda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Gosiu bardzo mi się podoba biżuteria,szkoda,że nie zrobiłaś sobie w niej zdjęć!! ja jednak wolę srebro bądź też jego imitację :) niedługo będę się zbierać do miasta,w sumie nie planuję nic kupować,ale wiecie jak to jest :D zawsze się coś znajdzie:) pogoda u mnie kiepska,w prawdzie ciepło i nie pada,ale pochmurno :( nici z opalania,pozostaje solarium :) miłego dnia buziaki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!!!:) Mongrana mam nadzieję, że tydzień wystarczy ;) A właśnie pierwszy raz zrobiłam sobie okulary z antyrefleksem i zabardzo nie wiem jak je czyścić...bo już różnych opinii się naczytałam :) Może któraś z Was wie i uświadomi koleżankę ;) Gosia biżuteria super!! Ja gdyby nie suknia z kryształkami to może bym się skusiła na złoto bo ostatnio coraz bardziej mi się podoba :) A gdybym miała suknię ecru to na pewno bym miała złotą biżuterię. A ja do mojego kompletu dokupiłam ostatnio branzoletkę :P My też zaraz się wybieramy na zakupy. Rozgladnę się za bielizną..Pewnie i tak nic nie wpadnie mi w oko :( U nas słoneczko świeci ale zbyt ciepło to nie jest...ok 20 stopni. Miłego dzionka Wam życzę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
Witam :) również z Narzeczonym ślubujemy 8 sierpnia br. Panie są głęboko w temacie... podpatruje, czytam :) ja podzielę się swoim spostrzeżeniem na temat spraw organizacyjnych :) 1 stycznia się zaręczyliśmy. kilka dni później \"1oo pytań\" o salę, zespół i wielkie zdziwienie, z e nic nie mamy :) salę załatwiliśmy 3 marca za pierwszym lepszym telefonem w podobno najlepszej restauracji w mieście (bez znajomości -żeby nie było), zespół tez od ręki. Ogólnie wszystko poszło jak z płatka. Najważniejsze załatwione, zaproszenia, obrączki, kamery, suknia, torty, kwiaty, dekoracje, itd. i powiem Wam, że nie mam pojęcia o co tyle hałasu :) w głowie mi się nie mieszczą dwuletnie przygotowania do ślubu :) a przynajmniej całe te przerażenie w oczach znajomych, które widzieliśmy w styczniu, lutym i marcu :) Pozdrawiam wszystkie Panie ślubujące w sierpniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ojej oooo
jak wy sobie wspaniale cukrujecie :) srutu tutu... sukieneczka śliczna, bukiecik bedziesz miała przecudny.. te buty są extra! ciekawe ile z was pisze to szczerze?! kazdy patrzy na swój czubek nosa, a te wasze chwalenie się ''zdobyczami slubnymi'' tylko swiadczy o waszym ekshibicjoniżmie :) durne baby! faceci nie maja takich problemów. jakie wybrac gacie, jaki stanik, filoletowe dodatki a może rózowe... welon krótki a może sam stroik... posłuchajcie siebie, przezywacie ten dzień jak mrówka okres!! luz i spontan a nie pierdzielenie o Chopinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MOW :) powiem Ci,że miałaś szczęście,że udało Ci się wszystko załatwić w tak krótkim czasie. to pewnie też zależy od miasta,w którym się bierze ślub. My szukaliśmy sali rok i 2 miesiące przez datą naszego ślubu i było ciężko. owszem były pojedyncze terminy,ale my chcieliśmy koniecznie 8.08. i z tym już był problem. Natomiast z zespołem i fotografem problemów nie mieliśmy. Anonimie wynocha z NASZEGO FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj MOW. Rzeczywiście to mieliście szczęście...Ale tak jak Justynka pisze wszystko zależy od miasta...U nas w lepszym lokalu naprawdę było cieżko z terminem wakacyjnym, zaczeliśmy szukac niecały rok przed ślubem. Nam się sfuksiło bo ktoś akuart zrezygnował. Mielismy problem z zespołem...ciężko było znaleźć dobry zespół. Mamy DJ ale nie żałuję :) Uciekam z moim miśkiem na zakupy :) ojej ojej oooo ----czyżby jakaś sfustrowana STARA PANNA? Tobie już podziękujemy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) MOW, witamy:) mamy ślub tego samgo dnia:) my załatwialiśmy sale i orkiestre 1,5 roku wcześniej... z salą takiego problemu nie było jak z orkiestrą.. i tak nie mamy tej co chcieliśmy:) a Tobie ojojoj...o co chodzi? to że dziewczyny są tu dla siebie miłe? a jeśli nawet połowa czasami nie chce urazić innej to co?! a to czy przeżywamy czy nie...to masz rację, że faceci nie przywiązują do tego aż takiej uwagi,ale czy to źle że my tak robimy? buhahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu piękne są te buciki!!!!!!!!!! :) zmykam,jedziemy z Piotrusiem na pizzę,chrzanić dietę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski co tu taka cisza????? już nowy dzień:) my się wybieramy na działeczkę,będzie grill i trochę na świeżym powietrzy posiedzimy. Dziś ma być u nas cieplutko :) miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki widze ze pustki jakies :) chyba pogoda ma na to duży wpływ Ja wczoraj byłam u promotorki podpytac o pytania ale nie powiedziała mi wprost jakie beda jedna napewno o ubezpieczeniach z dwóch pierwszych rozdziałów, natomiast drugie o analizie casco czyli moje wypociny wnioski powiem szczerze dzis przeczytałam tylko dwa rozdziały postaram sie jeszcze zmusić do trzeciego najwyżej jutro i pojutrze przeczytam ja jeszcze raz i cóż pojde tak przygotowana, mam nadzieje sie sie uda cos wydukać w sumie przezież prace codzienna mam związana z praca licencjacka, wiem jestem duuuuuuuuuużżżżżżżżżżą optymistką :) a z milszych rzeczy to w piatek byliśmy w ikei zobaczyc na meble mieliśmy w sypialni zostawić moje (w sumie mają pięć lat i nadal sa sprzedawane w ikei) a skończyło sie tak ze wybraliśmy zestaw do sypialni i scianke i sofe do salonu, tak wiec wczoraj wzieliśmy berlingo od tatuska i pojechaliśmy po meble niesty nie wszystkie weszły i dzisiaj juz nam przywieżli reszte, jeszcze tylko dokupimy komode, nakastliki, i wykładzine (chcemy w sypialni i Piotrkowym pokoju mieć wykładzine zeby wrażenie ciepła było) no i lampe firanke i wybrane zasłonki i mamy całą sypialnie z głowy, do salonu tez mamy juz wybrane ale to na końcu kupimy bo nie chcemy odrazu z kasy tak wyskoczyć no i jutro Piotrek ma isc pogadac z naczelnikiem zeby mu w maju dał tydzień urlopu który ma pod koniec wrzesnia zaplanowany, mam nadzieje ze sie uda bo w sumie sezon urlopowy przecierz zaczyna sie pod koniec czerwca a tak to może by zdazył gładz połozyć i pomalować trzy pokoje kuchnie i przedpokój i byśmy mieli nasze tymczasowe gniazdko :) oczywiście postepy bede zdawac na bierząco a i jeszcze wstepnie na srode umówiliśmy sie z moim kuzynem architektem na działce Piotrka zeby man doradził co i jak bo jak juz pisałam działka jest strasznie waska a długa zmykam bo siostra przyjechała buziaki miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... No przez weekend zapadła taka cisza że.... No ja już dziś w pracy niestety... Tak jak już zdążyłam się pochwalić kupiłam biżuterię na ślub:):):):) I chociaż tyle dobrego... A tak to za 2 tygodnie mam 4 kolokwia i jeden examin.... I nadchodzi wielkimi krokami SESJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 :) Witam MOW :) Znowu jakieś \"pomarańczowe ludki\" piszą, mam na myśli ojej ojej oooo :D :D :D A żebyś wiedziała/wiedział że piszemy szczerze!!! :P Przykład? Proszę bardzo.......... Opinia Kitka280 na temat mojej suknii :P czy moja opinia na temat welonu Kamili p. :P Czy my sobie słodziłyśmy? :D :D :D Podziwiam MOW za szybkie załatwienie wesela w tak krótkim czasie :) Ja miałam upatrzoną salę od ładnych paru lat..... Jak poszłam w 2007 roku zapisać się na 2009 byłam zaskoczona brakiem miejsc :( Sądziłam że problemy będą jeśli bedę zamawiać salę rok wcześniej a nie dwa! :( Więc dlatego ślub i wesele mam w niedziele :P A co tam :P Piękny dzień :P Gosiu ---> nie gniewaj się na mnie kochana ale twoja biżuteria jak dla mnie to średnio :( ale tylko dlatego że ja nie znoszę żółtego koloru biżuterii, gdyby była srebrna to dla mnie byłaby bomba :) Ale to tylko moj gust i moja opinia ................. Miłego dzionka kobitki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczyny:)) ja dopiero wstalam:)) w piatek bylismy w tej poradni powiem szczerze ze nawet sympatyczna kobietka byla, juz myslalm ze jakas nawiedzona sie trafi a tu taka spoko pogadala o kryzysach, kompromisach i o tym zeby rozmawiac i sie nie poddawac takze luzik:)) o wykresach nic niemowila takze mam nadzieje ze juz nie powiem, za tydzien znow pojdziemy:) aa no i kupilam juz bielizne bo dzwonila pani od sukni zebym sie zjawila juz, a tu butow niemam jeszcze i nawet sie za nimi nierozgladalam, zaraz sie zbieram i ide na miasto w poszukiwaniach. milego dzionka:)) a tu moj komplet: http://www.modnysekret.pl/dama-kier-biustonosz-frezja-p-1535.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOW
Dziękuję za powitanie :) Witam Was wszystkie serdecznie dnia dzisiejszego :) no to udzielił mi się Wasz nastrój o przygotowaniach, sukienkach, bucikach itd. :) ...a potem będą buciki bobasków :) macie rację, mieliśmy szczęście :) Ale oboje z Narzeczonym podchodziliśmy do sprawy spokojnie, z radością. Ten "ojej" to niepogodzony ze sobą człowiek, problemy z akceptacją siebie stwierdzam :) w zasadzie obraża i nas i Chopina :) od Chopina z daleka! Czyżby chłop zerwał zaręczyny :P oj, nie lubimy matriarchatu :) przynajmniej ja na pewno. Uważam, że każda normalna kobieta winna przeżywać (w jakimkolwiek stopniu) ten wielki dzień, przygotowując się do niego. Źle kiedy tak się nie dzieje, bo to pierwsza oznaka dla Narzeczonego, że nie jest gotowa do zamążpójścia :) boi się, nie chce, ucieka... Poza tym lepiej sobie słodzić, niż narzekać na życie i drugiego człowieka. Prawda taka, że to jak oceniamy innych jest uwarunkowane naszą samooceną :) Tutaj pachnie optymizmem i o to chodzi :) w przeciwnym razie bym nie wchodziła. Nie mam pojęcia, być może istnieje kafeteria dla maruderów ślubujących 8 sierpnia "ojej" :) Widzę, że jakaś Pani ma spotkania z promotorem. Pozdrawiam więc i życzę miłego. Wracam do mojej magisterki :) Czas na słodzik :) Życzę wszystkim kobietkom, żeby życie grało Wam piękną melodię do pieśni Waszych serc :) do usłyszenia! kupujcie buciki, biżuterię...Piękne Przyszłe Żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×