Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

To ma byc dzień jedyny w życiu i trzeba troszkę pocierpiec, żeby wyglądac jak księżniczka z bajki ;) Podobno każda panna młoda wygląda zjawiskowo.. Słuchajcie a macie wybrane juz suknie? Ja bede miała szytą, tylko nie mogę zdecydowac się na krój, styl, czy z ramiączkami czy bez, czy z gorsetem, itp... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajust
u mnie wszystko gotowe chociaz wesele dopiero 18 lipca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Musze sie pochwalic! kupilam dzis suknie, jest sliczna :) A to byl moj trzeci salon i akurat w nim znalazlam swoj wymarzony model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już kupiłaś??? super, że jesteś zadowolona!!!!! no dobra a teraz opowiadaj jaka ona jest!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie kupilam akurat na wyprzedazy 50 %! dalam 1400 :) w podobnej cenie wiem ze mozna wypozyczyc nowa suknie. Tak ze jestem bardzo zadowolona :D Suknia jest jednoczesciowa. Gorset zdobiony, pieknie sie mieni jest bez ramiaczek. Jezeli zazyczylabym sobie cieniutkie ramiaczka jest taka mozliwosc :) Te zdobienia troszke\" schodza\" na dol...ale nie az tak bardzo.Tak , ze jest zachowana pewna ciaglosc... Z kolei dol jest z kilku warstw tiulu juz bez zadnych dodatkow, gladziutki :) Jest bielusienka :) Kiedys myslalam o ecru ale narzeczony cos nie byl zbytnio z tego powodu zadowolony...Jak mu powiedzialam, ze kupilam suknie to pierwsze pytanie bylo \"Biala?\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
ja mam zamiar kupic w maju suknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po suknię pojadę dopiero w lutym/marcu. W styczniu są targi ślubne, więc chcę się rozejrzeć w kolekcjach 2009. Poza tym teraz biorę leki (mam trochę problemów ze zdrowiem) po których moja waga powinna iść w dół. Jakbym teraz zamawiała suknię to do sierpnia bałaby ona kilkanaście razy przerabiana, a nie chcę mieć suknie milion razy poprawianej. Poczekam więc, aż moja waga się ustabilizuje (to potrwa jakieś 3 miesiące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jutro jadę załatwić firmę dekorującą, zamówić zaproszenia, zapytać się o gołębie i zobaczyć samochód (dwuoosobowe auto retro, jak nam sie nie spodoba, to zdecydujemy się na PT Cruisera) Ostatnio też zamówiłam bryczkę i teatr ognia. Reszta: garnitur, tort, ciasta, alkohol itd.itp. - po nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALAJUST - trochę mi się nie chce wierzyć, że wszystko masz gotowe, chyba że korzystasz z pomocy agencji ślubnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja suknię bede miała szytą, w maju mam się zgłosic do krawcowej! :D to była jej sugestia żeby brac pierwsza miarę trzy miesiące przed ślubem! w końcu to ona jest profesjonalistką... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ja mam slub 8 sierpnia 2009 ogolnie wszystko mamy zalatwione a wczoraj dowiedzialam sie ze moja kumpela zaspiewa u nas w kosciele bo ja poprosilam. na wejscie chcialabym barke co o tym sadzicie moze macie jakies pomysly na inne piosenki/ piesni? pozdrawiam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaproszeń nie zamówiłam. W Cartalii są szalone ceny. Za zaproszenia, winietki, podziękowania, menu musiałabym zapłacić 1500zł, a jeśli chciałabym do tego tablicę z rozstawieniem stołów to dodatkowo 450zł. Czyli około 2tyś za taki komplet. Minusem w Cartalii jest jeszcze to, że te zaproszenia, które mi się podobały to trzeba zamówić minimum 50sztuk - a ja potrzebuję 35. A nie będę przecież zamawiać dodatkowych, pustych 15, bo jedno zaproszenie to 20zł. Znalazłam na allegro zaproszenia,które pasowałoby do konwencji ślubu i wesela. Poza winietkami, podziękowaniami mają też zawieszki na alkohol i wkładki do ciasta w tym samym stylu. Czekam na odpowiedź, czy jest możliwość zamówienia menu i czy można w pełni modyfikować tekst no i czy można zamówić próbkę zaproszenia- jeśli tak, to nie mam się w sumie nad czym zastanawiać, bo cały komplet (zaproszenia, winietki, podziękowania, zawieszki na alkohol, wkładki do ciasta) będzie kosztowało 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiscie niezla roznica...Ja o zaproszeniach, winietkach (bo tez sie na nie zdecydowalismy) pomysle pewnie w nowym roku :) A tym co maja juz wszystko pozalatwiane to zazdrosze ;) Ja sie jeszcze jakis czas pomecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) dawno mnie tu nie było;) ja się rozglądam za sukinką;) maniulka, my też mamy 8 sierpnia;) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy! ale miałam dzisiaj dzień!!! jednak coś jest w tym 13-stym!! :D macie naprawde fajny pomysł z tymi winietkami! pomyślimy i my! Kitek280 super, że udało się po takich kosztach!!! a swoją droga to faktycznie niektóre drukarnie szaleją z cenami. rozklądałam się conieco i w niektórych wstrzymywałam oddech! ceny kosmiczne! maniulkaa witamy w naszych skromnych progach sierpniowych panien młodych :P Miłego wieczoru dzieweczki :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A rzeczywiscie dzisiaj 13 ! I jak tak przeanalizuje dzisiejszy dzien to faktycznie nie nalezal do najciekawszych... maniulkaa witamy!!! :) przyznam szczerze, ze nie wiem co Ci doradzic odnosnie piesni... Barka jest bardzo ladna! Milego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onna123
hej dziewczyny ,dołączam do was:) tez mam 8 sierpnia:D , ale przygotowania prawie na pocz, jeszcze nawet zespołu nie mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh, jak dobrze sobie poleniuchowac! ja weekend zaczęłam już wczoraj bo dzisiaj mam wolne!! :D :D super!!!!!!! hip hip hurraa!!!!! :) witam onna123, radzę zabierac sie do roboty z załatwianiem bo to nie za dużo czasu zostało! ja sie wczoraj dowiedziałam, że moja fryzjerka daje powoli ciała i nie jest za chętna otwierac zakład 15 sierpnia!!! zdołowałam się trochę!! kurde no!! chcielismy miec fajną datę ślubu a teraz wychodzą spore trudności??? dziewczynki, czy te z was co biorą ślub 15-tego też mają takie problemy???? buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 15 to rzeczywiscie problem bo swieto ;/ popytaj wsrod znajomych czy ktos nie ma jakies zaufanej fryzjerki moze akurat se uda :) gorzej bedzie ze sklepami jak czegos zabraknie :P a jak z moimi piosenkami na slub ma ktos jakies pomysly ?? my juz mamy wszystko zalatwione dzis lecimy do kosciola z pozwoleniem na slub bo bedziemy mieli w innej parafii niz nasza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniulkaa ja odradzałabym \'\'Barke\'\', nie wiem dlaczego ale to od śmerci Papieża kojarzy mi się ta pieśń tylko z łzami i żałobą... :( napewno wybrałabym \'\'ave maria\'\' i \"o stworzycielu\'\'. ale wybór nalezy do Ciebie i Twojego narzeczonego... powodzenia :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nareszcie weekend :) Co do 15 -go to rzeczywiscie moze byc ciezko...ale na pewno znajda sie tacy co beda chcieli troche zarobic w ten dzien.. Maniulkaa zgadzam sie z Monika...Mi tez Barka kojarzy z Papiezem...Ale te dwie propozycje Moniki sa calkiem fajne :) onna123 witamy :) My 3 miesiace temu zaczelismy szukac zespolu i niestety te najlepsze byly juz porezerwowane... Zdecydowalismy sie na Dj-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
A ja jestem chora,boli mnie glowa i mam katar.... cala sobote i niedziele pracuje i do tego jestem mega zla bo moj ,,przyszly maz,, nawet obiadu nie ugotowal.Dzis jest ten dzien w ktorym jestem zla,mam mega dola i oczywiscie myslenie ,,czy ja go kocham,, pozdrawiam wszystkie optymistyczniej nastawione kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lalki 🌻 aloiw22 dasz rade! nie takie rzeczy sie przetrzymywało! ja też ostatnio miałam małą histerie na ten sam temat \"czy to napewno ten\"... przeszło mi jak spojrzałam w jego błękitne ślepia! sama dojdziesz do podobnego wniosku :D wierze w Ciebie! a obiad?? a w d**ie z obiadem! zamówcie pizze! dzisiaj można bo piatek! zaszalejcie! :) miss_nessy dzięki, troszke mnie pocieszyłaś, powoli i ja zaczynam w to wierzyc ;) a Ty tez 15-tego? ? miłego weekendu \'\'sierpniówki\'\' 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloiw22 wspolczuje! najgorsze to byc chorym i jeszcze pracowac :( Dziewczynki u mnie takie kryzysy tez sie zdarzaja i te same pytania sobie zadaje...ale szybko mi przechodzi :) Tak to niestety jest :> My Moniczko uderzamy na pierwszy ogien - 1-go ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
ejka miss ja tez z 1 :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×