Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

Oj chyba kazdej z nas przeszła taka myśl przez głowe, zeby zamisat wesela wyjechać gdzies z mężem i miło spedzic czas... ale jak to moja mama powiedziala, ślub i wesele ma się tylko jedno (oby), i ma to byc dzien w ktorym chcemy sie dzielic swoim szczesciem z cała rodzina.. A na jakis fajny wyjazd zawsze sie uzbiera pare groszy... Mi tez juz sie troszke sprzykszyly przygotowania do tego wielkiego dnia, ale mam nadzieje ze z Nowym Rokiem najda mnie nowe siły:) Ogolnie to ten Nowy Rok witam we wyrku.. dopadła mnie grypka:( A podobno jaki pierwszy dzien NR tak cały rok.. wiec musze sie do jutra wykurowac, w czym napewno pomoże mi mój T:D to miłego balowania laseczki, oby główka jutro nie bolała a Nowy Rok przyniósł same sukcesy i szczesliwe chwile w wasze życie!! Zeby Wasze wesela były takie jakie sobie wymarzycie i obyśmy wszystkie do nich wytrwały:D Cieplutkie pozdrowienia spod ciełej kołderki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, czy jeszcze kiedyś będzie mnie stać na egzotyczny wyjazd. Nie myślę o wyjeździe, który by kosztował 5 tyś (2 osoby) bo na taką wycieczkę będzie mnie stać w każde wakacje. Mam na myśli totalną egzotykę, gdzie koszt wyjazdu to około 20tyś za 2 osoby - więc to nie jest parę groszy. Poza tym już miałam ślub cywilny, więc może dlatego tak podchodzę do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha34
na poczatku przygotowan do slubu,ja tez tak mam,w sumie to tylko jeden dzien a cale zycie przed toba,nie ma sie czym przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KITEK280 - no jeśli ktoś ma marzenia z wyższej półki jak Ty no to rzeczywiście musi się liczyć z wyższymi kosztami... Moim marzeniem i mojego T jest wyjazd do Rio na karnawał i mam nadzieje ze kiedyś to marzenie się spełni..Ale jeśli miałabym wybierać między Rio a weselem to wole to drugie.. Biore w tym pod uwage mame, bo to bedzie ostatnia mozłiwośc zobaczenia córki w sukni ślubnej ( moja siostra brała tylko cywilny z rozwodnikiem).. Na wycieczke jak mówi moj T napewno pojedziemy.. może na 5 rocznice ślubu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze Wam dziewuszki szalonego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!! I zeby nasze wesela byly dokladnie takie jakie sobie wymarzylysmy!!! Do uslyszenia w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2009 ROKU !!!!!!!!!!! Życze Wam i Nam żeby ten Nowy Rok był nie gorszy niz poprzedni a najlepiej lepszy i to 2009 razy! :) Czeka Nas rok zmian oby były na lepsze !!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
heja stare panny :P:P Dziewczyny od dnia dzisiejszego rowne 8 miesiecy jak stane na slubnym kobiercu powiem sakramentalne ,,tak,, i przestane byc stara panna :D Dzis dokonalam zakupu pieknego kalendarza,okladka jest sztywnawyłozona materialem w kwaituszki...mega ladny i cena tez ladna jak na zwykly kalendarz ... 12 funtow !!! Bede zapisywala kazde spotkanie,kazde umowione i zaklepane panie(kosmetyczka,fryzjerka) date...itp itd spostrzezenia,etapy przygotowan..... taka pamiatka :)))))) Szczesliwego Nowego Roku !!!!!!!!!! 2009 !!!!!!!! naszego Roku drogie panny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laleczki! ja lecze sie z grypy :( za bardzo sie szalało na Sylwestrze i teraz trzeba cierpiec, mój Krzyś niestety padł przez gorączke dwie godziny przed północą.. :( Ale mimo wszystko było fajnie! Wiola musze Cię ucieszyc bo nie 8 miesiecy tylko 7!! :D A mi zostało równe 7 miesiecy i 13 dni :):):) Lece pod kołderke! Brrrryyy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Nowym Roku O wlasnie musze pomyslec o jakims kalendarzyku/notatniku... Ja tez po Sylwku mialam obawy, ze dopadnie mnie jakies chorobsko ale odpukac jak narazie wszystko jest ok :) Dzis mialam jak zywkle fajny sen. Snilo mi sie, ze bylam w salonie slubnym zeby zobaczyc moja suknie...podchodzi do mnie facet,zeby mi ja pokazac... sciaga pokrowiec a tam czarna suknienka i to zupelnie inna niz moja. Powiedzial, ze wisi tam tymczasowo ;) A u mnie 6 miesiecy i 30 dni ;) Czas leci straszliwie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
heja :* Monia a moze tykaca leczysz a nie grypke :)) kurde...fakt 7msc :P Własnie zapisałam jak co roku moje noworoczne postanowienia -od pazdziernika2009 zaczac studia -byc lepsza dla mojego przyszlego meza (czytaj:mniej sie zrec z nim:P -schudnąć dowagi 54 kg to takie niektore :P:P A propo snow ja juz miewalam takie:ładna sukienka i czarne glany,w kosciele zobaczylam ze mam obgryzione paznokcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebolka
no i jeszcze ja się dopisze 08.08.2009 etap: daleko w lesie ;o) - czyli sala i kościół a reszta nie wiem - strach pomyslec ale idopiero od miesiąca sie zdecydowalismy hahah i tak byłam sceptyczna co do sali a jest ;o) zobaczmy co dalej a moze jakies dobre rady doświadczone w poszukiwaniach sierpniowe panny młode ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam date wyznaczoną na 30 sierpnia 2009 A mogłabym mieć ślub juz za miesiąc...no prawie. Jakoś wszystkie przygotowania ida za gładko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w Nowym Roku dziewczyny w \"naszym roku\":)) my ostatnio z moim młodym chodzilismy za obraczkami zeby choc to miec z głowy bo była premia to myslalam ze ja wykorzystamy:)) ale obraczek wzorow jest taka ilosc ze oczoplasu dostalimy od tego wszystkiego, najgorsze ze w interniecie czy katalogu wygladaja calkowicie inaczej no i sie niezdecydowalismy na zaden konkretny wzor, mlody swoje a ja swoje hehe wyjdzie na to ze kazdy bedzie mial inna:)) pozdrawiam goraco tegoroczne pannym mlode:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nas dzis zima zaskoczyła.. zeby wyjśc z domu musiałam najpierw chodnik odśniżyć:) Aż miło się patrzy jak dzieciaczki lepiom bałwana albo tatuś ciagnie je na sankach..albo jak mój pies wariuje w sniegu a potem cały mokry wlatuje na moją świerzą pościel:) Dzis podpisałam juz umowe z Centrum Kultury w mojej miejscowości na wynajem sali.. Cena poszła minimlnie w góre ale za wyremontowali łazienki no i klimatyzcje mają założyć, a to już cos.. Byłam też dziś u fryzjerki.. Pojazałam jej pare fryzur ktore mi się podobaja.. potem pokazałam je mamie i teściowej i powiedziały ze bede wyglądała jakbym się nie uczesała.. ale mi i mojemu sie podobaja:D Tu jest pare które mi się podobają.. http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura63555.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura50921.htm http://ikf.com.pl/fryzury-slubne/fryzura36943.htm Chciałabym w tym dniu nie wyglądać jak stara wypindrzona lala.. mam 22 lata i myśle z taką fryzurka do prostej, skromnej sukienki bede wyglądać dziewczęco i świerzo.. A jak wasze fryzurki?? juz jakieś wybrane? Miłego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej;) nam tez zostalo 7 miesięcy;) kupiłam buty i bieliznę;) akurat była promocja;) kamila, pierwsza i ostatnia fryzurka są swietne, też mi sie coś takiego podoba;) bo tez mam 22 lata i chcę wyglądac na te swoje;) kurde, w sumie w dniu ślubu już będę miec 23;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
myslicie ze jak zaczne załatwiac teraz to mam szanse znalezc sale w krakowie na 15 sierpnia 2009? orkiestra by była i kosciół tez.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsza jest sala. Jak masz salę to resztę też załatwisz. Problem może być jeszcze z fotografem i kamerzystą, ale jak się szybciutko za to weźmiesz to pewnie kogoś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam, ze nie masz sali. Zależy na ile osób chcecie wesele, ale wg mnie to będzie trudno ze znalezieniem czegoś. Musiałabyś podzwonić po lokalach i popytać o termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie dołujcie aaaanuli !! Aaaanula jak sie ostro wezniecie do roboty to sale napewno znajdziecie, trzeba chciec! Kraków przecież nie jest jakoś malutka wsia zabitą dechami gdzie jest tylko jedna remiza, kościoł i jedna poczta!!! Jak nie centrum Krakowa to napewno na peryferiach miasta coś znajdziecie!!! Piszesz, ze kościoł by był i orkiestra to juz jest coś! A przecież super sala ale bez dobrej orkiestry to niewypał!!! Podwijajcie rekawy i do dzieła! Zdawaj relacje! Ja trzymam kciuki i zobaczysz że załatwicie wszystko :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
Ja Aloiw 22 czyli Wioleta lat 23 :))) uroczyscie informuje ze od dnia 1 stycznia 2009 zaczelam diete i..... iiii jestem szczesliwa jadam sobie rybke pieczona w folii,razowy chlebek,pije wode,duzo zieleniny,owocow,wymyslam zupki po czym je miksuje,lososia pieczonego zakrapiam cytryna,jedno jajeczko plus slata,ryz,zbozowe wafelki,odrzucilam kompletnie ziemniaki,makarony, i slodycze....pijam pelno zielonej herbaty,gorzka kawe,soja mleko,i czuje sie fajnie,troszke skacze troszke cwicze....jadlospis mam fajny,wymyslam eksperymentuje i czuje sie fajnie :D tylko pyt jak dlugo wytrzymam bez ukochanych frytek !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola zazdroszcze Ci tego humoru! Ja tez tak chce ale brakuje mi chęci i siły! Wiem, że musze wkoncu sie wziac ale nie chce mi sie baaaardzo! Wiem, że moge bo w tamtym roku od lutego do maja schudłam 15 kilogramów a do dnia dzisiejszego przytyłam 10... Przy moim wzroscie (175 cm) waga 75 to norma ale wnerwia mnie moja \'\'opona\'\' i nie chce jej miec, ale coz... Takze gratuluje Ci samozaparcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagroszek
15 sierpień 2009 mam sale, samochod, date w kosciele. kwiaciarke, fotografa, kamerzyste, niedlugo jade po obraczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagroszek
a i jeszcze orkiestre, rejestracje na samochód czekam az przyjda zaproszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaanula
kamerzysty ne chcemy, zdjęcia nam bedzie robil brat narzeczonego bo jest fotografem, tylko ta sala......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam w sumie tozostały zaproszenia, stroje, butki (ale z ich kupne muszę poczekać, aż wybiorę suknię i zamówię więcej materiału, bo buty chcę z tego samego materiału co suknia) tort i wódka (i jeszcze pierdołki, które pewnie wyskoczą gdzieś po drodze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaanula Jak jesteś jeszcze zainteresowana szukaniem sali to napisz do mnei maila (mariolakrolik@vp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×