Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

wrzuciłam fotkę na NK :) tylko nie padnijcie jak mnie zobaczycie hehe... zaraz idę na meczyk naszych siatkarzy,a potem spać,bo jutro znów do pracy... ale te weekendy szybko mijają. Do tego pogoda beznadziejna,właśnie jest u nas burza. też jestem ciekawa jak nasza Betatka :) miłego tygodnia buziaki ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
dziewczyy mam problem.... moj maz juz sluchac mnie nie chce i sie zlosci.... mam ciagle mysli,ze brzydko wygladalam,ze makijaz mi zeszedl,ze zdjecia mam brzydkie,ze dlaczego tak a nie tak..... i sama niewiem czemu tak mysle :( a tak na marginesie mam was na nk ale wiem tylko ktora to kitek,justynka i beatka :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!! justa! fryzurka super:) naprawde Ci w niej ładnie.. chociaż ja wolałąm cie w długich:) to chyba kwestia przyzwyczajenia oka:) Mi wekend jak zawsze szybko zleciał.. jeździliśmy po rodzinie ze zdjęciami które zamówili... i do tego jeszcze teściu miał wypadek samochodowy:/ na szczęscie skończyło sie tylko na ogólnych potłuczeniach i paru siniakach.. echhh ten 13!! aloiw- a ty co kochanie?? ta pogoda chyba Ci nie służy... Główka do góry kochana i pamiętaj że dla swojego męża zawsze jesteś najcudowniejszym promyczkiem... i dla niego nawet po nieprzespanej nocy, z worami pod oczami jesteś księżniczką:) Ja coś po ślubie nie moge wrócić do formy:/ strasznie pogorszyła mi się cera, strasznie przetłuszczają mi się włosy i do tego jeszcze te łamiące paznokice... Czyżby życie małżeńskie mnie tak wykańczało?? ;) Ja mam kolejny dylemat:( nie dostałam się nigdzie na magistra i teraz nie wiem co ze sobą począć:( mam nadzieje że chociaż wyślą mnie na ten staż bo w domu już mi się nie chce siedzieć... Buziaki kochane moje!! Betatka a Ty dawaj znać jaka jest w końcu liczebność Twojej rodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!! pamiętacie jeszcze mnie???!! :):) od czasu zawarcia związku małżeńskiego ja nie mam w ogóle czasu!! na nic!! mimo szczęśliwego wspólnego życia dochodzą jeszcze codzienne obawiązki, które pochłaniają cały mój wolny czas! w zasadzie nie wiele czasu poświęcamy sobie bo jesteśmy w ciągłym ruchu, jedynie póżne wieczory ;) ale nie narzekam, czułam że tak będzie.... :):) i tak jestem bardzo szczęśliwa :):) oglądałm wszystkie wasze fotki na nk i są wszystkie super, mimo że każda z nas jest różna to wszystkie wyglądałyście prześlicznie.. Justynka bardzo fajna metamorfoza i jak na mój gust to w krótkich włoskach Ci lepiej! jakos tak bardziej mi się podobasz :P teraz obiecuję poprawę i bede starała się pisać częściej niż raz w miesiącu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ale tu cisza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeju smutno :( Aloiw22 Ty się dziewczyno niczym nie przejmuj, jesteś śliczna i chyba mocno sie nudzisz wymyślając takie głupoty ;) dla swojego Męża jesteś najpiękniejsza istota na tym świecie, to Ciebie poślubił :) A ja się wzięłam za siebie, chodzę od tygodnia na siłownie i rollmasaże i od razu lepiej się czuję ;] w ogóle dobrze mi w małżeństwie:) jestem szczęśliwa i jak to mój Mąż wszystkim mówi o wiele spokojniejsza i mniej nerwowa niż przed ślubem :) Buziaki Kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga Ty jak się rozpiszesz,to można czytać i czytać :D:D:D jak dobrze,że dziś już jest czwartek... jeszcze jutro i weekend :) nie mogę się doczekać,w końcu się wyśpię i odpocznę. miłego dnia kochaniutkie buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Wy już wszystkie mężatki i już będą pierwszomiesięczne rocznice :) a za niecały rok tak zwana papierowa chyba? :) znacie nazwy poszczególnych rocznic?:) a w ogóle jak wrażenia z życia małżeńskiego?? zmieniło się coś w Waszych związkach?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betatka to nam chyba zagineła na tych wakacjach gdzieś:) Moniczka no i jak sie czujesz po pierwszej miesięcznicy?? Zrobiliście cos zwariowanego?? ;) Mój teraz chodzi na popołudniówki we wtorek wrócił dopiero po 23... wiec zrobiłam super kolacyjke zapijaną alkoholem... troszeczke świeczek dla nastroju:) Potem mój Tomuś pokazał mi jakie cudo sobie sprezentował na miesięcznice.. Kupił sobie X-boxa.. dzieciak jeden:) Po wysłuchaniu jego monologu na temat tego co ta gra potrafi, poszłam się przebra w mój prezent z wieczorku panienskiego:) śliczną koszuleczke, którą on widział pierwszy raz... Zaskoczenie było duże:D no a potem to już cenzura:D Uciekam na ogródek sadzic truskawki... Piszcie kochane co tam u was!! bo taka cisza tu nastała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka to nieźle zaszalałaś ;) ale ten czas leci,dopiero przeżywałyśmy śluby i wesela a to już koniec września prawie... dziś po pracy się położyłam i dopiero teraz wstałam... nie wiem co będzie w nocy,pewnie nie będę mogła zasnąć a rano będą problemy ze wstaniem. Inusia zazdroszczę mobilizacji i chęci,mi się nic nie chce po pracy robić,przychodzę do domu,jem obiad i się byczę :D mam już nowy dowód :) a Wy?? prawka na razie nie zmieniam,bo mi szkoda kasy,a i tak nie jeżdżę,więc nie jest mi potrzebne. Jeszcze muszę zaliczyć jeden bank i już chyba wszędzie zgłosiłam zmianę nazwiska. No i paszport,ale teraz prawie wszędzie wystarczy dowód,więc paszportu też nie będę robić. powiem wam,że odliczam dni do lutego,bo wtedy na koniec półrocznego stażu będę mieć 2 tygodnie wolnego :D już się nie mogę doczekać!! potem pewnie mi przedłużą staż od marca do końca sierpnia. Już myślę gdzie by tu pojechać w lutym :) marzy mi się Paryż. Ale jeszcze pewnie 100 razy zmienię zdanie :D oki kochane uciekam ściskam was mocno :* nasza Gosia to już całkiem o nas chyba zapomniała :( i Asia i Aga,Mongrana :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WROCILAM Z URLOPU!!!!!!! ale minie pare dni zanim przeczytam wpisy z ostatnich dwoch tygodni ;-) Na razie trudnie sie usuwaniem sledzika z nk ale bezskutecznie :-( Uzylam nastepujacych krokow: - zablokowalam wszystko co mozna zablokowac w preferencjach - o czym informuje sam admin nk - usunalam wszystkich znajomych z listy do sledzenia (nie sledze NIKOGO :-D ) - napisalam do admina uprzejme pytanie, czy mozna sie wypisac ze sledzika nie wypisujac sie z nk - nie wiem, czy odpisza, bo penie maja pare milionow takich pytan dziennie ale probuje :-p jesli ktoras z Was zanlazla jakis sensowny sposob na to badziewie to bardzo prosze :-) Sposobu z explorera nie umiem zastosowac (css to nie moja silna strona :-o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:)) coraz mniej juz tu urzedujemy ostatnio:( ja sie przyznaje ze niemam czasu na nic, niby nic sie tak niedzieje a tu ciagle gdzies cos sie zalatwia , jezdzi i do domu przychodzimy tylko spac, nawet chyba ani razu niejedlismy w domu :( juz popadam w ddepresje bo nawet czasu na seks brakuje... wiecej go bylo przed slubem niz teraz hehe mam nadzieje ze szybko to sie zmieni:)) no ale moge sie pochwalic ze kupilismy autka, dla mnie nowego graciaka- mam nadzieje ze go nierozwale za szybko, no a Młody wymienil autko na nowszy model juz bardzej wypasiony:)) no i kasa sie rozeszla szybciutko. z dokumentrami tez bylam zalatwiac :dowod i prawko narazie wymieniam i na dowod mam czekac 2 miechy!!!! masakra... na sesji w plenerze jeszcze niebylismy i ciezko nam idzie zbieranie, swoja sukienke odebralam od czyszczenia i okazalo sie ze wszystkie koronki jakie byly odpadly!!! ehh dzis musze jechac do krawcowej czy da sie z tym cos zrobic. no i tyle sie wydarzylo... buziaki dla Was wsystkich:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo nas 2 tygodnie a wpisow na niecale 3 strony... Szybko nadrobilam :-p Ewelinka - chcoc spoznione, to szczere zyczenia urodzinowe :-D Joostynka - faktycznie duza zmiana! Odswiezajaca :-) Ja stracilam przez urlop chyba polowe wlosow :-o Slona woda, dzikie wiatry i juz koltuny gotowe :-( Rozczasalam dopiero dzis - po kilku tonach odzywki do wlosow :-o Nie wiem co to jest w tych wspolczesnych czasach ale my tez nie mamy na nic czasu... Do konca miesiaca musimy zdac mieszkanie. Nie wiem jak i kiedy mamy sie wyrobic :-o Obiecuje jednak solennie zagladac tu regularnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!!! U nas też z tym czasem kiepsko...Od czasu, gdy wróciliśmy z podróży poślubnej jeszcze nie mieliśmy całego weekendu dla siebie....Bo albo my gdzieś wyjeżdzamy albo ktoś przyjeżdza do nas.. Jutro też jedziemy na wesele... A tak poza tym to w naszym małżeńswie póki co nie ma żadnych konfliktów... jest naprawdę bardzo miło. Muszę przyznać, że lepiej niż przed ślubem ;) ...nie zapeszając ;) Ja dowód odbieram za 2/3 tyg. Też jestem ciekawa co tam u naszej Beatki. A cóż się stało z Gosią, Asią, Monią ,Agą, Kitkiem, Agatką i Wiolą??? Już w ogóle zamilkły...Dziewczynki co z Wami???? Ja lecę szykować obiadek ;) Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Przepraszam za zaniedbania na forum. Wesele choć w niedziele byłłłłooooo super ale strasznie wyczerpujące aż miło odpocząć w pracy co prawda, bo oczywiście na urlopie nie było na to czasu. Najgorsze z tego wszystkiego jest ta wymiana dokumentów na razie nie mam zdjęć ale formularze wszystkie już czekają.Niestety jeszcze nie mam płytki z wesela więc nie wiem jak wszystko wyszło zdjęcia na razie tylko z sesji , Tutaj jeszcze link do galerii picasa http://picasaweb.google.pl/czariusz/SlubAsiIDaniela?authkey=Gv1sRgCOSHiLrd3IWlwAE# jeżeli chcecie sobie pooglądać.pozdrawiam Was i obiecuje poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :* W ogóle to d\ziękuję pięknie za życzonka :*:*:*:* w końcu weekendzik, wróciłam z siłowni i czuję się booooooooooosko :D normalnie aż chce się żyć :) u mnie z czasem po ślubie jest jakoś lepiej, bo się zmobilizowałam i staram się jakoś wygospodarowywać go :) tak żeby nikt nie ucierpiał ;) i dla Mężusia mam czas i dla siebie ;] jakiś czas temu tez po pracy o niczym innym nie marzyłam jak tylko o odpoczynku, a teraz dzień bez siłowni to jakiś taki dziki dzień, więc ćwiczę w domku :D a Mężuś nie narzeka, bo ma szczęśliwą odstresowaną żonkę z kondycją :D:D:D a na seksik to już w ogóle nie może być mowy żeby czasu zabrakło :P toż to najprzyjemniejszy sposób na odpoczynek :) Miłego weekendu Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa ja prawko już odebrałam, w przyszłym tygodniu mam do odbioru dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny, bez bicia przynaję się, że od slubu jeszcze tu nie zajrzałam bo kurcze faktycznie jakos tego czasu nie mam. Nawet zdjęć od fotografa jeszcze nie mam żeby wam jakieś ładne pokazać, ale na pewno jak odbiorę to wrzucę coś na nasza klasę:) wesele ogólnie udane, o 1:15 wyłaczyli nam prąd na sali bo była jakaś awaria w elektrowni, myslałam ze szlag mnie trafi, kamerzysta zwinał sie do domu, na szczescie orkiestra interweniowala i wyszla do gosci z akordeonem i zaczela spiewac a capella, wiec juz nie narzekam, o 2 w nocy spowrotem wlaczyli:0 ale kilku gosci sie zwinelo, jakies wpadki zawsze musza byc, nie dostalismy widelczykow do tortu i kamerzysta tez sie nie bardzio spisal, wkurzal nas ze nie krecil wszystkiego ale mam nadzieje ze film wyjdzie ok, jego przelozonego juz tak opieprzylam ze facet nie wiedzial jak go bronic:) potem pojechalismy naszym cinqucento nad polskie morze zjechalismy prawie cale wybrzeze, ogolnie zrobilismy 1700 km w 7 dni ale warto bylo tak sobie razem pojechac, moj konrad zabral mnie na romantyczny rejs statkiem pirackim na szerokie morze o zachodzie slonca, zorganiozwal wieczor na plazy, z winkiem kieliszkami super bylo. a potem wrocilo normalne zycie, troche szare, bo rozchorowalismy sie oboje i przez tydzien lezelismy w lozku na L4 i taka pamiatka po wakacjach:)))) postaram sie czesciej zagladac bo nie daje rady zapamietac wszystkich watkow pozniej jak czytam. Pozdrawiam serdecznie i przesylam buziaki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Dziewczynki moje kochane ja o was pamietam w dzień i w nocy..... :) Nawet gdy ktoś mnie zbudzi o północy jednym tchem wymienie wasze nicki z kaffe :D :P Po pierwsze Joostynka wyglądasz boskooooooooooooooo!!!!!! Naprawde bosko :) Uważam że fryzjer/ka spisała się na medal :) jak dla mnie fryzurka marzenie .............. Bardzo młodo, kobieco, elegancko, cholernie sexi, ze smakiem i szalenie glamur ;) Gdyby moje włosy się nie kręciły :( już dawno strezliłabym sobie taki fryz :) także uważam że w krótkich ci lepiej :) Aloiw22 ---> uszy do góry jak mówi nasza Monisia :) Wiolu kochana to pewnie chwilowa zła passa..... Uwierz że jesteś najpieknieszą żoną swojego męża :*** Kamilka ---> Najważniejsze że jesteś szczęśliwą żoną :) A sprawy z uczelnią jakoś się ułożą zobaczyć :) Ja też nie dostałam się nigdzie na uzupełniajace po licencjacie ..... odczekałam pół roku i poszłam na nabór lutowy :) Nie było źle :) Jestem pewna że pod koniec września zwolni się parę miejsc :** Ineczka ---> przyjedź po mnie i wyciągnij mnie na siłownie :D Ja teraz jakoś nie mam głowy do tego a chętnie bym poszła...... Nie mogę znaledź pracy a w domu już nie mogę wysiedzieć ...... czasem łapie doła z tego powodu..... i mam już tego dość :( Daggusia ---> ty to sie rozpisałaś :D czekamy na kolejny wpis ;) Beatka ---> ja też czekam na opowieści z 1000 dni i 1 nocy :) Mongranka ----> czekmy na foteczki z urlopu :) Ale ci zazdroszczę .... sama pojechalbym gdzieś jeszcze raz :P Też z przyjemnościa usunełabym tego śledzika :/ Więc jak dojdziesz pierwsza do tego jak to zrobic daj znać :D Elianka ----> popracuje za ciebie z przyjemnością :D Zgadzasz się???? Agusia ----> ja też odbieram dowód za 2/3 tygodnie :D U nas również póki co nie ma żadnych konfliktów .............. jest naprawdę superrrrr Lunek ---> ty moja immieniczko kochana :) Śliczne zdjęcia ..... naprawde bardzo ładnie wyglądasz :) Ślubu w niedziele nie są takie złe :P Agati22 ---> Świetny pomysł na taka wyprawę nad morze :) zawsze chciałam tam pojechać :) We dwoje własnym autkiem ....... bez żadnego pilota ...... my i natura ................. :P Pozdrawiam Was kochane i całuje wszystkie mężatki z sierpnia :**** ❤️ 09.08.09 ❤️ Nasz cudowny dzień ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) u nas też niestety ni ma na nic czasu... ostatnio mój miał wypadek, nic mu się nie stało ale przez cały tydzień siedział z kuzynem i robili samochód... tak to jeździmy też do nas na działkę i staramy się iść do przodu z budową domku:) już coraz bliżej końca ale kasy coraz mniej:) zdjęć nie mamy jeszcze żadnych... wkurza mnie to troche no ale cóż... dowód i prawko mam mieć za 2 tygodnie... mam lenia... a taka ładna pogoda... szkoda tylko że czasu brak na korzystanie z niej.. pozdrawiam.... Justynka.... wyglądasz ślicznie w nowej fryzurce:) Lunel, fajne autko mieliście do ślubu:) i śliczny bukiet:) [kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitek_
U mnie? Dużo pracy Mój mąż urlopu na razie nie dostanie. Jest 50% szans na to, że za 6 tygodni w końcu pojedziemy na wczasy/podróż poślubną. Jak nigdzie nie pojadę odpocząć to chyba wpadnę w szał. Ogólnie u nas po ślubie jak i przed. Poza tym co chwile nam się coś nie udaje i już mam tego serdecznie dość, no ale nie będę się o tym pechu rozpisywać. W każdym bądź razie mam nadzieję, ze przyszły rok będzie dal nas bardziej łaskawy. Joostynka - nie wiem, mnie się bardziej podobałaś w tych dłuższych włoskach. Ina - u mnie też dużo ruchu. Aerobik standardowo 3x w tygodniu. Do tego zapisałam się jeszcze od października na taniec brzucha (2x w tygodniu). A w domku czasem jeżdżę na rowerku stacjonarnym. Mongrana - czekam na fotki z urlopiku. Śledzika też bym się chętnie pozbyła. Agati A gdzie miałaś wesele i jaka firma Wam kamerowała? Dagaa U mnie też na razie brak zdjęć. Miały być 2 tyg. po sesji a będą miesiąc po. Już 2x odbiór fotek był przekładany. Też mnie to już wkurza. Przestaje mi już zależeć na tych fotkach. W pon. mamy odebrać fotki, jak zaś przesuną termin odbioru to się wścieknę już. A czy Ty też miałaś foto z firmy M z Rudzicy? (z tego co kojarzę to chyba mieliście od nich kamerę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam ,że się poprawię i to robie. Kurcze dzisiaj jestem po całej nocy pracy, jutro też na 14-tą do pracy mijamy się z mężusiem w domku....kurcze że tez mi się zachciało pracować na zmiany......dzisiaj on na nocke poszedł więc ja siedzę przed komputerkiem i sobie zdjątka z sesji oglądam i wybieram, które wywołać.Sesję mieliśmy za darmo za spóźnienie kamerzysty pozostało tylko płytkę nagrać i zanieść gdzieś do dobrego fotografa. dagaa mnie budowa domu przeraża, dopiero na wiosnę chcemy zacząć a ja juz mam obawy,kurcze dobrze że Ty masz już to prawie za sobą. pozdrawiam Was buziaki Dziękuje zaciepłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki :) Lunek śliczne zdjęcia :) bardzo ładnie wyglądałaś!! jesteś na NK?? bo my wszystkie tak i może chcesz dołączyć :) szkoda,że już niedziela :( szybko lecą te weekendy :( poza tym idzie jesień i pewnie z każdym dniem będzie chłodniej :( przez zamieszanie związane ze ślubem lato mi za szybko zleciało :( a urlop będę mieć dopiero w lutym,bo chcę sobie cały który mi przysługuje po stażu wziąć na raz,będzie tego 12 dni,więc wtedy może uda nam się gdzieś wyskoczyć. wstyd się przyznać,ale jeszcze nie wyczyściłam sukni :D ale nadrabiam zaległości i jutro zanoszę do pralni. Mam nadzieję,że mi nie zniszczą,bo wszędzie jest na moją odpowiedzialność. Ale chcę już próbować sprzedać,więc czysta musi być. Mam nadzieję,że spiorą się buraczki,w które wdepnęłam podczas słynnego pocałunku na stole :P idziemy niedługo na obiad do teściowej,wkurza mnie ostatnio i na pewno nie powiem do niej mamo dziś :D ale tak sobie myślę,że z czasem będzie jeszcze trudniej,więc może lepiej się przemóc i wydusić to z siebie... zazdroszczę wam budowy domków. My musielibyśmy wygrać w lotto,żeby mieć kasę na dom. uciekam już,życzę miłej niedzieli,buziaki ❤️ a i dziękuję za opinie w sprawie fryzurki :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejuś za chwilkę do pracy lecę ale mnie te pracujące weekendy denerwują. Joostynka1985 jestem na NK Joanna Grzegorczyk piotrków buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunek - nie mozna Cie namierzyc na nk. Masz jakies gwiazdki przy nazwisku, czy zablokowalas sie w wyszukiwarce? Zdjecia z urlopu wstawie, jak mezus pojedzie na targi - bede sie sama nudzic jak mops, to bede miala zajecie :-p Na razie tyramy od switu do nocy nad przeprowadzka i dostajemy stopniowo napadow paniki, ze czas ucieka... Co gorsza mama mieszane uczucia wobec nowego mieszkania - zal mi opuszczac te katy, to miasto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! My wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy do domu. Ogólnie wesele było udane :) Nie wiem kiedy odespię ten weekend ;) Mi też się Justynka podoba w tej krótszej fryzurce!! Asiu nie tylko Twoim marzeniem jest taka fryzura ;) Mam ten sam problem! :> Justynka nie jesteś sama!!! Moja suknia też wciąż jest brudna...mało tego wisi w mieszkaniu u rodziców... Ostatnio moja mamcia stwierdziła, że spróbuje ją sama wyprać :> bo nie ma zaufania do tych pralni...zobaczymy co z tego wyjdzie... Lunek śliczne zdjątka!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejuś nie wiem zmieniałam ustawienia na nkMichalska Joanna Piotrków może zmiany muszą się przetworzyć nie wiem. Wczoraj w pracy myślałam, że nie wytrzymam 8 godzin wysłuchiwania jakie ludzie mają problemy dzisiaj podobnie dopiero w środę wypocznę. Zrobiłam dzisiaj zdjęcia wreszcie i w końcu musze ten wniosek zanieść. Męża jak zwykle nie ma znowu sama no nie licząc Was.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wpiszecie tylko moje imię i nazwisko to pojawi się moje zdjęcie biegnę na plaży takie ujęcie troszkę z dalsza to na wydmach dzisiaj pozycja 15 ale jutro to może się zmienić.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×