Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moon__

Kto bierze ślub w sierpniu 2009 ?

Polecane posty

hej hej:) agnieszka, fajna sukienka;) moja się szyje, w poniedziałek idę na pierwszą przymiarkę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieshko82 suknia bardzo ładna,rzeczywiście wygląda na ecru,na pewno na żywo jest jeszcze ładniejsza.jak dla mnie taki welon również odpada.ja w ogóle nie będę mieć welonu :) tylko woalkę ;) właśnie złamałam moje wielkopostne postanowienie i zjadłam jedno mini ciasteczko :D zaraz zrobię z 50 brzuszków to spalę hehe :) miłego wieczorku kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Dziewczyny sukienki macie piękne...Mam nadzieję że zobacze fotki z ślubu jak wy będziecie w nich ślicznie wyglądać... I życzę wszystkich wszystkiego naj naj naj z Okazji Dnia Kobiet:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno zobaczysz fotki,mam nadzieję,że wszystkie się zobaczymy na zdjęciach po ślubie,pewnie za pośrednictwem naszej klasy ;) do mojego ślubu zostało równiutko 5 miesięcy :) już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOBIETKI!!!! 🌼 Wszystkiego Naj życzę Wam w dniu Naszego Święta ;) ❤️ Ja też mam nadzieję, że zobaczę Wasze zdjęcia po ślubie :D Mój suwaczek pokazuje już 4 miesiące 24 dni :> Jeszcze trochę i zacznę przechodzić załamanie nerwowe ;))) W sumie też już nie mogę się doczekać!!! Miłej niedzieli Wam życzę!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!! Wszystkiego NAJ z okazji naszego swięta:D Śliczne są te wasze sukienki!! zazdroszcze że już macie wybrane.. Ja juz miałam pare sukienek które niby już na 100% chciałam mieć, ale jednak mój gust zmieniał się jak pogoda za oknem:) no i teraz jestem jak na razie w punkcie zero.. ale jutro jade do paru salonów i mam nadzieje ze może wreszcie coś \"upoluję\" :D Oj ale ten czas leci!! a ja jeszcze pracy licencjackiej nie ruszyłam:/ oj krucho cos z tym bedzie.. Ale mamy jż wybrane obrączki:) Z firmy Łazur.. takie klasyczne.. potem wkleje zdjęcie.. Tylko jeszcze ich nie zamówilismy bo strasznie teraz złoto poszło do góry i babeczka taka spoko była że będzie dzwonić jak potanieją.. Podobno teraz w ciągu 3 tygodni cena poszła o 400zł na parze w góre.. Uciekam laseczki bo jeszcze na nauki dzisiaj pędzimy na 14ta.. taki łądny dzień a my 3 godziny w kościele:/ Masakra!! To do później laseczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Joostynki
trochę z opóźnieniem ale odpisuje To nie chodzi o fascynację tylko o to po co sie to robi czyli żeby sie czegoś nauczyć a konkretnie npr może być przydatne w życiu nie po to żeby sie fascynować tylko po to żeby świadomie planować rodzinę :-O Nie chodzi o tłumaczenie się jakiejś kobiecie bo tu się zgadzam nikt nie ma prawa ingerować w tego typu sprawy ale chodzi o to żeby z takiej poradni wynieść coś co się może przydać dla siebie a skoro już musisz chodzić to czemu nie nauczyć się robić tych wykresów (to wcale nie jest oglądanie majtek 5 razy dziennie bez przesady) przecież może Ci się to przydać.To ze te poradnie są przesiąknięte katolickim myśleniem to fakt ale przecież nie musisz kupować wszystkiego. Jestem na tym samym etapie i tak sobie myślę że jeśli się już chodzi to można przynajmniej na tym skorzystać.... Kitek----mój post jest zupełnie nieadekwatny do Twojej sytuacji ale Twoja sytuacja jest też nieadekwatna do większości sytuacji narzeczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No Justyna do mojego ślubu też zostało 5 miesięcy:)))) My dziś jesteśmy po bardzo intensywnych zakupach weekendowych.... Nie są one związane ze ślubem, ale z naszym domeczkiem:) A w ogóle kupiliśmy sobie rybkę hehehe i mój Jerry oszalał.... Wiesz tajemnicza osobo nikt cię nie zapraszał na to forum...a jak masz sie zamiar tutaj wymądrzac to spadaj.... Miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj laseczki, nie ma co się denerwować na naszą \"tajemniczą koleżankę\".. To jest forum i każdy może tu wyrażać swoje poglądy czy nam się to podaoba czy nie.. Wyraziłyśmy się dostyć wyraźnie że nie podzielamy jej zdania w tym temacie i starczy.. Ona też dosyć niesłusznie ruszyła na Joostyne a to tylko świadczy źle o niej.. Każdy może mieć swoje poglądy na każdy temat i nie należy przez to sobie na kimś pojeżdżać.. Ja też zgadzam się w 100% z Wami.. to jest moja sprawa, moje życie i niewyobrażam sobie żeby jakaś kobieta (bardzo często bez jakiegokolwiek wykształcenia w tym kierunku) wymuszała na mnie zrobienie takiego kalendarzyka bo inaczej nie da mi zaliczenia poradni.. to jest dla mnie absurd!! Jeśli chce mi udzielić jakichkolwiek porad w tym temacie, to powinna tylko ograniczyć się do podarowania mi ulotki omawiającej jak prowadzi taki kalendarzyk.. a ja MOGĘ ale NIE MUSZĘ z tego skorzystać i tyle... A jak Wam minął nasz dzień?? Jakieś miłe niespodzianki?? Mój T dał mi dzisiaj kilogram winogronka zamiast kwiatka:) Ten to ma pomysły.. A co do nauk to dziś była totalna katastrofa!! Godzinę produkowała się na temat podziału miedzy cielesną a duchową stroną związku.. A do tego mówiła takim altem że jeszcze piszczy mi w uszach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale każda z nas napisała, jaki ma stosunek do poradni. A tajemniczy gość uwziął się tylko na Joostynkę. Bez sensu. Dobra, olać anonima, może się odczepi i pójdzie se na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.. olać:) Wyraziła swoje zdanie i oby dała spokój bo i tak nic nie wskóra.. Ja uciekam niuniu.. Jutro wypad na suknie:D Buziaki i dobranocka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja stanełam w miejscu jeszcze ten ksiąsdz mnie dobił. Sukienka i obraczki wybrane ale nie zamówione, zaproszenia na całe szczescie tez wybrane a nie zamówione, o ciescie i reszczcie to nawet nie wspomne bo sie nie rozgladałam. na nauki to chyba jaz na weekendowe pojdziemy bo nie ma zbyt duzo czasu, poradnia po cichu sie nie przejmuje kolezanka z pracy wspominała ze jej mama ma uprawnienia i moze mam bez problemu podbic (mam nadzieje ze tek tez bedzie). a msza jestem załamana, załatwiliśmy juz znajomego ksiedza to 1/4 sukcesu bo gorzej z kosciłem, Piotrek stwierdziła ze u niego jak nas ten jego proboszcz wyrolował to napewno tam nie chce juz miec nawet jesli bedzie inny ksiądz bo nie bedzie sie denerwował co proboszcz sobie znowu wymysli w ostatniej chwili a u mnie proboszcz bez problemu sie zgodził zeby inny ksiadz odprawiał msze ale gorzej z godzina bo albo 13,00 13,15 13,30 albo 17 a to jest albo za wczesnie albo za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki widzę że trochę tu się dzieje. Co do tej poradni to zgadzam się z wami że nie powinni nam kazać robić tych kalendarzyków tylko mogą nam powiedzieć co i jak a czy chcemy z niego korzystać to powinno od nas zależeć, ja chyba sobie pomierzę z miesiąc żeby zorientować się jaki mam cykl. W końcu zrobiliśmy krok do przodu z naszymi przygotowaniami- zamówiliśmy obrączki. Był taki wybór że zgłupieliśmy i stwierdziliśmy że najlepiej będzie zamówić najzwyklejsze i już się grawerują tylko późno je odbierzemy bo zamówiliśmy w Radomiu bo taniej i za parę płacimy 637zł. Przymierzyłam też kilka sukienek i w tej wyglądałam najlepiej http://www.pphmercator.com.pl/main.php?action=kolekcje&id_kat=1&id_podkat=20# ale jak ją zobaczyłam na zdjęciu to w ogóle mi się nie podoba dół był trochę inny mniej wystawało tej koronki dzisiaj jeszcze popatrzę w wawie. Kolejny krok jaki zrobiliśmy to wypisaliśmy zaproszenia prawie 60 myślałam że ręka mi odpadnie. Dobra zbieram się połazić trochę za sukienką. Trzymajcie się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) wczoraj nie miałam neta a Wy tak się rozpisałyście :) co do tego anonima to nie zwracam uwagi,niech sobie idzie na forum dotyczące naturalnych metod,my tu o ślubach rozmawiamy :) załamałam się bo od 2 tygodni się głodzę,tzn jem o wiele mniej niż przedtem i nie przekraczam 800-100kalorii a waga stoi... tzn niby czuję trochę luzu w ciuszkach,ale waga ani drgnie... jak za miesiąc nadal tak będzie to masakra,chyba mi zostanie odsysanie tłuszczu :D a początkiem kwietnia idę ściągać miarę do sukni i będzie masakra :( może jeszcze coś drgnie do kwietnia. My 20 marca odbieramy obrączki. Zaproszeń na razie mi się nie chce wypisywać,bo jeszcze i tak nie rozdajemy,więc mam czas. W ogóle to mi się odechciewa wszystkiego od tej pogody :( śniegu u nas nasypało i ciągle pada :( jutro wracamy o Rzeszowa z Piotrkiem i siadam do mojej pracy mgr,bo to już przestaje być zabawne :( mam czas do końca marca a napisałam 20 stron. Muszę się zmobilizować :) miłego dnia kochane,uciekam do sklepu po jakieś dietetyczne jedzonko (które i tak nie działa hahaha) pa buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Joostynka
Hej nie zgadzam się na nikogo nie ruszyłam tylko grzecznie kulturalnie rozmawiam od tego jest forum i zapewniam że jestem na właściwym. To jednak z Waszej strony jest więcej niemilej atmosfery :-O Po prostu chciałam na ten temat porozmawiać bo do niedawna tez myślałam jak Wy że to bzdury itp itd jeżeli odmienne zdanie tak Was drażni i nie potraficie normalnie rozmawiać i podawać argumentacji to co tu robicie??Żeby sobie przyklaskiwać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzamy z tobą dyskutować,jeżeli bierzesz ślub to pisz jaką masz suknie a nie o tym,że poradnia małżeńska to cud świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Marcia21 Możesz pokazać jakie bedziesz miec obraczki?? I gdzie je kupiłas w Radomiu? Bo ja jak jade do ostrowca to jade przez Radom to bym może zajechała:) W Wawie tak leje dziś ze masakra, ja mam dość...Jurek zabrał mi wszystkie parasolki(bo były w samochodzie) i musiałam zalozyc kurtke z kapturem w której wyglądam jakbym miała kondom na glowie..hehhee Ale grunt że uchroniłam moje loki przed wilgocią:) U mnie przygotowania do ślubu stoją w miejscu... Joostyna1985 Powiem ci z ja w mojej diecie jestem malo wytrwala...Nie jem duzo...bo to ograniczyłam i po 18 tesh nie jem...ale raz na jakis czas zdaza mi sie jakies ciasteczka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Joostynka
Nie piszę że poradnia to cud świata jednak myślę że informacje które stamtąd mogą pomóc po ślubie bo chyba bierzemy ślub nie tylko żeby się pokazać w super sukni zrobić weselicho itp ale chyba tez po to żeby potem mieć rodzinę itd no ale widać tu się gada tylko o sukniach przygotowaniach a o tym się już nagadałam na innym forum więc życzę miłego życia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloiw22
hejka dziewczyny :)) Zlinczujcie,zabijcie biedna aloiwke...ale ja anonimowi przyznaje troszke racji.... pelno jest dziewczyn,baaa kobiet,ktore nie sa wstanie powiedziec nic o swoim ciele,mam kolezanke ginekologa,ktora nieraz tylko zalamuje rece jak przychodza 16-po co ? oczywiscie po tabletki..ale kiedy zapyta sie o pierwsza miesiaczke,date zakonczenia ostatniej,niestety nie pamietaja. Ja mialam tylko nauki,bez poradnii,napewno jest to denerwujace jesli ktos karze!bo nie zaliczy nauk...czyli nie zrobisz wykresu,nie dam ci zgody na slub-to juz kpina,zenada. Kitek-ty to juz mezatka :))) powinnas byc szefowa forum :P:)) a co do twojego zajscia w ciaze i problemow,moja siostra rodzona nie dosc,ze miala pozamaciczna,stwierdzili,ze nie bedzie mogla miec dzieci bo jej dominujacy jajnik nie pracuje dobrze...to gdy juz zaszla i pojechala do lekarza,stwierdzil ,ze plod obumarl.....hmmhmh na 10-14 kwietnia ma wyznaczona date porodu,wszystko jest super,chlopak zywiolowy,tyle,ze kazda wizyta to byla prywatna i sporo kasy wydala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Marcia21 Jak będziesz znać może dokładny adres to daj znać:) A co do piosenki to taka typowa miłosna...Moja siostra ją bedzie mieć na pierwszy taniec... My jeszcze nie mamy pioseneczki na pierwszy taniec aloiw22 Ja ci powiem że ja bym się cieszyła ze ta 16 przyszla po tabletki znaczy ze w tej glowie nie jest az tak pusto... Ja jeszcze nie byłam w poradni i mam nadzieje ze trafie na kogos normalnego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 sierpnia 2009 a udało Ci się już coś zrzucić ? bo mi ubyło ok 1-2 kg i stanęło.. od dziś piję dodatkowo czerwoną herbatkę,2 razy dziennie po jedzeniu,może coś się przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
Do Joostyna Powiem ci że tesh 1-2kg moze troszke czuje po ciuchach....ale nie jakoś tak oszałamiajaco...Mój Jurek twierdzi ze schudlo mi sie:) Mi to ostatnio taka kobitka mowila ze najbardziej sie chudnie tydzien dwa tygodnie przed slubem zaczyna sie stresik i moze dlatego:) Ja zamierzam moze przejsc Kopenhadzka diete ale to dopiero po swietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloiw22 Ja nie wiem co to się dzieje. Co chwilę słyszę, że babki teraz mają straszne problemy z zajściem w ciążę. Ja też mam coś nie tak z jednym jajnikiem. Ostatnio przy okresie strasznie mnei bolał. Nawet się cieszę, że idę do tej kliniki, bo w końcu zrobię mi badania i mam nadzieję, że w końcu będzie wiadomo co mi jest i będę mogła zacząć leczenie. Mam nadzieję, ze obejdzie się bez inseminacji lub co gorsza in vitro. Marcia21 Piosenka w sumie nie jest zła, ale jak dla mnei trochę za wolna i za smętna. To moje zdanie, a jak wiadomo każdy ma inny gust. To moja piosenka :http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=SZwhrFEVFY8 Ale zastanawiam się nad inna, jutro na kursie tańca muszę się dowiedzieć, jaki tytuł tej piosenki, co ostatnio mi się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitek ja też ciągle słyszę o tego rodzaju problemach, sama też mam problemy z okresem,hormonami itd ale mam nadzieję,że uda mi się urodzić dziecko. Po ślubie będę się szczegółowo badać i wtedy może coś więcej się wyjaśni. 8 sierpnia 2009 jakoś damy radę :) ta kopenhaska dieta to chyba jest drastyczna? ja póki co stosuję dietę którą sama wymyślam :D oby do kwietnia mi coś ubyło,a jak suknia będzie się już szyć,to później można trochę poeksperymentować,najwyżej suknię się trochę zwęzi przez samym ślubem :) właśnie idę coś przekąsić,bo już mi żołądek daje znak,że chce jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8 sierpnia 2009
No powiem ci że kopenhadzka jest bym powiedziała bardzo drastyczna...Bynajmniej dla mnie....Zreszta najlepiej jak to jest 14 dni przez które nigdzie nie wychodzisz i w ogole....Bo przy tej akurat nic nie wolno ani gumy ani piwa... ja to pewnie zaczne palic znowu... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym się bała,że mi się zrobi słabo albo coś :( wole już nie robić takich drastycznych eksperymentów. Może mi się uda schudnąć stosując dietę taką jak teraz. Miłego popołudnia choć pogoda straszna ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×