Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikimikimiki

jakie mialyście objawy jak zaszłyście w ciążę karmiąc jeszcze dziecko?

Polecane posty

Gość Tola

Czesc Dziewczyny,

Jak udalo Wam sie zajsc w ciaze gdy 1sze dziecko wciaz karmilyscie duuzo piersia? Z mezem staramy sie o drugiego bobasa ale jak na razie nie wychodzi. Pierwszy syn ma 8,5 mca. Probowalam troche mu ograniczyc kp aby jajniki ruszyly i owulacja ale on jest cycusiem mamusi i bardzo krzyczy jak nie ma cyca w poblizu. Osiagnelam przerwy nawet 6h ale w nocy budzi sie dosc czesto na karmienie, wody nie chce za bardzo pic. Od 5,5 mca zaczelam go BLW i teraz ma juz 4 zeby co umozliwia mu dosc jadne jedzenie. Zjada sporo, ale karmienia piersia sie nie zmniejszyly. Dodam, ze nie podaje mu wcale mleka modyfikowanego ani kaszek czy sloiczkow. Caly czas jestem na dragach Pregnacare dla matek karmiacych, zalecil mi je GP gdy na poczatku ciazy zaczely bolec mnie stawy. Chcialabym karmic podczas drugiej ciazy. Od jakis 2 tygodni odczuwam male skurcze jajnikow tak jakby cos tam sie zadziewalo. Czy tez mialyscie takie doswiadczenia zanim dowiedzialyscie sie o drugiej ciazy? Znajoma opowiadala mi , ze gdy karmila nawet tylko w nocy to nie zachodzila w ciaze. Musiala kompletnie odstawic od cyca aby w koncu zajsc. Nie chce zachodzic w druga ciaze kosztem pierwszego dziecka, bo widze ze bardzo tej piersi i kontaktu wciaz potrzebuje. Jesli macie ochote podzielic sie pierwszymi objawami ciazy podczas kp to chetnie poslucham. Ja nie mialam zadnych objawow podczas pierwszej ciazy procz braku okresu. Mam 36 lat i niedowage 52,5 kg na 172cm wagi. Bede wdzieczna za wszelkie komentarze i zycze powodzenia w zachodzeniu w ciaze podczas kp i utrzymania pokarmu podczas drugiej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Tola to chyba zależy od organizmu, ja karmilam 2 miesiące tylko cycek i zaczęłam wprowadzać po cycku mm na karmienie przed spaniem - ba nic, więc cały czas pierś i jedna butelka po piersi na noc i zaraz okres dostałam... 

Po 2 porodzie to samo, ledwo zaczęłam butelkę podawać i już okres dostałam...

Bratowa karmi 5 miesięcy a mała przesypia po 8 godzin w nocy to też mówiła że okres chyba dostaje. Ale żadna z nas nie ma niedowagi, jesteśmy normalnej budowy ciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×