Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna mloda soon..

05 lipiec 2008 LACZMY SIE..!!

Polecane posty

Gość panna mloda soon..

czy jest moze ktos ,kto bierze slub 5 lipca 2008? Zostalo nam nie duzo czasu...DOPISUJECIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
Hej ja mam slub 5 lipca:) Juz niedlugo a czas szybciutko nam leci co? Stresujesz sie juz?Ja mam dziwne sny ze ;z niczym nie zdazylam przed slubem i trzeba bylo przelozyc i takie tam podobne:( A przygotowania jak wam ida?Juz wszystko zalatwione? U mnie oprocz obraczek to chyba wszystko. Pozdrawiam goraco🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
halooooo?🌼 Czyzby juz nikt oprocz nas nie bral tego dnia slubu? Piszcie podzielmy sie naszymy obawami:) Ja to mam coraz wiekszego stresa:) No czekam az ktos sie odezwie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
No chyba tylko my dwie:) Ja mam jeden minus bo mieszkam za granica a slub mam w polsce i przylatuje tylko 2 tyg.przed slubem.Wszystko zalatwiam miedzy urlopami albo na telefon.Zostalo mi jeszcze 1.Przymiarka sukni 2.kupic buty i bielizne 3.kupic dodatki 4.wybrac bukiet dal sibie i na podziekowanie rodzicom 5.kupic przypinki dla gosci 6.kupic balony,bibule...takie tam ozdoby do domu 7.zrobic grawer na obraczkach,bo te juz mamy 8.fryzura probna + makijaz 9.wizyta na tipsy 10 wizyta na pedicure 11.wybrac menu w lokalu 12.zamowic transport dla gosci 13.kupic wodke weselna+zawieszki 14.wybielanie zebow u dentysty 15.spowiedz przedslubna 16.NOI WIECZOR PANIENSKI ...!!! (najwazniejszy punkt hah ) Myslisz ze sie wyrobie jak stane na glowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
zapomnialam dodac ze koszmary nocne mam juz od jakiegos roku,a teraz to budze sie w nocy co 2 godziny !!! KOSZMAR!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
No cos ty az tak mecza cie koszmary?!! No mnie az tak nie:) A to ja sie tak nie rozpisywalam ale tez musze to samo jeszcze zalatwic. TEZ mieszkam za granica i przyjezdzamy 2 tyg. przed slubem:D Nie martw sie napewno ze wszystkim zdazymy,kolezanka rok temu brala slub i tez tak przyjezdzala 2 tyg przed i spokojnie sie wyrobila(a jeszcze gosci zapraszala....) Ale jest w tym jeszcze taki plusik ze w tym zabieganiu jeszcze zgubimy pare kilo do subu:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
a na ile przyjezdzasz?My na miesiac ale mysle ze to i tak za dlugo. Odbierzemy plyty i penie wyjedziemy:)Moj slub 17 a twoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
Ooo...to fajnie sie sklada.A juz myslalam ze jestem sama biedna na tym swiecie a tu okazuje sie ze nie :) Troszke mnie pocieszyals :-) My przyjezdzamy az na 1.5 miesiaca,zaraz wsrode lecimy jeszcze do egiptu na tydzien :-) Nie wiem jeszcze co to bedzie z moja praca bo nie chca mi dac az tak dlugo wolnego :-/ Slub mamy o 14.00 wiec jak ty bedziesz przysiegac to ja to bede miala juz za soba uuff.. A co do koszmarow,to juz od dawnam nie mecza,np .ze ide w zielonych butach do oltarza,albo ze jest burza a ja mam tylko czarny parasol,albo ze zapomnialam o slubie a tu goscie juz sie zjezdzaja..Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
No to wczesnie masz ślub,ale ci dobrze a ja jeszcze bede musiala sie pocic:( No ale coz tu tak panikowac przeciez kazdego w zyciu to czeka no nie:D Kazdy musi to przezyc. Mnie to najbardziej stresuje to zeby wszystko sie udalo,zeby orkiesra fajnie grala,zeby goscie dopisali (a z tym to roznie bywa) Zaprosilismy 120 osob ale liczymy na 100. A moge wiedziec w jakim jestes kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
Ja tez sie tym martwie,zeby wszystko sie udalo i wogole.My mamy wesele z tzw.pompa :-) zaprosilismy ok 220 osob lacznie z dziecmi ale licze ze ok 50 a moze i wiecej odpadnie. ja chyba musze sobie walnac ze dwie piecdziesiatki przed slubem na stresa haha Ja jestem w Irlandii w Dublinie.Troszke mam problemy z praca bo nie chca mi dac az 6 tygodni wolnego,co najwyzej 4.Ale jak chca to niech mnie zwolnia to sobie znajde cos innego,a i jeszcze odprawe miesieczna mi musza zaplacic:-) A ty gdzie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiooo
A ja jestem w Belgii. No ja mam nadzieje ze problemu z urlopem nie bedzie ale tutaj ludzie w lipcu wszyscy maja urlopy wiec chyba bedzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
No ja tez mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
Chyba tylko my dwie bierzemy w tym dniu slub....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
Albo wszystkie sa tak zabiegane ze nawet nie maja czasu wejsc na kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minti
ja też 5 lipca ślubuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
No czesc! Juz myslalysmy ze tylko my dwie slubujemy w tym dniu:D A jak u ciebie juz wszystko pozalatwiane?A stresik delikatny juz jest...? panna mloda soon- znow mialam dzis sen ze nie mialam butow do slubu a juz trzeba bylo wychodzic :/ I mialam zalorzyc czarne!!! Wkorzaja mnie juz te sny!!! Pozdrawiam goraco🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
marti000 - a co ja mam mowic, jak mnie juz drecza takie koszmary dlugi czas ???!!!! Ostatnio to juz wogole spac nie moge,budze sie co godzine !!! Nie chce nawet myslec co bedzie w noc przed...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Ja tez mieszkam w anglii i i tez biore slub 5 lipca w polsce :) mam polowe rzeczy nie zalatwionych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marti000
to co ci jeszcze zostalo do zalatwienia?Ale mam nadzieje ze sukienke masz???:) Oj niewiele czasu zostalo rowniutki miesiac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam 5 lipca i już nie raz miałam koszmary senne że nie zdążyłam na własny ślub że zapomniałam iść do fryzjera jejku schizy mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda soon..
nie przejmujcie sie dziewczyny,kazda z nas tak ma niestety.takie sa uroki slubu :-) Powodzenia wszystkim zycze i jak najwiecej przespanych nocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apteczka
slub 5 lica a obraczek nie mamy - nawet zamowionych - jutro to bede robic --- przez internet - mam nadzieje ze zdaza dla nas zrobic bo jak nie to sie zalamie :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apteczka
dziewczyny jak samopoczucie??? Jeszcze tylko 15 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giaurka
:D my tez 5 lipca będziemy sobie ślubować... jeszcze tylko 10 dni :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiooo
No i juz po ..... cos sie nikt nie wypowiada?Jak tam dziewczyny udalo sie wszystko.Ja jestem bardzo zadaowolona wszystko sie udalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×