Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczekującaaaa

Co mysleć o takim pracodawcy??? Doradźcie

Polecane posty

Gość oczekującaaaa

Mam problem, może Wy pomożecie mi go zrozumieć. 4.04. byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, rozmowa była z prezesem, który wydawał się zainteresowany moją osobą i stwierdził że mogę liczyć na tą pracę. powiedział że odezwą się do mnie po weekendzie. Tak tez się stało w kolejny wtorek zadzwonił sekretarka i umówiona zostałam na czwartek poczym w czwartek zadzwonił i powiedziała że prezes musiał wyjechać i rozmowę odwołał. Ponieważ sekretarka twierdziła ze rekrutacja jest w toku, więc czekałam na odzew z ich strony. W ubiegłą środę tj. 7.05 zadzwoniła ponownie i umówiła mnie na 9.05. I tu znów 9.05 zadzwoniła z przeprosinami że prezes musiał wyjechać i skontaktuje się w przyszłym tygodniu ze mną. Dodam że to miała być 2 i ostatnia rozmowa na której chodziło tylko o dogadanie szczególów.Niewiem co mam o tym myśleć? Czy dostanę w końcu ta pracę? Czy nie? Może jakby nie chcieli mnie zatrudnić poprostu powiedzieliby: dziekujemy? A tak to niewiem co będzie? Najgorsza jest ta niepewność. Wolałabym wiedzieć , nawet jakby powiedzieli NIE. Co myślicie o takiej sytuacji? Zadzwonić do nich w tym tygodniu jeśli się nie odezwą? Czy dac sobie spokój? troche sie zamotałam ale mam nadzieje że zrozumiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezesi tak mają
że ich nigdy nie ma, ale skoro nierzetelnie podchodzi do Ciebie, to odpuściłabym sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczekaj jescze
ja tak bedzie jeszcze 1 albo 2 to olej.jak cie informuja to chyba luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
mówicie : olej ich Tylko łatwo powiedzieć, zalezy mi na tej pracy to jedna z lepszych ofert jakie mi się trafiły. Najgorsze to że nierozumiem ich zachowania: jeżeli potrzebują pacownika to powinni to szybko i sprawnie załatwić a nie takie podchody robić. Większośc osób mi doradza, żeby zadzwonić jeżeli się nie odezwą w tym tygodniui poprosić o wyjaśnienie, czy to dobry pomysl, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huragopter
nie poddawaj sie jeszcze,ktos dobrze napisal ze prezesi tak maja,czesto wyjezdzaja,odczekaj jeszcze ze dwa tygodnie i zacznij sie rozgladac za nowa oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trajkocze sobie
szukaj dalej moze cos lepszego sie trafi a jak nie to moze jeszcze zadzwonia ,chociaz to nie dobrze jak pracodawca wie ze ci za bardzo zalezy i jestes na kazde jego zawołannie :P ajak pani jeszcze raz zadzwoni powiedz ze termin ci nie pasuje bo jestes umowiona juz w tym czasie na inna rozmowe i mozesz byc najwczesniej 2 h pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
Większośc osób mi doradza, żeby zadzwonić jeżeli się nie odezwą w tym tygodniui poprosić o wyjaśnienie, czy to dobry pomysl, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
co masz na myśli pisząc : czy nic na tym nie tracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uważasz
że to dobry znak, że sekretarka dzwoni i uprzedza , że prezesa nie będzie? Często jest tak, że idzie sie na wyznaczona godzinę i dzień, a tam ktos mówi, że szef bedzie za trzy godziny albo za trzy dni i to dopiero doprowadza do szału. Poza tym myślę, że prezes nie jedzie sobie gdzieś ot tak, tylko "w interesach", dzięki którym firma ma co robić. Jeśli zależy ci na tej pracy, to może poświęć jeszcze trochę cierpliwości i poczekaj na kolejna rozmowę. wiem, ze dla szukajacego pracy czas jest cholernie ważny, ja sama zawsze chciałam wiedziec wszystko juz na pierwszej rozmowie, ale czasami warto było poczekać. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ja bym sobie dala spokój i szukała dalej, narazie się martwię, ze to juz dwa dni od rozmowy a jeszcze nie oddzwonili... ale jak przeczytałam Twój wątek, to już sie nie martwię.. a Tobie zycze powodzenia:) a co to za firma jesli mozna wiedziec.. moze ja tez bede czekala miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
rozumiem cię doskonale, tylko że te rozmowy miały byc już 2 i obydwie zostały odwolane, zaznaczam ze od 1 rozmowy minął już ponad miesiąc. Jeżeli pracownik jest potrzebny, to niewiem czy zwleka się 1,5 m-ca żeby go zaprosić na kolejną rozmowę czy przyjąć do pracy. Z drugiej strony może zależy im na tym żebym to była Ja, bo jak nie to już dawno mogli zadzwonić i poinformować ze już kogoś mają lub wogóle nie zadzwonić. Sama już newiem co o tym myślec, rózne filmy sobie wkręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Z tego co napisałaś to jest jakaś mała firma.Od kiedy sam szacowny i tak zajęty pan prezes zajmuje się rekrutacją???Na Twoim miejscu poczekałabym dzień lub dwa i zadzwoniła do tej "super"firmy z prośbą o wyjaśnienie całej sytuacji.Albo sie nie doczytałam ,albo nie napisałaś na jakie stanowisko składałaś cv.Pozadrawiam odezwij się co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnk
szef to jakis palant udaje zapracowanego-ciekawe czy jak bedzie wyplata to tez zapomni ac co to za firma ze lepsza praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekującaaa
to kancelaria radców prawnych, ma swoje siedziby w kilku większych miastach: Katowice, Kraków,Warszawa. Stanowisko na jakie aplikowałam to : pracownik działu administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBUUUUUUUUUUUUUUU
e ytam zaden tam cud jesli cie nie przyjma nie ma czego zalowac koles ma wysokie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×