Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pantalonik

co moze pomoc mojemu kiciusiowi??

Polecane posty

Gość pantalonik

na glowie i w okolicy ucha mojego kociska ostatni (co jakis czas) pojawiaja sie jakby strupki ... weterynarz za kazdym razem daje mu zastrzyk i mowi ze to moze byc uczulenie, niestety on nie wie na co :O dziwi mnie fakt, ze leczy kota nie wiedzac na co, za to kase bierze:O pomozcie! co to moze byc? czy czyjs kot mial podobni i co to bylo? co mu pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na początek
zmień weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
zmienie, zmienie tylko moze ktos wie co to moze byc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
ale obrozki przeciw pchlom nie nosil? bo najwiekszymwrogiem kotow to sa wlasnie te obrozki ze srodkami przeciw pchlom -moze ocieral sie o jakies rosliny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
nie nosi takiej obrozki o rosliny to pewnie jakies zahaczyła... dziekuje za namiary na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A możesz powiedzieć czy Twój kotek drapie się po uszach i trzepie glową jakby miał wodę w uszach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
co prawda nie zauwazylam ,ale moze robila tak kiedy nie widzialam... a no co takie zachowanie moze wskazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kot kiedyś miał coś takiego i jeśli dobrze pamiętam, to lekarza mowił, że to grzybica albo świerzb (nie jestem pewna, bo mała jeszcze byłam). Może po prostu zapytaj lekarza, czy to może być coś takiego?? Tylko już innego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespecjalnie się znam na weterynarii, ale gdy mój kociak miał świerzb to miał w uszach takie czarne "strupy" - tak to wyglądało. Ale świerzb to dość prosta sprawa do wyleczenia, lekarz powinien to rozpoznać bez problemu... Idź lepiej do jakiegoś innego lekarza, i to szybko bo pewnie kociak też nie czuje się za dobrze z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiakaa
moja kotka pewnego czasu miała ten sam problem. okazało się,że to uczulenie od karmy. wszystkie karmy reklamowane (whiskas itp.) są nie zdrowe dla naszych pupili. może być to również uczulenie na jad po pchle. sprawdz,czy nie ma insektów na ciałku. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×