Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak się zastanawiam

Po czym poznać ze zakupione na Allegro perfumy nie są podróbą?

Polecane posty

Gość tak się zastanawiam

Zakupiłam na allegro perfumy. Zastanawiam się czy są oryginalne. Nie mają hologramu. Po czym poznać, że są ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po cenie
tak kup sobie diora za 80 zł - kpina! Jak oryginał to średnio jest tańszy 20-40 zł niż w sephorze, czy douglasie. Reszta to ściema. Nawet na bezcłowkach perfumy są niewiele tańsze od tych w perfuriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź numer, który jest wytłoczony na tekturowym opakowaniu, z tym, który jest na spodzie buteleczki. Chociażby. Plus cena rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
ja tez tak sieuraczylam perfumami za 120zł :O na allegro - obrzydliwyflakon -babelki powietrza na szklanym opakowaniu -no i ten wstretny mydlany zapach fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj -kase allegrowicz zwrocil, widocznie nie ja pierwza sie nacielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 120 zł za butelke perfum
a biedne dzieci głodują i nie mają co do ust włożyć, co za znieczulica i brak serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
heloł, ja sobie zapracowałam na te 120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
Heloł! Nie po to tyle obciągałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
czy to wazne jak zapracowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
numer się zgadza:) cena 120zł za 50ml. zapach wydaje mi się nie odbiegać od oryginału:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwróć uwagę na szkló flakonika.Musi być krystalicznie czyste, bez pęcherzyków powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomizer powinien być idealnie zaciśnięty posiadając równomierne zagniecenia dookoła. Wiele podróbek zamykanych jest niechlujnie, a efekt maskowany jest poprzez nałożenia pierścienia (podczas sprawdzania należy go zsunąć). Kolejnym elementem jest etykieta. Co prawda sprawdzenie jej bez porównania z oryginałem nie przyniesie efektów, jednak należy spróbujmy zwrócić na jakość etykiety. Powinny być one wysokiej jakości. Farba nie może schodzić pod wpływem nacisku paznokcia. Można też sprawdzić jak perfumy działają na nadruk na etykiecie. Wiele podrobionych etykiet niszczy alkohol zawarty w perfumach. Dla osób mających dobry wzrok można pokusić się o przyglądnięcie się zawartości pod światło w poszukiwaniu paprochów i innych zanieczyszczeń. Oryginalne perfumy są rozlewane w sterylnych warunkach, nie ma, zatem prawa być żadnych zanieczyszczeń. Wracając jeszcze do opakowań, należy pamiętać, że fałszowane są zazwyczaj popularne marki perfum, których opakowania są łatwe do podrobienia. Niektóre perfumy mają bardzo skomplikowane opakowania, np. z hologramami. Tego nie jest łatwo podrobić a na pewno nie jest to tanie. Fałszerz działa jak przedsiębiorca i kieruje się maksymalizacją zysku – podrabia to, co najłatwiej jest podrobić a omija produkty trudne do podrobienia, choć oczywiście wszędzie mogą być wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się zastanawiam
dzięki:) wygląda na to, że mam oryginalne perfumiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantalonik
aha, i zazwyczaj podrabiane sa te wieksze pojemnosci perfum, zwlaszcza tych drogich bo tych malych to im sie nie opłaca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×