Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

____________

Internetowe zauroczenie....miłość...real...?

Polecane posty

Przychodzisz w mojej wyobraźni i w snach. Ofiarując szczęście usypujesz z niego mój świat. Kreujesz sny, płonące ogniem pragnienia. Skrywając czerwień słońca, budzisz zmysły… pocałunkami ciepłego zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy internetowa jeżeli tylko na płaszczyźnie sieci to nie jeżeli net jest tylko sposobem na poznanie kogoś i potem przeniesienie tego do reala to już bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
też pytam, bo ja rozmawiam z pewną dziewczyną już od dluższego czasu i raczej nie widzę szans na zadne spotkanie.i mam taka sytucję, ta osoba wyslala mi bardzo niewyrazne zdjecie, a jak pisze ze skoro sie zdecydowalas wyslac mi zdjecie jedno to czemu nie mozesz drugie i odpowiedz jest zawsze nie bo nie.tak jak by cos jest nie tak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalon a gr a
ja sie wypowiem, sama go zaczepiłam na gg jesienią 2007, za 2 tygodnie przeprowadzam się do niego, ślub w tym lub przyszłym roku. na poczatku mi się nie podobał a potem...sama nie wiem...dziś tęsknie i czekam na każdą chwilę z nim... a więc jest to możliwe. świat idzie do przodu, dawniej ludzie nie mieli neta wiec nie mieli mozliwości kogoś tak poznac. dziś można, korzystajcie, ale ostrożnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... No a co mam opowiadać? :) Z każdym przetrwałam po kilkanaście miesięcy i było świetnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy przetrwałam? Piszesz tak, jakby wcale nie było świetnie :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To on się odezwał...na początku takie tam ...rozmówki... ale trwa ta znajomość kilka m-cy, spędzamy po kilka godzin dziennie...nasze życie podporządkowane jest ...w zależnosci od wolnego czasu po pracy.... nagle mnie zaskoczył, bo nalega na spotkanie...mam dylemat, nie chcę się rozczarować! i nie o urode i wygląd tu chodzi, ale o moje wyobrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie moge czytac o takich "milosciach" mam obrzydzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko mam nadzieje, ze wam sie uda:0 spotkajcie sie jaknajszybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak...rozpaliłam faceta... i nie wiem co teraz zrobić? udawać niewinną? dziecinada...a nie chodzi mi o łóżko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prawdziwa milosc a nie taka co nam sie tylk wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zabrakło mi słowa. :p Chciałam napisać "przeżyłam". :) I było rewelacyjnie z każdym z nich. :) A skończyło się... no cóż... długa historia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche wspomnień tamtych dni
przerabiałam już to i powiedziałam sobie nigdy więcej! długa historia ale tak w skrócie, wyhaczył mnie rok temu, dzieliło nas 700 km najpierw przyjaźń, potem stwierdził, że to coś więcej, czułe słówka, długie rozmowy przez telefon, na gg, planowanie wspólnych wakacji pojawiła się inna, ja na bok, potem ta inna zniknłęa, powtórka, same problemy i nerwy, było miło, cudownie, no ale... koniec, rozstaliśmy się jako wrogowie... Kurczę, tesknie za nim, to w końcu rok z nim, każda chwila, a on "obok" mnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Może jeszcze się spotkacie, przeżyjecie coś pięknego...on zrozumie, że jesteś ważna albo ta jedyna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda wdowa za mąż wyjść gotow
szukam sponsora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×