Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hermiona_1

capivit piekne włosy

Polecane posty

Gość hermiona_1

Hej czy ktos z Was uzywal może preparatu Capivit piękne włosy. Czy wart go kupic i jak dlugo trwa kuracja. A moze znacie jakies inne warte polecenia preparaty. Mam cienkie wlosy ktore szybko sie przetluszczaja a ostatnio rowniez bardzo wypadaja. Doradzcie cos prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka86
tak naprawde to ten preparat dopiero niedawno sie pojawił,zaczełam go stosować kilka dni temu i zobaczymy jakie beda efekty,ma bardzo dziwny sklad calkiem inny od pozostalych preparatów,jestem tech farmacji i czesto "probuje na sobie roznych specyfikow"zwykle kuracja takimi preparatami trwa 3 miesiące i dopiero widac efekty:))mam nadzieje ze przestana wypadac mi wlosy bo po stosowaniu Belissy poprawil mi sie tylko wyglad paznokci.Jesli chodzi o cene capivitu to moim zdaniem nie jest zla,ok 20 zl za opkowanie ktore starcza na miesiac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caviska
Ja osobiście stosuję ten suplement już prawie miesiąc, tzn. kończę 1 opakowanie. Całkowita kuracja trwa 3 miesiące, i jak już ewelka86 powiedziała, dopiero wtedy mogą być widoczne rezultaty. Ważna jest też regularność, tzn, aby codziennie brać tabletkę i nie zapominać ;) Ja osobiście póki co wielkich rezulatatów nie widzę, ale włosy wypadają 2 razy mniej ,takie mam wrażenie, a zanim zaczęłam brać Capivit to po prostu było straszne, włosy wypadały mi garściami. Oj tak, teraz wypada ich o wiele mniej i są jakby bardziej zadbane ;) Ale pamiętaj, że nawet jeśli nei zobaczysz rezultatów, suplement ten zawiera wiele ważnych witamin itd. które na pewno nie zaszkodzą Towim włosom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×