Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissAX

co może sie zdarzyc?

Polecane posty

jestem z facetem 2 miesiace. ja mam 25 lat on 27 . teraz jedziemy na wspolny weekend pozwiedzac i mamy wpsolny pokoj a nawet jedno łozko. a nigdy nie było nic wiecej poza pocałunkami i jakims dotykaniem ogolnym, ale strefa intymna i wogole chocby biust to nigdy nic takiego nie było... jak myslicie czy w ten weekend bedzie taki jak zawsze czy moze cos sie zmieni???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
To chyba zależy do tego, na co będziecie mieli ochotę i na co przyzwolicie. A stresujesz sie ta sytuacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz no nie wiem dziwnie sie czuje, niektorzy faceci to po miesiacu juz by zdarzyli dziewvzyne cała zmacac, co nie mowie ze to dobre.. ale jak widac jest nieco inny :) jest cudowny naprawde.. ale stresowac to bede sie dopiero jutro wieczorem, jak razem połozymy sie w 1 łozku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Czy obawiasz sie tego, że posuniecie sie dalej? Czy może uważasz, że to dziwne, że do tej pory tego nie zrobił? Przyznam Ci sie szczerze, że ja z moim jesteśmy w tym samym wieku i w zimie byliśmy w tej samej sytuacji...:-)Też się stresowałam, ale było całkiem fajnie. Nic czego bym nie chciała sie nie stało.:-) Trochę śmielszych pieszczot i tyle:-)Ja sie przejmowałam, jak to będzie rano, bez makijażu i takimi pierdołkami:-)Ale zupełnie niepotrzebnie, on nie zauważył różnicy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za podniesienie na duchu :) nie stresuje sie tym dlaczego jeszcze nie było nic wiecej, bo sama uwazam ze nei ma sie po co spieszyc :) mam nadzieje ze bedzie dobrze ;D dziekuje ci bardzo :* buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Fajnie będzie;-)A w razie czego, to winko strzelcie na dobry sen;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha2
ile ty masz lat kobieto... piszesz jakbys miala 17... facet to facet, chociaz najbardziej romantyczny, "inny niz wszyscy :P " lubi sex. chyba ze jest niesmialy to bedzie liczyl na twoj pierwszy krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty piszesz jakbys był niewiadomo jaki odwazny i jakbys kazda 17 stke zaliczył :) moze lubi seks ale nie chce za szybko, nie kazdy jest taki sam ;];] wez to pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha2
wiec jesli tak uwazasz moze miec jakies kompleksiki;) wydaje mi sie ze ty tego chcesz wiec jakos daj mu to do zrozumienia;) zycze powodzenia i przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mam kompleksow ;D po prostu wiesz... bede z nim w 1 łozku a zawsze był taki dystans.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×