Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

penumbra

jak postępować z prawdziwym facetem?

Polecane posty

Gość Psedłonim
Czy aby kob ieta w teszircie i pastuszych spodniach może się mienić kobietą? Ę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdonim jedno jest pewne, ty z prawdziwym mężczyzną nie masz nic wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
To wiadomo nie od dzisiaj, Doprawdy. :-) Ciekawi mnie jedynie, skąd Ty to wiesz? Spuścisz się przede mną z tej tajemnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Sukienka, moja miła p. Justynaaaa, jest atrybutem kobiecości, nie jej istotą. Sukienka nie jest warunkiem dostatecznym, ale warunkiem koniecznym bycia kobietą. :-) Popatrz po babskiej części miasta - dżinsy, dżinsy, dżinsy. Za grosz kobiecości. Za grosz zalotności... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak służąca i dziwka w jednym z jaśniepanem dwa wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warunkiem koniecznym? jak raczej tego zwrotu nie używam, tak : buahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
O! Skoro p. Justynaaaaa się upiera, to jestem! Doprawdy - zmieniam zeznanie. Ty nie masz racji. Ja jestem prawdziwym mężczyzną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Wcale Ci się nie dziwię, Kirene. W końcu jesteś przecież kobietą, a pojęcie warunku koniecznego i dostatecznego jest kategorią matematyczną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wareunek dostateczny to by było "jeżeli coś nosi sukienkę, to jest kobietą", a konieczny "jeżeli jest kobietą, to nosi sukienkę". skoro oboje lubimy sie czepiać, to o spódnicach mowy nie było :P Czyzby spodnice kobiece nie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Moja droga Kirene, ja napomknąłem jedynie o jednym z warunków koniecznych, które osobnik płci "pięknej" powinien spełniać. O warunku dostatecznym bycia kobietą nawet się nie zająknąłem. Przynajmniej jak na razie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psedłonim
Co zaś się tyczy spódnicy, Kirene, cóż dobrze dopasowana do kobiecej figury spódnica za kolano, z zachęcającym rozcięciem na łydeczce, to jest właśnie to! Ech, rozmarzyłem sie na samą myśl o takim widoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
ja w temacie :) generalnie ostroznie. nie gadac za duzo. potrzeby komunikowac prosto. jak nie chce gadac - nie drazyc tematu i zajac sie soba. czasem przytulic, czasem cos ugotowac, czasem pochwalic, czasem dobrze dac du..y ;) nie ufac i liczyc na siebie - ale w kazdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po kiego grzyba
mi facet, na którego nie mogę liczyć? Po jaką cholerę mi ktoś, komu ja mam z drogi ustępować, tańczyć na paluszkach wokół pana i władcy nie dostając absolutnie nic w zamian. To może lepiej napiszcie panowie-samce alfa, jakie sa korzyści ze związku z wami, co możecie dać kobiecie, a nie tylko czego wymagacie. Jestem nawet lekko ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooqawdasda
idealna dziewczyna dla faceta to ich mama tylko ze wersja mlodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×