Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia_21

pierwsza minetka!!!

Polecane posty

Gość karolcia_21

wczoraj mój facet po raz pierwszy z zyciu zrobił mi minetkę. Nie współżyjemy, jestem jeszcze dziewicą a minetkę wyobrażałam sobie jako coś niezwykłego. A tu klapa, nie czułam prawie nic, może lekkie podniecenie, ale ni eudało mi się dojść, choć mój facet jest doświadczony i bardzo się starał. wydaje mi się, że potrafię osiągnąć orgazm tylko w wyniku masturbacji. Na pewno nie byłam skrępowana i zdenerwowana gdyż nie wstydzę się swojego ciała i jego reakcji. Martwię się, że cos jest ze mną nie tak. Czy tez miałyscie podobnie na początku??? proszę o szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś wie
kobieto połowa kobiet ie potrafi osiagnąć orgazmu. skup się bardziej na sytuacji powiedz dokładnie facetowi co ma robic i będzie bordze...o olej to dziewiczenie!!!IDX NA CAŁOŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_21
no myślałam o tym, ale boję się bólu. Jak on mi wkłada palec to czasami jest to dla mnie dośc bolesne i dlatego każę przestać. Mój facet coraz częściej pyta się kiedy to zrobimy, ale nie jestem przekonana. Boję sie ciązy, bólu, może niedostatecznie go kocham... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjgjhgjhgj
musisz szczerze porozmawiac ze swoim facetem.dokladnie znasz te miejsca ktore najbardziej cie podniecaja wiec powiedz mu o tym.poprowadz jego reke i juz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor wektor
Słuchaj karolcia, to ja twój facet. Wiesz wczoraj minetka mi nie wyszła bo byłaś wczoraj nie ten... teges trochę, no coś jak makrela zepsuta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_21
heheh dobre, wszystko byłoby ok kochanie, tylko od kiedy ty potrafisz po polsku mówić? wczoraj jeszcze potrafiłeś tylko po angielsku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor wektor
Ja sybko sie ucyć, karolca, dla ciebie wszystko, nawet tą makrele dzisiaj wszamie, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliglota
karolciu a powinien po francusku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia_21
heh... no tak, tylko jak na razie ta dyskusja nie rozwiązuje mojego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamirabelka
6h ?! i co on Ci tak dlugo robil? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to były 2 dni w hotelu ;-) lizał lizał i lizał z przerwami na spanie :-) a ja sobie oglądałam tv bo mi sie już to nudziło;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×