Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaniemama

Cyfrowka ..

Polecane posty

Gość pytaniemama

Kupilam aparat cyfrowy NIKON L18 i tragedia ;/ gdy robie normalnie zdjecia (tryb automatyczny) - zdjecia wychodzą okropne ;/ Dopiero musze sie niezle w ustawieniach pobawic zeby zdjecie wyszlo ladne ;/ i tak gdy robie zdjecia ludzi - musze wybrac opcje PORTRET, gdy na dworze przy sloncu - OPCJE PLAZA itd. kurwica mnie bierze bo co to za przyjemnosc robic zdjecia gdy non stop musze cos zmieniac w ustawieniach ;/ CZY TO NORMALNE W NOWSZYSCH APARATACH ? Mam starego OLYMPUSA D-545 ... jak na dzisiejsze czasy zdjecia robi srednie, jednak w nim nigdy nic nie musialam przestawiac ;/ no tylko w nocy gdzy zdjecia sie robilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniemama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbi a ty co
tez kuplam sobie porzadna cyfrowke i robi okropne zdjecia w trybie auto, a czasem potrzebuje szybko zrobic zdjecie i :O moja kolezanka ma stara cyfre, jedna z pierwszych, chyba cos ok 2mln pikseli ma ale w trybie auto robi sliczne zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniemama
No wlasnie i mnie to wkurza ... no bo kurde ... chcesz tu zrobic szybko zdjecie i dupa, wychodzi ci zamazane itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycyfra
Powiem wam coś , mój syn za swoje cięzko zarobione pieniądze kupił też dobry,drogi aparat (lato ,miały być cudne zdjęcia)-owszem po odpowiednim ustawieniu morze , zachody i inne uroki natury są faktycznie piękne...Ale,żeby zrobić foto komuś z rodziny potrzeba wiele ustawiania i zanim zdjęcie jest zrobione model robi takie znudzone miny,że szkoda gadać.Nigdy więcej takich nowości,mój stary analogowy aparat górą. Profesjonalne cyfrówki są dla profesjonalistów i osób bardzo cierpliwych,które mają czas i ochotę wyczekiwać aż robaczek z ziemi wylezie...Pozdrawiam i mimo wszystko życzę Wam pięknych ujęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle mysla
No ale wlasnie takie kombinowanie w ustawieniach sprawia kazdemu fotografowi najwieksza radosc ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×