Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolcegabbana822

Do znających się na ubezpieczeniach pilne......

Polecane posty

Gość dolcegabbana822

Witam, czy ktos może się orientuje jak wyglada sprawa w przypadku gdzie mąż oraz żona nie pracują, i nie są zarejestrowani nigdzie w żadnym Urzędzie pracy itd, zreszta nigdy nie byłam ani mąż. Do tej pory korzystam z usług lekarzy tylko prywatnych klinik. Nie długo urodze dziecko , zdaje sobie sprawe jako nie zarejestrowana, nie ubezpieczona będę płacić całość, ale jak to jest z dzieckiem , bo takie ubezpieczenia są raczej obowiązkowe, nie? gdzie mam go ubezpieczyc i wogule , gdzieś wyczytałam że obojętnie czy rodzice są ubezpieczeni dziecko do 18 roku zycia jest obęte ubezpieczeniem, czy to prawda>? i jak to jest z becikowymi jak obojga są bezrobotni, nie zarejestrowani>? dzienki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaaaa
sorki ,a z czego żyjecie?nawet na bezrobociu nie jesteście ubezpieczeni?to żadnych praw, niestety, nie macie.Dziecko też nie, chyba że oddacie, to będzie pod opieką państwa i wtedy przysługująmu wszystkie przywileje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
Niewiarygodna nieodpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana822
he he :) widziałam że padnie takie pytanie, nie narzekam na brak pieniedzy, nie pochodzę również z Polski , moi rodzice są za granicą i są na tyle bogaci( nie chwale sie_) tylko odpowiadam na pytanie:) że mam w dostatku pieniedzy, dostaje regularnie, oraz żyje z oprocentowania w banku jakie mam naliczane co miesiac , z oddaniem dziecka trochy przesadziłaś 😠 ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po cholerę pytasz
o ubezpieczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po cholerę pytasz
i jeszcze o becikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana822
dla czego nieodpowiedzialność???? stać mi nato żeby po urodzeniu moja dzidzia miała 10 pediatrów na zawołanie inie tylko, słuchajcie nie chodzi o kase, bo ją mam.chodzi mi o prawo, ale skoro macie być tak zimne, to dziekuje , w poniedziałek dowiem sie u prawnika, myslałam że są tu osoby zyczliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
No to leczcie sobie to dziecko z własnych pieniędzy a nie wyciągajcie łapę po nasze. W życiu żadnego podatku nie zapłeciłaś w Polsce, ale ci się zachciewa ubezpieczenia. Takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
Ale becikowego to ci się zachciewa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
Też mi mentalność: pieniędzy mam po pachy, ale jak dadzą jakiś zasiłek, to czemu nie.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wraeddd
dolczegabbana82-----kogo Ty się tu pytasz, jak tu siedzą same zakompleksione , grube żmije, którym nie wiedzie się w życiu i zyją tylko z tego co dostana od Państwa, darmozjady!!! Dla was odpowiedzialnośćia jest żebrać po urzedach, życ z aliwentów, biedne zazdrosne żebraki, styd!!!! Mieszkam w Londynie i nawet wstyd mi sie przyznać że jestem Polką, żalosne krowy, smierdzace ....a walcie sie wy razem z swoimi bękartami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
I jak cię stać na prawnika to po cholerę zadajesz pytanie bandzie ignaorantów na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostaniesz nic. Natomiast możesz iść do PZU i tam wykupić dla dziecka i siebie ubezpieczenie miesięczne, kosztuje 50 zł. Na każda osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
A nieodpowiedzialność - jak ci się urodzi wcześniak z porażeniem mózgowym wymagający pobyty w szpitalu przez pierwsze pół roku życia to nawet tych twoich lokat nie starczy, żeby za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana822
Ups! co za policzek. Skąd tyle jadu w was? mimo wszystko dziekuje za pomoc:) oraz życze dużo szczęscia , zdrowka, i powodzenia, i uśmiechu:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraed....., ale czy przypadkiem autorka nie robi z siebie jednego z tych darmozjadow? Nie odprowadza skladek, ale chce siegac po nasze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
Brednia. Ubezpieczenie w PZU da ci dostęp do specjalistów ale nie pokryje leczenie szpitalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
A ja ci życzę, żebyś jutro nie miała wypadku samochodowego i nie wylądowała ze skomplikowanym złamaniem końćzyn i ciężkimi urazami wewnętrzymi w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam o szpitalny a odostepie do podstawowego leczenia. Jak sie zarejestruje w PUP ma pełne ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
Bo twój mały móżdzek nie pojmuje nawet, ile bulnęłabyś za leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddvvv
Nefrytkowa - znowu wykazałaś się błyskotliwością. Skoro lasencja nie pracowała w życiu w Polsce, ani zdaje nawet nie jest obywatleką RP gówno jej da rejestracja w UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma obywatelstwa to nie zarejestruje się. Natomiast aby sie zarejestrować nie musiala wcześniej pracować. Chyba mylisz zarejestrowanie się w PUP z prawem do zasiłku. Jej nie będzie przysługiwal zasilek ale ubezpieczenie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna być takim
darmozjadem, na dodatek związałaś się z typem podobnym do ciebie :P jesteś z tych , którzy nawet swoich bogatych (jeżeli to prawda) rodziców puśczczą z torbami :P Lenie, leserzy, nieodpowiedzialni smarkacze, którzy funduja se dziecko :P:P:P Praca nie hańbi, uwierz, że pracuje się nie tylko dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana822
a hhujjj waam w dupe i kamieni kupe wam i waszym dzieciakom które biedne bede musieli płacić za grzechy popewnione przez ich jeeebniettych rodziców, zycze wam samych nieszczesc oraz duzo śmierci w rodzinie, za to wasze polskie zastrane myslenie glupie stare krowy utrzymujace sie z zasilków, stojacych w kolejkah po marne groszy od państwa , wy polskie złodzieje i kto was wpuscił do nas do UE, zasmierzdiale zlodzieje nie chce sie wypowiadac jaka opinje macie tu u mnie skąd pochodze gdzie pracujecie na czarno oraz okradacie nam domy, won z mojego kraju , pracujecie w swojim biednym , tyle smierdzieli teraz jest tu polacy ha ha ha do piet nie dorastacie nam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbhgkuyoii
no teraz to przegięłaś. zresztą sama siebie obraziłas teraz, jakies polskie korzenie w tobie są, i jesli tak mysliusz o polsce i polakach, to wypierdalaj z tad. nikt cie tu nie trzyma na sile, my tez tutaj nie chcemy tak prostakow.won szmato!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcegabbana8222
a pieeerdoool sie do kwadratu szmatławcu zakuurwiały,, TO ŻE twoja stara urodziła cie puszczajac sie z żólem z dworca nie tlumaczy niczego, jeszcze raz hhuuujjj ci w dupeee ścierwaku polski, smierdzacyyyy zlodziejuuuu idz, powstałeś z kazierodztwa w czasach wojny, jak my mój ukochany kraj palil polaków. ruchhajjj sie w styk ty dziiiwkkko jeebaaan a taniiaaa kurwoooo.ammen pilnuj lepiej swoich bekartów z zespołem durnowantej kuurwyyy matkiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×