Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość się że ja

Moja mam domyśla...

Polecane posty

Gość się że ja

współżyje z moim chłopkiem...Jesteśmy razem dwa lata,mamy po 17 lat... Wszystko było wczoraj i od wczoraj dziwnie sie na mnie patrzy komentuje coś... Mówi że mi skończy wszystko że musi ojcowi powiedzieć.. Masakra ja nie wiem co mam robić... Dzisiaj przyszła do mojego pokoju zdjęła prześcieradło i założyła nowe bo rzekomo było brudne jak powiedziałam gdzie ja nic nie widzę to ona ,,Może już wytarłaś '' I mówi powiem ojcowi bo ja nie mam zamiaru głupich domysłów mieć.. nie wiem co mam zrobić?? Strasznie mi źle.. płakać mi sie chce jest mi przykro ;( co ja mogę? pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babay
ty to raczej za wiele to nie mozesz moze twoja mama naczytala sie gazet albo za duzo tv oglada. jedynie co to mozesz ja zapewnic ze nic zlego nie robicie , moze niech tez twoj chlopak za dlugo u ciebie nie przesiaduje a zwlaszcza wieczorami. moze twoja mama po pewnym czasie zmieni do niego nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu na chwile
Moze spróbuj porozmawiać z Mamą? Nie wiem, nie znam Twojej Mamy. Ale seks z ukochanym chłopakiem, kiedy ma się 17 lat to moim zdaniem nic złego i nie ma co robić takich cudów z prześcieradłami i skarżeniem Tacie. Sama ma córkę, i mam nadzieję, że w wieku 17 lat będzie miała jednego kochanego i kochającego chłopca, z którym po jakimś czasie zacznie współżyć. Nie chciałabym tylko, żeby w takim bardzo młodym wieku mieli dziecko, więc chcioałabym rozmawiać z Nią o antykoncepcji. Powodzenia, nie robisz nic złego, spróbuj porozmawiać z Mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu na chwile
Jeszcze sobie myślę,że to odkrycie dla Twojej Mamy może być szokiem. Dla Niej jesteś małą córeczką, a tu nagle dokonała takiego odkrycia :) Dlatego porozmawiaj bez kłótni, o ile możesz, i wytłumacz, że Ty kochasz tego chłopaka. A On Ciebie. Możesz też odwołać się do młodości Mamy i Taty - przecież oni też kiedyś zaczynali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie uważasz
że mając 17 lat i decydowac sie na sex to nie jest za wcześnie ? Przecież sie uczycie, a w razie wpadki ? Na pewno twoja mama się martwi, że jesteście tacy nieodpowiedzialni ... Nie mowię już o tym, że te piękne lata, beztroski ... sobie skróciliście A poza tym co to za sex ukradkiem w nerwach, żeby ktos nie wszedł ... eeeeeeeeeeeehhhhhhhhh Po co przyspieszac cos na siłę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooooo
martwienie się a takie durne zachowanie to dwie różne sprawy. jak się martwi, powinna z córą pogadać, zapytać jak sie zabezpieczają i w razie czego polecić ginekologa (dziewczyna moim zdaniem powinna iść ze swoim chłopakiem żeby się czuł współodpowiedzialny). obecne zachowanie matki nic dobrego nie przyniesie, a jedynie pogłębi przepaść między nią i córką :-o a seks 17-latków to nie tragedia! powiedziałabym, że to całkiem normalne i zdrowe. autorko, może porozmawiaj z mamą, powiedz, że dbacie o to żeby nie zajść w ciążę, że się kochacie, że jest wam dobrze i jej zachowanie tylko szkodzi waszym relacjom? powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 lat
stanowczo za wczesnie.. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papier ścierny
17 lat za wcześnie? Czy wyście na głowę poupadały? Maryja urodziła Jezusa mając 12 lat. A wy mówicie że 17 lat na sex to za wcześnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggggg
moja kuzynka też mówiła "my nic złego nie robimy" jak ich matka nakryła i urodziła jak miała 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJCU
omg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej niech powie OJCOWI
dla twojego dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś podobnie
głupiego juz dawno nie slyszałem [a seks 17-latków to nie tragedia! powiedziałabym, że to całkiem normalne i zdrowe.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiscie że
za wcześnie Sex to dopelnienie uczucia, a nie coś co robi się w ukryciu i w dodatku z poczuciem winy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ... Nooooo
Ciekawe dlaczego za mąz jednak wychodza dziewczyny ktore sa cnotliwe, a nie te drugie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się że ja
ooo ile ciekawych wypowiedzi... Za wcześnie ? kocham swojego chłopaka i wiem ze to właśnie ten Nie czuję się jakbym robiła z nim coś złego tylko źle się czuje przez zachowanie mamy nie wiem co moge zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooooo
no proszę, a co jest głupiego w seksie 17 - latków? to już nie są dzieci, choć wierzę, że wiele osób chciałoby w ten sposób ich widzieć, zwłaszcza rodzice :P a jeśli ludzie podchodzą do sprawy rozsądnie - antykoncepcja - to naprawdę, nie ma o co robić afery. i na litość boską! są chyba gorsze rzeczy niż urodzenie dziecka w wieku 18 lat!! a co do wychodzenia za mąż przez cnotliwe dziewczyny... buahahahahahaha... ŻADNA ze znanych mi mężatek nie była dziewicą w dniu ślubu, a niewiele wyszło za swojego pierwszego faceta, zazwyczaj miały od 2 do 10 partnerów przed mężem, więc jakieś kretyńskie teorie macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... Nooooo
[. ŻADNA ze znanych mi mężatek nie była dziewicą w dniu ślubu,] To zalezy kto jakie ma towarzystwo :-D Bzdury piszesz dziewczyno i tyle. Dorosniesz to zmienisz zdanie. Ale jak taka jesteś mądra to 17-latkowie mają wpadke ... i co dalej wg ciebie. Konsekwencje ich postepowania musza ponosic oni. Nie maja nic, mieszkania, pracy ... czyli środków do utrzymania dla siebie i dziecka ... więc co dalej ... I nie mów mi, że się zabazpieczją i nie ma mowy o wpadce, bo to nastepna brednia (wybacz, ale to prawda) w twoim wykonaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam że jakas mama pisała tu pare dni temu na forum że jej 17 letnia córka chyba zaczęła się seksić i że jest w szoku, nie wie co robić .....może to twoja mama :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ................. Nooooo
Równiez się z toba nie moge zgodzic dziewczyno, nie masz racji. Przeciez 17 -latki to nie dorosłe osoby, nie maja żadnego zawodu ... przed nimi nauka, a w razie ciąży, nawet nie chcę o tym myślec, chociaz trzeba równiez to brac pod uwagę, bo wszystko zdarzyć się może ........................ Nie widzę w tym nic złego, że rodzice martwią się o swoje dzieci, że chca żeby im było w zyciu dobrze, bo tak już jest, że dla tych których kochamy jestesmy nawet zdolni przychylic im niebo ... Dziwi mnie twoja nieprzemyslana wypowiedź. Jedynym usprawiedliwieniem dla ciebie może być twój młody wiek, ale uruchom może trochę swoją wyobraźnie ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha autorko - mówi sie "ojcu" a nie ojcowi :) ale moze jeszcze nie przerabialiscie deklinacji na lekcji w szkole :):):) to fakt, jesteś młodziutka,przez beztroskę i głupotę możesz se zwalić życie :( mnie to oburza ze dzis nastolatki coraz wczesniej zaczynają! sama zaczełam w wieku 20 lat całkiem niedawno ale to nie 17 lat, i naprawde mamie sie nie dziwie.Może byś porozmawiala szczerze a nie sie wykręcała, to chyba najelpsze rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety rodzily majac po 16
lat i uwazano, to za norme a 20 latki niezamezne byly starymi pannami nie wspominajac w ogole o 30 tkach wiec tym akurat sie nie przejmuj ;) kazda ktora pisze ze 17 to za wczesniej na wspolzycie duupy dala po 16tce albo nie miala z kim do 25 tki ;) a mamie powiedz, ze przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się że ja
żartowałam, jestem dziewicą, on rżnie mnie w odbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......
... kobiety rodzily majac po 16 No i nastepna małolata pisze glupoty ... Dzisiaj dziewczyny rodza dzieci jak maja 35 lat... Dziecko mamy XXI wiek - to tak dla przypomnienia i nie pisz co bylo dawniej, bo to przeszłość Dawniej nie było komputerów, telefonów komorkowych ... :-D ..."kazda ktora pisze ze 17 to za wczesniej na wspolzycie duupy dala po 16tce albo nie miala z kim do 25 tki " ... Może licz się ze słowami, tutaj nie budka z piwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety rodzily majac po 16
'dziecko' ... :D :D :D to ze nie bylo kiedys komputerow itp nie znaczy ze byl inny organizm ludzki :O moze wroc sie do szkoly skoro tak zaraz szafujesz slowem 'malolata' bo chyba lekcja biologii umknela ci gdzies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się że ja
jestem głupsza niż kwit na węgiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ty może
troche poczytaj na ten temat? Chcesz nam powiedzieć, że dawniej nasze babki czy matki wychodzily za mąż jak mialy 16 lat, 17 lat ... Głupoty opowiadasz i tyle ... Wyjątki nie są regułą ..., ale skąd to ty możesz wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........................
................ kobiety rodzily majac po 16 A tobie brak zdrowego rozsądku, może zaczni mysleć zanim cos napiszesz , myslenie wbrew pozorom nie boli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba z internetu
to forum sięga dna. Dziewczyna o cos pyta, a idioci się kłócą o wiek rozpoczęcia współżycia albo obrzucają obrazilwymi wulgaryzmami. A jakiś kretino robi denne wulgarne podszywy... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×