Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ywonna

bardzo wrażliwa skóra głowy-jakim szamponem myc włosy?dla dzieci?bo już nie wiem

Polecane posty

nie wiem co sie dzieje,podejrzewam ze to od za czestej zmiany szamponu,co jakis nowy mi sie spodobal to od razu ni mylam i moja skora na glowie bardzo sie zrobila wrazliwa i wlasciwie bez przerwy swedzi.....wlosy mam ladne,ale skora to dramat.myslalam na szamponem dla dzieci ale ja wiem czy takie sa dobre?jak myslicie?bo nie chce eksperymentowac dalej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemadraamagdalena
powinnas uzywac jednego szamponu... poszukac takiego ktory spasuje i uzywac caly czas... szampony i odzywki zaczynaja dzialas bo wielokrotmnym uzyciu a nie po zuzyciu jednej buteleczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wiem ze powinnam,ale teraz jak ta skore zregenerowac?bo dzieciece niby sa najlagodniejsze i myslalam ze moze zuzyje 1 opakowanie dla dzieci i bedzie jakos lepiej,ale na forum tez czytalam ze dla dzieci sa zle bp placza wlosy i lupiez powoduja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina122
tez bym sie chetnie dowiedziala jaki szampon lagodny uzywac, uzywalam hipa- nie platal mi wlosow (i tak mam do polszyji) ale niestety powoduje lupiez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bambino szampon albo johnson,jak mialam podobny problem to pomoglo.....zuzylam 2 opakowania,fakt,platal wlosy ale od czego odzywki w sprauy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze eva natura skrzyp,łopian i rzepa?ale wytrzymaj kilka myc,wiadomo ze teraz po kazdy szamponie bedzie cie swedziala glowa na poczatku....potem lepiej powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino pomaga i nie
plącze włosów. Jest naprawdę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilalalk
Przecież sa szampony dla wrażliwej skóry głowy np. Emolium. Nie musisz używac tego drogeryjnego badziewia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szam pon
Ja ostatnio swojemu kajtkowi umyłam włosy szamponem domowej roboty - wymieszałam kocią srakę z moczem psa i tą mieszaniną umyłam włosy dziecka , a także swoje . Włosy nabrały blasku i puszystości . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha27
albo Babydream, w Rossmanie do kupienia, mało chemiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uzywam zamiennie roznych szamponow i wlosy,skore mam ok. uzywanie jednego szamponu zle wyplywa bo wlosy przyzwyczajaja sie do jednego srodka a potem jest klapa bo np wycofali produkt z produkcji :P albo musowo trzeba umyc czyms innym :P i nie mowie tu o zmianie co dwa tyg ale np co ktores mycie, albo np co 2 miesiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei wiem co mam zrobic, od jakiegos czasu potwornie sweczi mnei skora glowy, a nei jest ani zaczerwieniona, ani nie mam lupiezu. Stisuje lagodne szampony, dobrze plucze, skora glowy czysta i swedzi non stop...Juz nei wiem co mam robic, pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha27
Ignataka, a jakie te łagodne szampony stosujesz?? BO wiesz, niektórzy nabieraja sie na słowo ziołowy czy delikatny na opakowaniu a w rzeczywistości szampony te mają mnóstwo chemii. Hasło 'naturalny' jest dzispo prostu chwytliwe... Może warto zrobić płukankę do włosów z rumianku/szałwi?? One łagodzą i działają antyseptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei wiem co mam zrobic, od jakiegos czasu potwornie sweczi mnei skora glowy, a nei jest ani zaczerwieniona, ani nie mam lupiezu. Stisuje lagodne szampony, dobrze plucze, skora glowy czysta i swedzi non stop...Juz nei wiem co mam robic, pomozcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aicha27 wlasnie ziolowe, wydawalo mi sie ze sa najlagodniejsze a takze jeden niemiecki przeciwlupiezowy bardzo delikatny i jednen przepisany przez dermatologa- a skra nadal swedzi. Dziwi mnie jaki jest powod skoro nie mam lupiezu ani nawet lekko zaczerwienionej skory glowy?? Czy taka plukanke ziolowa dostane w aptece? A oprucz plukanki to jaki szampon? Myslalam tez zeby nei uzywac odzywkek ale wtedy nei moge rozczesac wlosow. Juz nie wiem co robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aicha27
Hmm, no ja ostatnio myję tym Babydream-dla dzieci w Rossmannie kupuję. Odżywki np Farmony Radical. Moze to od jakiegoś lakieru do włosów/pianki?? Płukankę możesz w domu zrobić-ja biorę 3 łyżki ziół-rumianku, szłwi, kory dębu-zależy co mam pod ręką, wsypuję do garnka, zalewam wodą noi dobrze żeby sie gotowały z 10-15minut, potem niech sobie przestygną tak do tem ciepłej-letniej, odcedzam noi po umyciu polewam nad miską tak z 10-15razy -przelewam do garnka i znowu polewam głowę itd... Potem nakładam jakąś odżywkę bez spłukiwania. Często robię takie płukanki bo dobrze działają na skórę głowy i na same włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbvbvbvb
atopra, physiogel dla skóry atopowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zasady jeżeli chodzi o zioła to nie gotuje się ich bo tracą na wartości (tylko korzenie i korę) zioła zalewa się wrzątkiem na 3 godziny, odcedza i podgrzewa i wtedy są gotowe do zastosowania, za każdym razem świeże, nie wolno słodzić ani pić duszkiem, spokojnie powoli ze skupieniem i koncentracją, i wiarą w ich skuteczność (nie chodzi o autosugestie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rigga80
ja walczyłam z wrażliwą skórą głowy dość długo, ale chyba znalazłam na nią sposób - szampon Pharmaceris H Sensitonin - rewelacyjnie koi wszelkie podrażnienia, łagodzi zaczerwienienie skóry głowy i fajnie pielęgnuje włosy - zwłaszcza te cienkie, bo takie niestety posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara.
hej ja tez mialam wlasnie z tym problem. Wyczytalam ze po umyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona94
Dla mnie skuteczny bo niepodrażniający jest szampon z 7 ziół ,protein , nie zawierający mydła , niealkaliczny i odpowiednie pH z Rossmanna o nazwie / Isana Med Shampoo / dla wrażliwej skóry głowy .Są dwa rodzaje do suchych i normalnych , przetłuszczających się .Jeszcze jest z tej serii w sprzedaży o działaniu przeciwłupieżowym ale nie stosowałam więc nie wypowiadam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona94
Seria szamponów Isana Med jak zorientowałam się jest stworzona dla alergików .Do mycia twarzy bo mam skórę wrażliwą stosuję niekiedy Isana Med Wasschlotion tzn. lotion do mycia ciała i twarzy i jest łagodny ,nie wysusza ,stabilizuje warstwę ochronną ,nie ma odczynu zasadowego ale kupujcie ten co zawiera proteiny i 7 ziół . Częściej stosuję płyn micelarny do zmywania oczu i twarzy . Skóra wrażliwa lub jej zapalenie to trzeba pomyśleć oprócz leczenia zewnętrznego o zdrowym odżywianiu ,redukcji stresu ,odtruciu organizmu z toksyn i odpowiedniej suplementacji doustnej produktami naturalnymi i witaminowo mineralnymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona94
Ogólnie - zła praca przewodu pokarmowego ,obciążona wątroba , schorzenia jelit ,zaparcia i wspomniany częsty stres i niezdrowe odżywianie ,przekarmianie się niektórymi produktami patrz nadmiar białka ,cukru ,tłuszczów , nerwica wegetatywna - źle wpływają na stan skóry i jej nad reaktywność na niektóre kosmetyki do pielęgnacji i higieny .Rola pasożytów i grzybicy przewodu pokarmowego u niektórych może odgrywać główną rolę w nadwrażliwości skóry i jej stany zapalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
Ja teraz myje w szamponie Timotei z róża z Jerycha, naprawde bardzo dobry szampon i odpowiedni dla cienkich i delikatnych włosów. Moze tego spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×