Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fearfaewrfgearfg

czy na wesele

Polecane posty

Gość fearfaewrfgearfg

mogę ubrać czarną spodniczkę, lekko rozszeżoną, z satyny i do tego gorset- tylko jaki?? :( albo brązową spodniczkę ale z poliestru i do tego gorset- ale też jaki? bo ta brązowa jest lekko połyskująca... mam 18 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fearfaewrfgearfg
hmm właśnie chodzi o to, żeby wyszło jak najtaniej ;) oczywiście żeby też było ładnie... Spódniczki mam (są trochę za kolano), muszę kupić jeszcze buty, torebkę, może coś na górę jak będzie zimno, iść do fryzjera, no i na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjryfjktfgkujtuyfuh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uifhwqeIyuflg
CHYBA lepiej jak wlozysz te czarna spodnice i do tego jakis gorset..moze byc tez czarny..zreszta obojetnie..taki, jak ci sie spodoba..do czarnej spodnicy przeciez wszystko pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nei gorset :P znajdz jakas fajna bluzke, wez ze soba spodniece i przymierzaj wszystko razem zebys widziala jak to wspolgra ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjryfjktfgkujtuyfuh
bluzke? ale jaką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, cóż sądzę, że suknie w ogólnym rozrachunku wychodzą taniej niż komplety ale spróbujmy.. czarna teoretycznie pasuje do wszystkiego, ale to w końcu wesele i warto unikać tego koloru.. brązowa, brzmi mniej apetycznie, ale myślę że da się ją ożywić.. piszesz, że masz 18 lat, więc nie warto robić z Ciebie 'starej malutkiej' zdecydowanie nie bój się kolorów, choć też nie wciskaj na siłę jeśli czułabyś się w nich źle - to byłoby widać, na wielkim 'wyjściu' propozycje, brąz spódnica + 1. http://allegro.pl/item359218454_seksowna_koszula_dla_ciebie_s_36.html, pistacja lub żółty, albo w wersji satynowej ;) http://allegro.pl/item364966656__satynowy_hit_bluzka_z_bufkami_36_s_.html tu tylko seledyn.. żółty wyszedł nieciekawie co by zminimalizować koszty - darujmy żakiet.. miejmy nadzieję, że nie będzie padać, zamiast tego sprawdzi się szal, apaszka.. co do biżuterii, to doradzałabym dyskretnie .. małe kolczyki, delikatny łańcuszek.. pierścionek nieobowiązkowy ( ze wzg na młody wiek) - tonacja srebro, jeśli masz to z bursztynem lub kryształkami.. btw. zawsze dobrze pamiętać, że lepiej skromniej niż z przesadą. to Panna Młoda ma błyszczeć tego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i faktycznie, trzymaj Ty się dziewczyno z dala od gorsetów. teraz nosi się je (oczywiście odpowiednia stylistyka) do rurek i na imprezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ja chodze na imieniny ... a nie ejstem jakas tam panna co sie lubi stroic... jednak zbyt grzecznie jak na 18 latke w moim odczuciu (nie oznacza to ze ma sie ubrac jak dziwka..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjryfjktfgkujtuyfuh
hmm niee te bluzeczki co mi pokazałaś nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faegfaeg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaksandra
ja kiedys na wesele w świeta Bozegonarodzenia, zalozylam taka satynową spodniczkę do kolan w kolorze brązowym, do tego mialam zloty gorset bez ramiączek i brązowe kozaczki z zamszu na szpilce i powiem Ci ze wygladalam bardzo ladnie i czulam sie tez bardzo dobrze... te kolory bardzo pasowaly do mnie.. :) no i nie wygladalam staro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×